Хайде да се запознаем!

  • 77 917
  • 837
  •   1
Отговори
# 825
  • Мнения: 202
Здравейте и от мен казвам се Люси и съм на 33г от София,имам син на 2г. и 9м. , съпругът ми се казва Николай,аз в момента не работя защото чакам малчо да почне детска градина.

# 826
  • Мнения: 527
Привет от Евгения- на 30 г.Работя и се грижа за семейството си- мъжа ми Пламен и сина ни Теодор /почти на 3г./

# 827
  • Мнения: 33
Здравейте и от мен!Казвам се Оля и съм на 28г. , по професия съм главен инспектор по приходите.Имам 2 деца,момиче Лидия на почти 13 г. през януари ще ги направи и момче-Георги на 4 г. и 8 м. Съпруга ми се казва Ивайло и е на 32 г. Той е главен старшина във ВВС.Той е от Люлин а аз от Костинброд, сега живеем в Банкя.Женени сме от 10 години.За децата си мога да кажа,че ги обожавам, каката много ми помага във всяко отношение а малкия като всяко момче много разхвърля все трябва някой да ходи по негормного обича да ходи по работа с тати и е голям глезльо.

# 828
  • Мнения: 3
Здравейте! Казвам се Любка и съм на 25 и...карам 26г., работя в отдел счетоводство и финанси във ф-рма занимаваща се с международна и вътрешна спедиция. Мъжа ми се казва Георги на 34г. Имаме син Виктор-Даниел на 4г. Живеем в София, кв. Кремиковци.

# 829
  • Мнения: 989
Аз съм Поли. Имам две прекрасни слънчица - Елена (3г.) и Павел (3 месеца). В момента съм студентка. Мечтата ми е да имам три деца и домът ми да е изпълнен с детски смях.

# 830
  • Мнения: 137
Здравейте аз съм Ели  на 31г:hug:
Имам две дъщери на Ана-Мария на 8г.и на Ивайла3г. в момента очаквам третото си дете Hugза сега единственото нещо с което се занимавам са децата Hug

# 831
  • Мнения: 2 461
Здравейте,и от мен!Казвам се Десислава,на 30години,родом съм от Лом.Омъжена съм за Петър,на 32години.Живеем в Бургас,от където е съпруга ми.Учила съм маркетинг в местния университет,в момента работя като брокер-недвижими имоти.Съпруга ми се занимава с топлоизолация и довършителни дейности.Женени сме от седем години,но сме заедно вече десета година.Имаме син Петър,на 6 и половина.Надявам се семейството ни скоро да порастне с още един член!

# 832
  • Мнения: 16
Здравейте и от мене казвам се Нина имам си две момченца Павел на 6 г. и Михаил на 9 м. в момента си гледам бебока и подготвям баткото за ученик, искам дните ми да минават максимално бавно за да мога да усетя всяка секунда от спокойствието си в къщи, но уви скоро ще трябва да се връщам на работа, по професия съм юрист живеем във Варна.

# 833
  • Мнения: 12
Привет и от мен.Казвам се Надя и съм на 21.Моят бебок е на 10 месеца и се казва Кристиян.Живея в Италия от 6 г.Мъжът ми е украинец и сме заедно от 5 г.Скоро плануваме и второ бебе. Praynig

# 834
  • Мнения: 4
Здравеите казвам се Елеонора на 28години от софиа,дащеричката ми е на 4годинки и 11 месеца и се казва Костантина,а сапруга ми се казва Георги

# 835
Приятно ми е Теодора  bouquet
На 29 години съм,имам дъщеря София на година и половина.Нашият тати се казва Павел.Живеем в София.В момента гледам малката София у дома,а Павел работи.
Радвам се да се запознаем Hug

# 836
  • Мнения: 1
zdraveite! picha za 1 pat na tozi forum. 

Girkinia sam i govoria bulgarski, no ne moga da picha t  kato klaviatyrata mi e camo na aggliski i grechki.

az sam na 34 godini. ziveex za 6 godini v plovdiv (1994-2000). biax studentka v ΒCU.

scte se radvam da govorim!

Imam 2 deca . 1 momiche na 6 godini i edno momche na 8 mececha.

Izvinete mi za grechkite! Ne sam govorila bulgarskia ot 2000 godina! 


OfFFFFFF! ycpiax   go zapicha!! Crazy

# 837
  • in a small little house...
  • Мнения: 10
Здравейте, казвам се Стела Hug
Майка съм на две дечица, Пресиян (4,3) и Диана (2,1). Съпругът ми се казва Здравко. Това ми е втори брак. Надявам се тук да открия много нови приятели и да се забавлявам Peace

Общи условия

Активация на акаунт