Бихте ли заминали сами на екскурзия?

  • 14 655
  • 197
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 0
определено бих  Grinning

# 181
  • Мнения: 6 166
ето ги моите кратки екскурзии:
- 14.06 - Празник на малиновото вино в с. Бов - 25лв с агенция
- 22.06 - Перперикон, Каменните Гъби и Кърджали - 32лв от всички оферти
- 05.07 - Ковачевица и Лещен - 26лв от всички оферти
- 19.07 - Белоградчик и магурата - 25лв от всички оферти
- 26.07 - етно село Тимчевски в Македония - 49лв
- 01-03.08 - Охрид - 125лв - тук още не съм търсила за оферти
- 06.09 - празник на сръбската скара - 35лв от всички оферти
- 14.09 - Кръстов ден в Кръстова гора - тук още няма оферти, но като наближи, ще изникнат
- 19-22.09- Метеора - тук още не съм проучила екскурзиите

на който му се идва с мен - ще се радвам  Hug

Последна редакция: нд, 08 юни 2014, 16:20 от Golden Heart

# 182
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 310
За Санторини завид, завид. Прекрасно е!

Да, да, великолепен е Санторини. Мечта ми е.

# 183
  • Мнения: 428
ето ги моите кратки екскурзии:
- 14.06 - Празник на малиновото вино в с. Бов - 25лв с агенция
- 22.06 - Перперикон, Каменните Гъби и Кърджали - 32лв от всички оферти
- 05.07 - Ковачевица и Лещен - 26лв от всички оферти
- 19.07 - Белоградчик и магурата - 25лв от всички оферти
- 26.07 - етно село Тимчевски в Македония - 49лв
- 01-03.08 - Охрид - 125лв - тук още не съм търсила за оферти
- 06.09 - празник на сръбската скара - 35лв от всички оферти
- 14.09 - Кръстов ден в Кръстова гора - тук още няма оферти, но като наближи, ще изникнат
- 19-22.09- Метеора - тук още не съм проучила екскурзиите

на който му се идва с мен - ще се радвам  Hug


Чудесен списък  Hug
отмятам си го за идеи, мисля че може да се засечем някъде Simple Smile


по въпроса на темата, при отворила се възможност, бих си стегнала куфарчето и бих тръгнала без да се мотая  Laughing

# 184
  • Мнения: 3 046
Аз имам план за еднодневна екскурзия до Букурещ, но няма да бъда сама и няма да пътувам от София.

# 185
  • Мнения: 2
Канена съм на сватба на дъщерата на една приятелка във Франция през юли, но изпадам в нервна криза като си помисля за пътуването. Не съм пътувала никога сама, не знам английски, нито френски и тайно си мисля- дано се случи нещо, че се провали пътуването ми... newsm17

# 186
  • Мнения: 1 972
Канена съм на сватба на дъщерата на една приятелка във Франция през юли, но изпадам в нервна криза като си помисля за пътуването. Не съм пътувала никога сама, не знам английски, нито френски и тайно си мисля- дано се случи нещо, че се провали пътуването ми... newsm17

Изобщо не го мисли пътуването Wink Табелите по летищата са достатъчно ясни и няма да се объркаш Wink А и винаги можеш да си покажеш билета или бордната карта на някой служител и ще те заведат на гейта Wink

# 187
  • Мнения: 5 622
Аз два пъти съм била сама на екскурзия  Mr. Green
Бях си омъжена, с дете по това време. Първият път оставих мъжа си да гледа малкия, но толкова много ми хареса където бях, че на другата година го замъкнах и него, та така посетих една дестинация два пъти  Crazy

Аз лично, ако бях на мястото на авторката, необвързана, изобщо не виждам какво би могло да ме спре. Още повече, че тези екскурзии са добре организирани, с екскурзовод , така, че въобще не виждам никакъв проблем  Crazy

# 188
  • Мнения: 132
Аз съм разведена с малко дете. Понякога си взимам по някоя от тези организирани екскурзии и оставям детето на дядо му. Там определено нямам време да скучая от това че съм сама, програмата като цяло е доста наситена. За нощувките понякога ме комбинират в стая с някоя друга жена, която пътува сама, а понякога се налага да доплащам за самостоятелна стая. А организаторите постоянно ни броят и няма вероятност някой да се загуби или да се случи нещо. Все пак те са отговорни а има и застраховка Simple Smile

# 189
  • Мнения: 14
За първи път бях сама на организирана почивка в Сицилия. Мога да кажа, че това беше една от най-хубавите ми почивки. По време на екскурзиите се придържах към групата с екскурзовода, а през свободното време обикалях сама и се чувствах отлично. Важното е да се запомни часа и мястото на срещата. В дните, когато не бях по екскурзии ходих на плаж, до близкото населено място и дните минаха неусетно. За мен това е истинската почивка - без ангажименти и съобразяване с когото и да е. Седем дни релакс, достатъчно през останалото време ми скачат по главата и в къщи, на работа и т.н. Така, че, който има възможност нека заминава, нищо страшно няма. 

# 190
  • София
  • Мнения: 4 714
Дами,  newsm78, момичето mam Ju пише, че е канено на сватба.
Няма да пътува организирано.
Затова се притеснява. Или аз нещо не разбрах?

Последна редакция: ср, 25 юни 2014, 18:29 от MayyaI

# 191
  • Мнения: 27
Здравейте на всички във форума,много интересна тема и реших и аз да се включа.Имам голямо желание август месец да посетя Истанбул,но за съжаление нямам компания,а не ми се ходи сама...Така че,ако има желаещи да споделим това пътуване бих била много щастлива.Екскурзиите,които се организират са пътуване с автобус и 2 нощувки.Има ли ентусиасти?

# 192
  • София
  • Мнения: 4 714
Има тема в бг-мамма за екскурзии в Истамбул. За съжаление не мога да дам линк.  Peace

# 193
  • София
  • Мнения: 3 818
Дами,  newsm78, момичето mam Ju пише, че е канено на сватба.
Няма да пътува организирано.
Затова се притеснява. Или аз нещо не разбрах?
Е? Отговори й се, че няма да се изгуби на летището, винаги може да пита служител, т.е. да му покаже бординг пас-а, за да я заведе до гейта. Като кацне сигурно ще я чакат. Ако не, може такси да вземе, но е скъпо в Париж. Може и влак, стига да се оправи с билетите.

# 194
  • Мнения: 2
Канена съм на сватба на дъщерата на една приятелка във Франция през юли, но изпадам в нервна криза като си помисля за пътуването. Не съм пътувала никога сама, не знам английски, нито френски и тайно си мисля- дано се случи нещо, че се провали пътуването ми... newsm17

Изобщо не го мисли пътуването Wink Табелите по летищата са достатъчно ясни и няма да се объркаш Wink А и винаги можеш да си покажеш билета или бордната карта на някой служител и ще те заведат на гейта Wink
          Ще трябвя да се престраша, все някога ще  да има първи път...пък и досега не съм чула някой да се е загубил и да не са го открили.Благодаря за подкрепата!  Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт