Хайде да се запознаем!

  • 77 940
  • 837
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 320
Ще използвам темата за запознанство с една покана за среща на 31.01.2009г. ето подробности за който прояви интерес:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=366749.0


Ей ма си ми бърза  bouquet  bouquet  bouquet
Аз съм Надя, на 31 от София. Инженер - химик съм по професия, ряботя го като държавен служител. Мъжът ми се казва Светльо. Дъщерята - Лъчезара на 4г.

# 811
  • Мнения: 4

  bouquet Simple SmileЗдравейте!Аз съм мама Вили,имам две дечица момче на 4год и 8месеца и момиче на 3год и 5месеца!Омъжена съм от 5год нашия татко се казва Дани,живеем във Варна и доста често сме сами понеже нашия тати работи в чужбина,а аз съм в къщи с децата!

# 812
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Здравейте Hug
Казвам се Силвия. Имам син на 1г.3м. - Николай. По принцип съм от Пловдив, родителите ми живеят в Пазарджик (6-я град в който сме живяли), съпруга ми е от Самоков, но живеем в Слънчев бряг.
В момента не работя и си гледам детенцето, а живот и здраве есента мислим да поработим и за №2 Laughing

# 813
  • Мнения: 1
Здравейте Simple Smile
Може би съм най-малката тук  Embarassed Казвам се Симона, на 14 години от Хасково. Simple Smile
Случайно съм попадала на доста теми тук и реших да се регистрирам, тъй като виждам, че сте много приятни Simple Smile Embarassed

# 814
  • София
  • Мнения: 589
Здравейте Hug Казвам се Кирилка Иванова на 29г от София. работя като държавен служител. В момента съм бременна за първи път но ми е изключително приятно да ви чета относно проблеми и мнения свързани с деца и семейство.

# 815
  • Мнения: 946
ЗдРАВейте!
Казвам се Соня,на 28г. съм от Русе.Мъжът ми е Илия,а синът ми е Димитър на 3г.В момента съм в къщи /напуснах работа/ и се гледаме с малкия.

# 816
  • Мнения: 3 066
Здравейте !Казвам се Таня на 29 години ,съпруга ми е Петъо ,а бебка на 13 месеца е Рая!Пловдивчани сме наскоро завърнали се след 10 години стаж в Лондон!приятно ще ми е да се запознаем с приятни млади семейства от Пловдив!

# 817
  • Мнения: 34
Здравейте и от мен много ми е приятно да се редставя, казвам се Венцислава на 23 години от град Радомир имам две дъщерички едната на 2 години и 4 месеца казва се Елена а другата на 5 месеца казва се Анна, омъжена съм от 3 години, по професия съм Фризиьор но в момента съм  по майчинство. Признавам си доста е трудно да гледаш деца с малка възрастова граница особено такива като мойте, които са с характер от бебета, всяка си има свое мнение и то трябва да се зачита, направо полудявам понякога. През Септември ще пускам каката на децка градина и се надявам да ми поолекне малко но както казват хората да доживеем пък ще видим.

# 818
  • Мнения: 31
Здравейте аз съм Лилия , щастливо бракувана от 4 години за Стоил - любовта на живота ми. Заедно отглеждаме дъщеря ни Никол вече почти на 3 години - нашата радост, нашата гордост. Родом сме от Пловдив, живяхме известно време в София, по настоящем сме се установили в Бургас - надяваме се трайно. newsm78 май стига толкоз

# 819
  • Мнения: 542
здравейте и от мен!казвам се Виктория на 22 години,мъжа ми Цветан 31,заедно сме от 3 години!малките принцеси Дарина на 5 и Анастасия на 2!от варна сме!

# 820
  • Мнения: 743
Здравейте!
Казвам се Диляна, на 31 г., икономист, но не работя от както забременях. Съпругът ми се казва Йвайло, също икономист, а дъщеря ни - Маргарита, е на 2 г. 10 м., малко диваненце, което има разтапяща усмивка.

# 821
  • Мнения: 2 149
Привет и от мен Hug
Аз се казвам Мариела,мъжът ми Никос.Не работя засега,гледам си детенцето.Йоанна е на 2 годинки.Приятно ми е да се запознаем Laughing

# 822
  • Мнения: 1
Моят син Денис е на 2 год.Много е палав , прави много бели и е много ценичен.Но от друга страна е много мил , сладък , нежен.В интерес на истината по цял ден е с мен , но повече обича баща му.Обожава кислело мляко и по цял нощ не спи заради него.Кака му също много се грижи за него , обаче той не я понася.С две думи наистина е като Денис Белята.Ето и негови снимки:
Снимка1
Снимка2
Това са той и сестра му
Снимка4

# 823
  • Мнения: 591
Здравейте! Аз съх Христина на 26г. с дъщеричка Лиона Simple Smile Нашият тати се казва Иван Simple Smile

# 824
  • Мнения: 4 335
Здравейте!Хайде и аз да се представя тук Wink
Казвам се Ивета на 27г.,имам син Денис почити на 1г.и5м.Тати му се казва Христо,живеем 11г вече заедно(без брак).От Варна сме.Вьрнах се на работа преди 2 месеца.Учех право,прекьснах когато забременях,надявам се тази година да продьлжа и да изкарам последните два семестьра,които ми остават.
Радвам се,че сьм тук Hug

Общи условия

Активация на акаунт