Мобилните приложения, без които не можем – Android/iOS/Windows Mobile

  • 325 098
  • 2 292
  •   1
Отговори
# 1 860
  • BG-DE
  • Мнения: 5 060
И аз това щях да попитам 😊 с карта, разбира се 😊

# 1 861
  • Мнения: 14 780
Или към сметката.

# 1 862
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 791
Не ни се смей те, но си мислех, че може да става с някакъв код, който трябва да се плати до еди си коя дата. Както се процедира при ваучерите. Малко ме е страх с това онлайн плащане.

# 1 863
  • BG-DE
  • Мнения: 5 060
Конкретно това приложение може да се плати и чрез PayPal, така че няма проблем.

# 1 864
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 791
Конкретно това приложение може да се плати и чрез PayPal, така че няма проблем.
Благодаря, изтеглих го и при мен показва, че цената е 15 Евро. 😊

# 1 865
  • BG-DE
  • Мнения: 5 060
Ужас, е как така, при мен е 8.99 🙄

Последна редакция: нд, 29 ное 2020, 00:47 от Menerva

# 1 866
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 791
Ужас, е как така, при мен е 8.99 🙄
Сега вече е 8,99.Опасни са тези Simple Smile Който клъвне, клъвне. 😊

# 1 867
  • Мнения: X
HERE WeGo е навигация, работи офлайн и ако сложиш отметка-може да предупреждава за превишена скорост, за камери също.

# 1 868
  • BG-DE
  • Мнения: 5 060
Да, преди нея ползвах но нещо много започна да ми забива, а задаването на маршрута е само онлайн затова потърсих друг вариант.

# 1 869
  • Мнения: X
Да, преди нея ползвах но нещо много започна да ми забива, а задаването на маршрута е само онлайн затова потърсих друг вариант.
Току що я пробвах-офлайн ѝ задавам маршрут и всичко. Винаги е било така, особено като сме в чужбина. Може би ако го деинсталирате и инсталирате отново....

Последна редакция: чт, 03 дек 2020, 13:03 от Анонимен

# 1 870
  • BG-DE
  • Мнения: 5 060
Ами да, не съм се сетила, ще пробвам 🌹

# 1 871
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Искам от много дълга коса да се пострижа по-късо ... Но и двата опита за по-къса коса ... на 11 и на 40 години бяха Simple Smile Някак си не ми харесват изобщо Simple Smile Търся приложение, което от селфи да сменя прически - дължина на коса ... Благодаря!

# 1 872
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Аз ползвах taaz.com, но гледам не е активна вече. Ползвай Hairstyle Makeover или някои от упоменатите тук https://womenlovetech.com/8-free-apps-for-hairstyle-beauty-makeovers/

# 1 873
  • София
  • Мнения: 171
Здравейте, препоръчайте приложение от което сте доволни за изучаване и упражняване на английски език.

# 1 874
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 411
Здравейте, има ли приложение, с което могат да се свалят клипчета от ютюб, мобилно или за лаптоп?

Общи условия

Активация на акаунт