Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 48

  • 27 027
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
 Whistling

# 16
  • Canada
  • Мнения: 3 358
Вижте как НЕ трябва да се правят напади (който не може да го види във фейсбук - ютуб). Писах коментар под видеото на въпросната "професионалистка" и коментара ми беше изтрит  Laughing
Прекалено голям разкрач назад и супер малък разкрач напред. Който се чуди защо не може да пази баланс и залита - ами защото техниката й не е правилна!  ooooh!

Да и аз го забелязах това - почти на клек го докарва при предния напад  Laughing

Фъстъче, не се палим, говорим си  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 5 405

Да и аз го забелязах това - почти на клек го докарва при предния напад  Laughing
Направо съм потресена  Shocked
Водиш се за много разбиращ, правиш режими, тренировки и като ми се изтъпанчат с неправилна техника и съм в шок и ужас за горките трениращи при въпросните "знаещи".

----------
Хубаво е от време на време да изникват такива дискусии за храненето. Нека никой да не се пали, а всеки да си каже гледната точка. Полезно е и за новите, а всеки път и "старите кучета" (от гледна точка на трениране и "стаж" в темата Simple Smile ) може да научат нещо ново, така че не се подвеждайте от писанията. Някои използват повече емотиконки, за да се разберат правилно, други не са толкова емоционални при писането си, но все пак едва ли искат да засегнат някого  Peace Hug

# 18
  • Мнения: 741
И аз гледах това видео и си викам, а бе нещо не ме кефи в нападите и и това си е ама си викам аз пък какво разбирам  hahaha явно не само на мен е направило впечатление Simple Smile

# 19
  • Мнения: 746
днес съм айляк Peace
Умма, благодаря отново, ще я поръчам кижката и - обичам такива книги, стига да са смислени!

Мери, благодаря за темата  bouquet

п.п. кой е чичо Тони?

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
Нападите на таз "специалистка" и мен ме разбиха... #Crazy
Шанс, Тони Хортън, който води P90X и P90X3.
И аз мисля, че е полезно да има дискусии.  Peace Наистина в интернет понякога човек не може вярно да "разчете" тона на отсрещния, което води до по-резки реакции. Но хубавото е, че тук всички са изключително добронамерени и темата винаги е полезна и приятна.  Heart Eyes Hug

# 21
  • Мнения: 1 161
ЗдравеЍте, Момичета!
 Днес се отчитам с прекрасно време и 5 мили разходка с количката. Неделя ми е почивен ден от тежестите. Мотивиращо ми деЍства мисълта, че ако продължавам да бъда постоянна с тренировките, след 1 година ( да речем), ще бъда доста по-силна от това, което съм в момента. Не бих върнала и едно изчистено тяло с плочки , разбира се. Още повече би ме мотивирало, но там триабва да си поговорим очи в очи с диетата.
Алиса, и ти , като мен, маЍ доста уважаваш кафенцето. Не знам до колко това се отразява на процесите в организма.
За храненето- минала съм през какви ли не разбирания, и съм установила, че чрез проба-грешка наЍ-добре започваш да разбираш тялото си. По мое мнение, всеки трябва да избере за себе си начин на хранене, коЍто може да поддържа за цял живот , и коЍто след хранене оставя в теб онова усещане на " лекота" и енергичност, а не напротив.

# 22
  • София
  • Мнения: 10 858
Само запис засега,
Мерче , благодаря за темата  bouquet

# 23
  • Мнения: 5 405
Отчет с 21 мин силова тренировка за долна част с Румяна.

Скрит текст:
Имах си и зрители от покрива отсреща...  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 7
Днес почивка с дълга разходка на токчета  Grinning

# 25
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Мери, благодаря за темата!
За днес отчет 21 мин. цяло тяло с Румяна. Мислех по-късно да направя и Блек Джек, но не остана време. За сметка на това погладих и почистих  newsm79  1ironing

Относно храненето - абсолютно подкрепям теорията, че истината е различна за всеки. Според мен всеки би трябвало да усети своя режим на хранене.

# 26
  • Мнения: 207
И аз да се запиша (Мери след малко отивам с половинката да карам колело, та няма да е само запис  Laughing)

Благодаря за темата и честито ни ново място сред спортуващите. Харесва ми.

И аз да кажа, че не приемам последните обсъждания на храненето като спор. Напротив приятно ми беше да прочета. И моето мнение е, че всеки е свободен да определи собствен начин на хранене. Важното е да пазим здравето си  Peace Тук има и ще има всякакви хора - вегетарианци, месоядни, въглехидратоядни ( каква дума измислих изпотих се докато я напиша  Laughing) и това си е лично решение. Нашата тема е за спорта и за това как да си помогнем да останем здрави с него и в същото време, всеки е свободен да изрази собствено мнение по въпросите за хранене, ако желае, защото и това е част от здравето.

За нападите на момичето да кажа. Тя може да е професионалист за себе си, но да показваш такова нещо без обяснение с бясна скорост и лоша техника, това вече не е професионализъм. Първо тя не може да пази равновесие, защото е върху пясък и това е много трудно. После, когато крака отива назад трябва да се стъпи леко в страни за стабилност, защото може да си търси коленете някъде после. Аз лично никога не бих препоръчала такова нещо да се прави на плажа. Лошите неща се случват за секунди и това не е героизъм, а по-скоро безотговорност.

# 27
  • Мнения: 8 163
Полу отчет (колкото да не ме скастри Мери, на която благодаря за темата): 6 часа мотане из зоопарка. Много по-изтощително е, отколкото комбинация от 20 минутни силова и кардио след дълъг работен ден. А и едва ли съм изразходвала 1/5 от калориите, които харча при нормална тренировка.

Поне беше изключително интересно.

# 28
  • Мнения: 4 406
Мери, благодаря за новата тема.
Аз след малко почвам йога.
Много се изморих вчера по планините.
Приятни тренировки, момичета!

# 29
  • Мнения: X
Merry, благодаря за темата!  Прекрасно оформление както винаги   bouquet  bouquet

Вики, Честита годишнина!  Ден 2 определено беше много по-добре  Wink  Не знам защо трябваше пак да правим програмата за корем, но я направих  newsm78 Упражненията за корем на лоста са супер - допадат на маймунската ми наруга  :натура: hahaha

Иначе с яденето .... ах, яденето .. хич ме няма ... затова няма и да си изчистя мазнините  Rolling Eyes Да си кажа често, искам ми се да ги изчистя, но явно не достатъчно.  Обичам да си хапвам вкуснотийки и за мен удоволствието от яденето ми е толкова важно, колкото и това как изглеждам ... Така че май започвам да се примирявам, че никога няма да имам изчистен корем например. Здраве да е  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт