Мобилните приложения, без които не можем – Android/iOS/Windows Mobile

  • 325 620
  • 2 292
  •   1
Отговори
# 1 875
  • София
  • Мнения: 39 783
Здравейте, има ли приложение, с което могат да се свалят клипчета от ютюб, мобилно или за лаптоп?
Използвам този сайт https://ytmp3.cc/en13/
Приложения не съм търсила.

# 1 876
  • Мнения: 454
Аз използвам онлайн сайт, youtube converter. Става за mp3 и mp4

# 1 877
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 414
Благодаря, ще ги пробвам!

# 1 878
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Може ли съвет как да ДЕинсталирам MS Edge? Пробвах през Control Panel, многократно и си стои напук. Купих си лазерен принтер HP и той ме пита всеки път дали давам да конфигурира компа. Без да се съглася не работи....

# 1 879
  • Мнения: 3 597
Здравейте , моля за препоръки за мобилно приложение за новородени /за сън , тегло , хранене и др./ за iPhone , ако има на български ще е чудесно .

Извинявам се , ако е коментирано , не съм чела темата назад .

# 1 880
  • Мнения: 5 266
Може ли съвет как да ДЕинсталирам MS Edge? Пробвах през Control Panel, многократно и си стои напук. Купих си лазерен принтер HP и той ме пита всеки път дали давам да конфигурира компа. Без да се съглася не работи....
1. Въпросът ти не е за тази тема.
2. Не може да се деинсталира.

# 1 881
  • Бургас
  • Мнения: 1 132
Помогнете ми, моля!
Вчера чукнах на реклама за picture editor във ФБ.  Даде ми, че се сваля, поиска ми достъп де снимките в телефона, т.е.-както обикновено. Приложение свалено-нямам, а започнаха да ми излизат реклами на игри на всеки 2 минути. Тази сутрин даже получих потвърдителен код за банковата ми карта, без да съм опитвала да правя плащане.
Изтрих историята, бисквитките, блокирам игрите 1 след друга, но продължава.
Какво да направя да се оттърва от тоя вирус в телефона?

# 1 882
  • Somewhere in Spacetime
  • Мнения: 1 424
РЕД, имате ли антивирусна програма на телефона ?
Ако нямате, изтеглете от Google Play например McAfee Mobile Security, Avira.
Повечето безплатни програми имат прилични функционалности. Като цяло е силно желателно да има антивирусна програма на телефона и VPN. Аз използвам платени такива, които позволяват използването на няколко устройства едновременно - компютри, таблети, телефони, телевизори.
Сканирате системата и вижте какво ще излезе. Ако въпреки всички усилия не се получи и това продължава - трябва да върнете телефона до фабрични настройки.

# 1 883
  • Мнения: 5 266
Какво да направя да се оттърва от тоя вирус в телефона?
Използвам едно приложение файлов мениджър и там могат да се сортират инсталираните приложения по дата. Казва се Total Commander(безплатно, на български).
Като го отвориш има папка „Инсталирани приложения“. Отваряш я и отдолу натискаш втория бутон от дясно на ляво. С този бутон се сортират приложенията. Избираш "По дата/час" и "НИЗХОДЯЩ РЕД". Така ще видиш последно инсталираните приложения най-отгоре. За да го деинсталираш, избираш го и ти се отваря стандартния прозорец на Android и от там деинсталираш.

# 1 884
  • Мнения: 2 957
Здравейте.Можете ли да ми кажете свястно приложение за следене на блогове.Преди използвах Bloglovin - беше разкошно, но незнайно защо го спряха.

# 1 885
  • Мнения: 3 118
Здравейте,
Ще се похвалите ли с любимите си безплатни приложения за iOS.
Сдобих се с ново устройство, но досега не съм ползвала платформата и ми е тегаво.

# 1 886
  • Мнения: 14 804
Ще напиша аз кои ползвам:
Waze
WomanLog
Mega
PictureThis
Olx,Cars,katalozi
Youtube
Snapchat,instagram,pinterest,TikTok
Aliexpress,Emag,Econt,MyTelenor,BulbankMobile,Paypal
Bulsatcom
Jobs
Другите са вградените за съобщения и видео разговори между айфони,imessage i facetime. Също и няколко игри. За четене пак ползвам books.

# 1 887
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Това са инстилираните от мен:
Abv-пощата
Facebook/Viber/Massenger
Sticky notes- страхотни бележки за напомняне, които могат да бъдат изведени и на дисплея
Opera- браузър
TikTok\Pinterest/WeLoveIt/Instagram
A1/Bulbank mobile- сметки,сметки
Проследи пратка- справки по товарителници
AliExpress/Joom/Newchic- китайско пазаруване
Alreader- четец
Librera Reader- четец
Readera-четец
Goodreads
Bittorrent-за теглене през замунда
Booking- ясно е какво е!
CamScanner- страхотен скенер
Flo- месечен календар
HM-пазаруване
Zedge- мелодии и картинки
4 приложения за английски език
PCloud- архив и в същото време пренос на информация
Remix- ясно е!
Shazam- разпознаване на непозната мелодия
Snapseed- обработка на снимки
Всички останали приложения/ексел, уърд, презентации, компас, приложение за здраве, джимейл, нетфликс и др./ дойдоха фабрично инсталирани.

Допълвам се. Моля, не ми четете глупостите. Обяснение нямам защо съм се хвърлила да напиша всичко, като Пит иска за iOS, а аз работя с Андроид.

Последна редакция: ср, 13 яну 2021, 18:40 от Еnchantress

# 1 888
  • Бостън
  • Мнения: 13 536
Апп, с който мога да сваля всички снимки накуп, които съм качила във Фейсбук през последните 10-15 години?

# 1 889
  • Бургас
  • Мнения: 6 911
Здравейте.Можете ли да ми кажете свястно приложение за следене на блогове.Преди използвах Bloglovin - беше разкошно, но незнайно защо го спряха.

И аз това търся, не само за блогове, но и по принцип за rss фийд. Навремето ролзвах google reader. От тогава обаче на нищо свястно не попадам. Все има нещо дето да не им работи. Последно ползвах Inoreader, който е български, но за някои от сайтовете спря да дава фийда, някои не ги прихваща въобще.

Общи условия

Активация на акаунт