Re: ♥ GB - В очакване на слънцето ♥ Тема 89 Болката от раздялата...

  • 15 086
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 30 209
Такааааааааа, изчетох ви и сега ще опъна чаршафа. Радвам се, че се дистанцирах от темата малко, за да мога сега да погледна нещата накуп и отстрани.

ЧРД на Хелен   bdbaloni Бъди жива и здрава!  Hug




Скривам го, защото е половин страница.  Embarassed

Скрит текст:
***

Ирка. Изчетох ти поста. Не знам какъв ПР е това и дано е ПР, но според мен е супер нескопосан.

Погледнах реакциите съвсем безпристрастно и то само от нашата тема т.е. една много малка част от феновете:

Лени:
Скрит текст:
Цитат
Честна дума, не ми се говори за тях, предпочитам да слънчасам със старите серии, при положение, че не съм изгледала още 45 серия докрай, просто не знам как ще стане обаче, дали ще гледам със същата страст ....като знам новината ....

Кате:

Скрит текст:
Аз незнам какъв е тоя пияр .... но моята реакция като един обикновен зрител ,ще е следната-
Ще гледам серията в неделя ,но не с голям кеф .......

Вече не искам да има втори сезон ,защото ще ми развалят тотално удоволствието и искам да остана с хубавите си емоций  от първия

ще наблюдавам повече Кире и Мела , отколкото Кире и Зейнеп....

ще смятам ,че К и З не стоят вече добре на камера , дори и да не е така .........

Ако това е пиар , ще съм още по разочарова от целия екип на сериала ....

Както и да го въртите и както да оправдавате Керем -- той се осра но метеното



Ренате:

Скрит текст:
Цитат
отиде магията на вятъра

Много съжалявам, но не виждам смисъл от втори сезон.

Извадила съм реакциите на случаен принцип. Към тях прибавям абсолютно същите реакции на Ели, Тери и т.н., а за да съм честна ще спомена твоето мнение и мнението на Пепи като антипод, защото за вас магията не е развалена, което може само да ни радва.  Peace
Моето мнение никъде не го зачислявам, за да има обективност.  Peace

Какво искам да кажа. Ето, ние не сме тийнове, гледаме сериала за удоволствие, харесваме К.Б., Ханде и екипа. И какво става? ПР, който настройва феновете отрицателно?!

Ако е търсен някакъв ефект, стъпиха накриво.   Naughty Поне според мен

За капак ще сложа превода на Лени, който обобщава всичко, което беше изписано за 24 часа в соц. мрежи, във форумите и медиите.

Скрит текст:
Момичета здравейте, нямаше ме известно време и казано честно се връщам и не зная какво точно да коментирам, все още не съм изчела предната тема, до към 35 стр съм, но набелязах някои неща които да ви преведа, които ми се сториха наложителни за превод. Особено ми хареса една новина постната от Рени, на 2 ра страница.... но след малко ще стане това, нека първо ви изчета и така, при най-кофти ситуацията нощес ще съм ви постнала всичко което ми се струва необходимо за превод...
Ами, да честитим на двамата влюбени, любовта е красиво нещо, нека бъде на почит, щем не щем, това е положението. Аз съм от тези, които мислят, че имат връзка, но това не ме прави по-малък фен на Керем.Б., просто ми изгубиха магията на Зейкер, нищо повече няма да ми се случи... Тази неделя едва ли ще се счупя краката да бързам , за да видя как Керем С. тича подир Зейнеп, но ще гледам., е..... ми майката на тръпката, това стана .....И така , друго коква да кажа, то бая неща ми се иска да споделя, но - живота си е техен, щом така са щастливи, аз мога само да покажа уважение към избора на двамата, не мога да се бъркам там дето не ми е работата, не че не ми се иска де..... Искренно се надявям да е станало някакво объркване, ама надали, те такива обърквации дори в сериалите май не стават, па какво остава в реала.... Наздраве за младите, рано не рано, бива да се почерпим за тяхно здраве, да видим до кога ще продължи спорта им, казвам спорт понеже с тази смугла мацка, дето няма едно нещо което да кажеш за нея, какво може да си говори един мъж, но, явно в случая втората глава е влязла в действие и е смачкала другата глава..... та сега се връщам да видя кое как да преведа

С две думи успяха да развалят удоволствието на една голяма част от феновете от гледането на сериала и на Зейкер. Както казва Лени, вече няма да си троша краката в неделя от бързане.

Извинявай Лени, че те цитирам по памет, но това изречение ми направи силно впечатление.

Да уточня, че това са си просто разсъждения, не са насочени изобщо към Ирка. Нейният пост и последвалите постове в темата ме наведоха на тези мисли, които реших да ви споделя.
 ****

К.Б. е със същата червена горница, в която е снимана Ямур преди няколко дена. Тя нека си стои в Чешме, че да си отдъхнем.

***
Ханкер очеизвадно се отбягват. При толкова много снимки от сет-а, има точно 4 снимки, на които присъстват и двамата. Просто го отбелязвам като факт, а не с някаква цел.

Снимките са много, защото Голиази е малко населено място и се снима навън т.е. всеки си щрака на воля.


Това в гръб не е ли Ямур?

