Мобилните приложения, без които не можем – Android/iOS/Windows Mobile

  • 321 941
  • 2 284
  •   1
Отговори
# 1 740
  • Мнения: 4 343
Търся приложение за андроид, което да превежда текст и по снимка.
Google translate


Друго?  Много-много не ми се иска това Sad

# 1 741
  • Мнения: 2 577
Скрит текст:
Търся приложение за андроид, което да превежда текст и по снимка.
Google translate


Друго?  Много-много не ми се иска това Sad

Заповядайте (гугъл много помага в такива случаи):
https://play.google.com/store/search?q=Camera%20Translator&c=apps&hl=bg

Ако сте с ios по ключови думи можете да потърсите в техният магазин.

# 1 742
  • софия
  • Мнения: 773
16 гб е паметта , телефона го ползва синът ми и сваля постоянно нови игри ,които хич не са малки по размер. Само ми изписва че трябва да изтрие някоя за да има място за нова.

# 1 743
  • Мнения: 2 577
16 гб е паметта , телефона го ползва синът ми и сваля постоянно нови игри ,които хич не са малки по размер. Само ми изписва че трябва да изтрие някоя за да има място за нова.
16гб наистина не са много в днешно време. Дори и да успеете пише по форуми и статии, че картата памет по принцип зарежда нещата по-бавно и може би ще имате проблем в това отношение, щом са игри. Но, иначе ето какво казва гугъл по въпроса Как да преместите Android приложения на Micro SD карта Като в статията има инструкция стъпка по стъпка. Успех
+ още много начина

# 1 744
  • Мнения: 17 934
Имало някакво приложение за възстановяване на батерия? Вярно ли е или да я сменяме направо

# 1 745
  • Мнения: 5 173
Имало някакво приложение за възстановяване на батерия? Вярно ли е или да я сменяме направо
Няма.

# 1 746
  • Мнения: 1 885
Моля, дайте съвет как да огранича натрупването на сметка на тел. на дъщеря ми. От мобилния оператор ми отказаха, споменаха за някакво приложение.

# 1 747
  • Мнения: 5 173
Дари Кръв - Помогни или потърси помощ за Android. Не го открих за iOS.
Приложение от Българска Организация за Доброволно Кръводаряване (БОДК).
„Дари Кръв“ позволява регистриране на потребителите в две роли.
Кръводарители, които могат да дарят кръв по спешност, или да се включат в някоя от регулярните кампании за кръводаряване, организирани от БОДК;
Хора в нужда от кръвопреливане, които могат да заявят спешен призив за набиране на кръводарители, който БОДК одобрява и публикува.

Регистрацията е задължителна. Без регистрация се вижда само това.

# 1 748
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
За сайт за приложения-игри да попитам ... Не знам дали въобще може да ми се помогне Simple Smile Става въпрос за една престара Nokia e7 от 2010 година Simple Smile Купих я нова преди месец за средната щерка. Нов е апарата и си бачка перфектно. Детето се кефи на "малкия си лаптоп" Simple Smile , но ... няма никакви игри в него Simple Smile Иска ми се нещо от сорта на тетрис, пасианс, супер Марио Simple Smile ... Има ли сайт за сваляне на игри за толкова стар модел? Благодаря!
Ей, таквоЗ чудо е:
Скрит текст:

Намерих един сайт ... Ама, как да сваля игри и тапети? От телефона ли да го отворя и да пробвам?

http://www.mobileheart.com/set-downloads/set_cat_games.asp?catna … kia-E7-Games.aspx

Последна редакция: пт, 03 юли 2020, 20:05 от Почти безобидн@

# 1 749
  • Мнения: 2 577
За сайт за приложения-игри да попитам ... Не знам дали въобще може да ми се помогне Simple Smile Става въпрос за една престара Nokia e7 от 2010 година Simple Smile Купих я нова преди месец за средната щерка. Нов е апарата и си бачка перфектно. Детето се кефи на "малкия си лаптоп" Simple Smile , но ... няма никакви игри в него Simple Smile Иска ми се нещо от сорта на тетрис, пасианс, супер Марио Simple Smile ... Има ли сайт за сваляне на игри за толкова стар модел? Благодаря!
Ей, таквоЗ чудо е:
Скрит текст:

Намерих един сайт ... Ама, как да сваля игри и тапети? От телефона ли да го отворя и да пробвам?

http://www.mobileheart.com/set-downloads/set_cat_games.asp?catna … kia-E7-Games.aspx

Можеш и от телефона. Сваляш apk-а файла и после го инсталираш.
Ако е от ком. първо теглиш, прехвърляш с кабел или карта памет и после инсталираш.

# 1 750
  • Deutschland
  • Мнения: 5 352
Аз ще си купувам телефон с копчета заради две apk игри. Bobby carrot и Magic World. Страшно готини са 😊

# 1 751
  • Мнения: 5 173
Намерих един сайт ... Ама, как да сваля игри и тапети? От телефона ли да го отворя и да пробвам?
Пробвай от този сайт директно през телефона ги тегли. Може да ги теглиш на компютър/телефон и да ги прехвърлиш на Nokia-та.
http://ovi.sigma.apps.bemobi.com/bg_bg/?ecid=1

# 1 752
  • Мнения: 2 956
Здравейте.Можете ли да ми препоръчате някое приложение за хранене и диети, където да се следя килограмите, калории, менюта...нещо като дневник.

# 1 753
  • Мнения: 2 577
Здравейте.Можете ли да ми препоръчате някое приложение за хранене и диети, където да се следя килограмите, калории, менюта...нещо като дневник.

Няй-популярното е MyFitnesspal, има го и за ios.
Ето и това примерно.

# 1 754
  • Мнения: 2 956
Ще ги прегледам, благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт