Отговори
# 1 290
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Мили мами, изпитът приключи.
Имате поща  Hug

  bouquet

# 1 291
  • Пловдив
  • Мнения: 9 721
аз да попитам за близнаците - като приемат втория покрай първия с по-високия бал, това надпланов прием ли е? нали не се отрязват от нормалните бройки по успех за сметка на тази привилегия? и друго, ако някой помни, при еднакъв абсолютно равен бал, да кажем за последното свободно място, кои други оценки от дипломата се сравняваха?

Надпланов прием е. Не се ощетяват другите деца.  Peace

# 1 292
# 1 293
  • София
  • Мнения: 18 091
Тоната, мерси Simple Smile

Антеа, надпланов е приемът на близнака, ако се възползвал от правото на другия. Но ако си е със своя  бал и той, става дума за попълнена редовна бройка.

При борбата за последно  място  в паралелката и повече от 1 кандидат с такъв бал за мястото, редът е следният:

1.сборът от оценките на приемните изпити . Ако тук има равенство, следва:
2. сборът от оценките на балообразуващите предмети . Ако и тук има равенство, следва:
3. средноаритметичната оценка с точност до 0,001 от оценките от учебните предмети  БЕЛ, 1-ви ЧЕ, Мат, Физика, Химия, Биология, История, География от удостоверението за завършен 7-ми клас

Ако и след последния показател останат ученици с равен бал, те се приемат надпланово.

# 1 294
  • Мнения: 14
Русалке, по въпроса ти за разделянето на близначките - вслушай се в техните желания. Аз имам близка позната с близнаци момиче и момче, те се разделиха още след четвърти клас, момчето искаше и си влезе в СМГ, а девойката категорично отказа дори и да се пробва, макар че щеше да има привилегии покрай брат си. И всеки един от тях си е доволен от своето си училище. Момъкът сега се бори да си остане в СМГ, а тя изобщо и не помисля за там (макар че пак доколкото разбрах има някакви улеснения за близнаците).
Та, мисля, че ще е за добро да си изберат те самите къде да влязат, а не после на теб да ти трият сол и да мрънкат Simple Smile.
Абсолютно съм съгласен с теб. Моите близначки от 4-ти до 7-ми клас бяха в едно и също училище, но различни паралелки( по тяхно желание). Сега са категорични, че искат и в различни училища.
Въпреки че, не могат една без друга, все пак, това са два различни индивида, всеки със своята индивидуалност. Оставили сме ги те сами да си решават насоките в живота.
Искрено се надявам само да ги приемат по първи желания. Русалке, пожелавам успех и на твоите    umnikuu   umnikuu

# 1 295
  • Мнения: 12
Извинете ме за невежеството,но как мога да видя пощата?

# 1 296
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Извинете ме за невежеството,но как мога да видя пощата?

Изтегли днешния тест по Обществени науки от тук
http://dox.bg/files/dw?a=c1ffa227f5

# 1 297
  • Мнения: 12
Благодаря ви!

# 1 298
  • Мнения: 2 078
При борбата за последно  място  в паралелката и повече от 1 кандидат с такъв бал за мястото, редът е следният:

1.сборът от оценките на приемните изпити . Ако тук има равенство, следва:
2. сборът от оценките на балообразуващите предмети . Ако и тук има равенство, следва:
3. средноаритметичната оценка с точност до 0,001 от оценките от учебните предмети  БЕЛ, 1-ви ЧЕ, Мат, Физика, Химия, Биология, История, География от удостоверението за завършен 7-ми клас

Ако и след последния показател останат ученици с равен бал, те се приемат надпланово.
мерси, Русалке Simple Smile този път си съхраних написаното в един файл, че и преди съм питала и все забравям какъв е редът

# 1 299
  • Мнения: 297
Мацки, появи се нова тема Simple Smile
Дано е късметлийска  Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=784223.msg28292490;topicrefid=1#new

# 1 300
  • Мнения: 30
Мили мами, изпитът приключи.
Имате поща  Hug

Благодаря  Hug

Общи условия

Активация на акаунт