Скрит текст:

Според мен не му тече кръв само от жегата. Няма как да не са му се отразили натискът на феновете и ситуацията, в която сам се вкара.
***

И за финал. Прочетете пост #586 на Лени. Добро обобщение.

***

Едно момиче минала седмица предложи да помага със субтитрите, даже спомена, че има опит. Не си спомням ника, но може да помогне, ако имате нужда.  Peace Аз вероятно ще успея да се включа другата седмица при нужда.

***
lovekiss

Ако някой е прочел целия пост, се извинявам, че съм го проснала така.

Последна редакция: ср, 21 май 2014, 23:01 от missence

# 706
# 707
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526

Хелен,честит рожден ден,да си много здрава и щастлива  Heart Eyes Hug Hug

# 708
  • София
  • Мнения: 30 209
И последно да споделя нещо за серията. Върти ми се в главата една мисъл, че това може да не е сън, защото пък К. С. не се държи много адекватно.
Дали има вероятност да е загубил временно разсъдък по някаква причина или връзка с действителността?  newsm43

# 709
  • Мнения: 2 804

  Ели,аз съм взела втора, Терзи - трета, ти ако искаш вземи четвърта част. Hug Hug Hug Hug Hug

# 710
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Какво става тук newsm78 Зейнеп е с униформа, а Керем с блузата от миналата серия  newsm78

# 711
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681

  Ели,аз съм взела втора, Терзи - трета, ти ако искаш вземи четвърта част. Hug Hug Hug Hug Hug
Бабче, вече чак утре вечер, защото стана късно, а утре съм на тръстиката, а както и да го правя -1 част отива 2 ч.

# 712
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Добре бе Мише,като е така и ви е развалена магията на повечето,ами спрете го ,за да не се мъчите ,за мен всичко си е по-старому ,няма нужда да чета мненията на другите,защото си имам свое такова,което няма да се промени.А по рейтинга ще видим,дали ПР,е бил накриво или направо.
Само не забравяйте,че утре ще излезе Керем,и ще отрече всичко,тогава какво ,какво става ????
Ще ви се върне магията от ЗейКер,как си отива и се връща така при вас,значи прочитате нещо и опаааа ,магията я няма,после получава се отрицание за това,опаааа магията ви се връща.
Еми не мога да ви разбера ,честно го казвам.Ако той наистина има връзка с Ягмур,а аз за пореден път съм се подвела ,казвам ви го от сега,директно спирам да гледам,не искам да ме правят на балама и имам личен избор,дали да гледам или не,аз ще избера второто .
Ето това е моята позиция,ако греша.Не че ще е ,защото не одобрявам избора му,аз съм никоя да му се меся,а за това ,че умишлено изгражда образ,с който няма нищо общо,както стана с Чаатай,така ще стане при мен и с Керем.

# 713
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681

# 714
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 397
За мен магия все още има  Peace И аз като Ирка не съм никоя за да се меся в личният живот на хората,не ме интересува дали е с Яамур или някой друг.За мен е важно това да не влияе на играта им и за сега не виждам промяна.Даже и да имат връзка пак ще продължа да гледам сериала.А това с отричането може да е режисирано действие и той да няма вина в случая.
Сега ви пожелавам лека нощ

Последна редакция: ср, 21 май 2014, 23:24 от Пепиту

# 715
  • Мнения: 33 428
И аз се ядосвам от гледна точка на това, че закопват сериала с простотиите си. Иначе много им здраве. Но не съм и съгласна, че трябва да харесвам Окан и Ямур, заради Ханде и Керем. Танръсевсин не я харесва още от преди да излезе какъвто и да е било слух за нея и Керем. Просто не ми харесва. Има нещо лицемерно във физиономията й. Ще кажете, че не я познавам. Еми, да така е, но нали знаете, че има хора, които просто не харесваме по някаква причина.
Изключително грозна постъпка с онова клипче - когато не добави Ханде и Исмаил.
Изключително голямо его..
И ако нещо  е излезнало наяве, то съм убедена, че е свързано с нея. Tired
Не можа да изчака просто  ooooh!
 ooooh!
Аз пък мога да кажа от моя гледна точка, че нямам проблем със Зейкер, защото аз лично смятам, че Керем е по-привлечен от Ханде. Дали е така, не знам. Но аз имам такова усещане. За това и може би не усещам никаква разлика.  Peace
Не ангажирам никой с последното си мнение за ХанКер.

# 716
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 397
Добре де да предположим че Яамур изпитва нещо към Керем.По време на почивка между снимките са излезли да се разходят.И тя го е прегърнала,от чисто възпитание за да не се почувства неудобно и Керем я прегръща и ето ти снимката.Възможно е всичко това да не е така както изглежда,но даже и да излязат гаджета( в което се съмнявам)това няма да ми попречи да гледам серияла.Даже не мисля,че може да им повлияе чак толкова на рейтинга.То и историята с Ханде и Окан беше истерия ама всичко се размина за няколко дни.

# 717
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681

# 718
  • Мнения: 33 428
Зейно какво прави с униформата в Голиази. На снимките, които пусна Влади също я има там с Керем. Нещо не ми се връзват нещата  Joy Joy Joy

# 719
  • София
  • Мнения: 9 348
Може да не е униформата на Колежа това, а на селското у-ще.

Общи условия

Активация на акаунт