Хайде да се запознаем!

  • 77 908
  • 837
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 655
Здравейте,
казвам се Светлана на 27 г. Синът ми Теодор скоро ще навърши 2 годинки и ходи на ясла. Работя в софтуерна фирма като тестов инженер. Живеем в София

# 16
  • Мнения: 111
Аз се казвам Теодора, имам син Христо на 3 г. и 4 мес. Правим опити за свикване на градина. Таткото се казва Аргир и за момента само той работи. Аз съм в процес на търсене на работа.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте и от мен. Казвам се Милена, на 31г., юрист. Имам син Боби на 5 г. и много искаме с таткото скоро да го зарадваме със сестричка. От София съм, но имам Интернет само в работата. Затова пиша между 9 и 17ч.

# 18
Христина - 30 години.
Деца - две моми, Симона на 4 години и Елизабет на 13 месеца
Последна професия - счети в СТЕМО, от 4-ри години housewife Grinning Живеем в Шотландия от 4-ри години и 3 месеца Wink
С три думи “работя за децата си”
 Grinning

# 19
  • Мнения: 910
Аз съм мама Мила от София, на 27 години (ще ги навърша след 1 месец). Омъжена съм за тати Тодор от 2 години, той е от Хасково. Имаме дъщеричка на 8 месеца, Велимира. Завършила съм Бизнес Администрация и работя в сферата на човешките ресурси, в момента като старши консултант.

# 20
  • Мнения: 249
Аз се казвам Станислава. От Бургас съм. Имам дъщеричка на 5 години. Съпругът ми се казва Илиян. Женени сме от 6 години , а сме заедно от 8 години.

# 21
  • Мнения: 3 562
Здравейте и от нас,
аз се казвам Росица (29 год) и съм майка на малката Радолина. По образование съм икономист. Нашият татко се казва Пламен - също икономист, но се занимава с компютри. Живеем в Хасково. Много ми харесва да съм част от bg-mamma   Kissing Heart   Kissing Heart   Kissing Heart   Kissing Heart   Kissing Heart

# 22
zdraveite!!!!!!! Grinning kazvam se Stanka i giveia v St.Zagora.Na6iat tatko e Daniel,a malkoto ni slance DEIVID-samo na 5m.

# 23
  • София
  • Мнения: 3 679
Здравейте,

Казвам се Жасмина и съм на 27 години, малката ни красавица се казва Таня и е на 1 годинка и половин месец, таткото се казва Костадин. Завършила съм масмедии в УНСС, занимавам се с външна реклама, но в момента съм в майчинство.  Simple Smile
Родом съм от Бургас, но живея в София.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 123
Здравейте и от мен. Аз съм мама Валя , на 30 съм, тати е Стефан,а съкровището е Деян на почти 5 години. Всички сме от Варна и живеем тук. Тати единствен се грижи за финансите в семейството.

# 25
  • Мнения: 1 437
Здравейте !
Казвам се Десислава , на 33 години съм от Варна.Тати се казва Пламен  и е на 35 години .Имаме 2 деца Вилиана на 11години и Николай на 1година и 7 месеца.
По професия съм счетоводител и нямям търпение да се върна на работа.

# 26
  • Мнения: 17 407
Здравейте!
Казвам се Деница- на 28 години, таткото е Евтим (27). Имаме една дъщеря- Ния, родена на 29.12. 2003. Живеем във Варна.

# 27
  • Popovo
  • Мнения: 571
А сега и аз:) Казвам се Даниела на 27 год. съм.Съпругът ми е Наско.И двамата имаме по едно момче от първи бракове.Моето е Марти на 7 , а неговото Митко на 4.Вече си мечтаем и за момиче.Аз съм от Варна и омъжена в Попово.

# 28
  • София
  • Мнения: 830
Аз съм Елена на 24год имам син Боян на 2 и половина. Мнооооооого се обичкаме.

# 29
  • Мнения: 1 264
Здравейте !
Аз съм Таня на 35 години от Бургас работя като счетоводител . Имам трима сина : Били на 17 години ,Радо на 16 и Никола на 4 години . Нашият татко се казва Емил .
Май мойте деца са най- големи Grinning

Общи условия

Активация на акаунт