Априлче лакомо се храни, расте на ръст и килограми!

  • 27 609
  • 735
  •   1
Отговори
# 675
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Една снимка от първия плажен ден на Руни с батко му:)



Обожава морето, шума на вълните, вятъра .... спи непробудно с мръдване само хранене - цял ден изкарахме на Силистар, браво на муцунката  Peace Очаквах да е доста по-трудно  Blush

А ако се наложи да ползваме АМ- изяжда количество от 120 мл вода и 4 лъжици - стават мисля около 130-140 мл количество - не съм се заглеждала Peace

# 676
  • Мнения: 547
Момичета каво мляко ползвате? Ние ползваме Лактана Био, но сега като премина изцяло на мляко, без кърма и свършва за няма и една седмица, а е 22/23лв и нещо май ни идва в повечко? Да препоръчате някое или това да продължа да си го ползвам...чудя се...  newsm78

# 677
  • Мнения: 493
gerryy3, нашето АМ за седмица ни излиза 30 лв (1 кутия - 600 гр., я изяжда за 4 дни - струва 17 лв) Така че вашият вариант е приемлив. Но и на каквото мляко да минете, те цените им са горе-долу еднакви - 2-3 лева на тази сума не са голяма разлика.  Peace

# 678
  • elhovo
  • Мнения: 341
ей така моята Деси яде по 180- с мерак,яжна ще да е моята мома!
сагласна сам  че ам вървят горе долу на същата цена,аз сам на NAN1,двойната кутия-2 по 0,400гр. ми струва 22.00лв.,а иначе 0.400гр.струва тук при нас в елхово  13лв.
Аничка,бързаче е май твоето момче?! Simple Smile Simple SmileНяма значение,че е избързал,важното е да са живи и здрави и много да ни радват и слушат.Аз исках да раждам нормално,но се объркаха много нещата-приеха ме в болницата за високо кръвно,което не можах да сваля и така лекарския екип в Ямбол реши спешно секцио на 3.04. за да не стане най-лошото.Благодарна съм им макар и да не исках операция до преди това.И затова,Ани,сега  с тати се радваме на най-милото ни на този свят същество-малката ДЕСИ! Simple Smile
 Hug за всички от нас!
лека вечер и до скоро!

# 679
  • София
  • Мнения: 2 358
gerryy3, ако питаш мен не го сменяй Simple Smile Първоначално дохранвах с Аптамил (29лв 900г), после минах на Аптамил Комфорт(18лв 400гр), заради по-лесното храносмилане, обаче ни се появи запек... минахме на Лактаната, запека се оправи, но ни излезнаха колики от него даже не допи и кутията ... От една седмица сме на Фризовом (15лв. 400гр), и за сега е читав пък ще видим до кога ... само заради цената (ако не е толкова тежко на бюджета) недей да си докарваш главоболия... щом понася на детето Simple Smile
gergana kyu4ukova, наистина .. най-важното е да сме здрави и да се радваме на мъниците  Hug
a.l.e.n.a , приятна почивка Simple Smile

# 680
  • Мнения: 567
Аз давам НАН, засега не смятам да го сменям. А водата подслаждате ли? Аз я давам чиста,макар че не я пие.Та се замислих да я подслаждам ли, че да пропие newsm78 Ето памперса тази сутрин -чишал само веднъж.

# 681
  • София
  • Мнения: 2 358
подслаждам я съвсем малко на 200мл няма и половин кафена лъжичка ... пие я без проблем Simple Smile

# 682
  • Мнения: 493
Вода не подслаждам - и АМ е сладко, остава и водата да подсладя  Crazy Още от началото си я прие - вярно, колкото да измие устичката след ядене, но все пак е нещо. Като го почнаха коликите разтварям от чайчето на Hipp с копър и анасон - хареса го и си го пийва. Вече слагам все по-малко количество от чайчето (колики нямаме отдавна, над месец вече), просто докато свърши. Иначе понякога чиста вода предлагам - и нея си пийва, изобщо не отказва  Peace

# 683
  • Мнения: 547
Пие вода и с анасон и без анасон, както му я дам. Направо имам чувството, че колкото вода му дам толкова ще пие  Crazy не я подслаждам

# 684
  • Мнения: 46
Момичета каво мляко ползвате? Ние ползваме Лактана Био, но сега като премина изцяло на мляко, без кърма и свършва за няма и една седмица, а е 22/23лв и нещо май ни идва в повечко? Да препоръчате някое или това да продължа да си го ползвам...чудя се...  newsm78
gerryy3,ние сме на HIPP Combiotic 1,което е 800 гр и струва 28-30 лв,зависи откъде,малко по-голям грамаж е от Лактана-та и ни стига за около 10 дни,понеже ядем по 170-200,зависи колко време не е ял.Спим по цяла нощ и сутрин няма начин да не изяде 200.Иначе за биберона-от месец сме на 2,защото се сърди,когато пием вода,сме още с 1.Започнах да давам Дентокинд от вчера и учудващо ръцете му вече не са в устата постоянно,явно наистина има ефект.За крустите ползвахме Bioderma ABC derm кремче и минаха за около 4-5 дни,но обрива по тялото стои-кожната изписа невероятно скъпи лекарства,3 пъти сменяхме,но стопли ли се и започва-уж себореен дерматит а с нищо не минава Sad Ако някой е имал същия проблем,ще се радвам да сподели,в чудо се видях вече-особено бузките и вратлето са ужас Sad.Днес е прекрасен ден,желая ви приятни разходки и много усмивки Simple Smile

Последна редакция: пн, 30 юни 2014, 10:17 от Sabrina85

# 685
  • София
  • Мнения: 2 358
А колко вода пият горе долу, че и нашия понякога и 100 може да замине... Има ли някакъв максимум?

# 686
  • Мнения: 46
Anichka1987,различно,когато е горещо и 120 е изпивал,сега по 50-60 дневно пием ние.Иначе не я подслаждам вече,по принцип на 100 мл се слага една равна чаена лъжичка,но повече при новородени с жълтеница.Млякото е достатъчно сладко,в тия жеги съвсем ще му залепне устичката,щом я пие чиста,според мен е по-добре Simple SmileДано съм ти била полезна!

# 687
  • Мнения: 237
Сабрина,обърни се към хомеопат и намали тези кремове които ти изписват защото са пълни с АЛКОХОЛ И ПАРФЮМИ И ВОДА В КОЯТО СЕ РАЗВИВАТ БАКТЕРИИ!!!Всички тези и още мн вещества в тях са чисти 100% алергени!

Ако искаш се свържи ето с тази дама във фейсбук и и обясни съвсем точно и подробно какво се случва с детето - MagdalenaRoza

И пак опитай с хомеопатия!

# 688
  • Мнения: 46
Сабрина,обърни се към хомеопат и намали тези кремове които ти изписват защото са пълни с АЛКОХОЛ И ПАРФЮМИ И ВОДА В КОЯТО СЕ РАЗВИВАТ БАКТЕРИИ!!!Всички тези и още мн вещества в тях са чисти 100% алергени!

Ако искаш се свържи ето с тази дама във фейсбук и и обясни съвсем точно и подробно какво се случва с детето - MagdalenaRoza

И пак опитай с хомеопатия!
Благодаря,още сега ще я потърся,защото положението става все по-зле.Сега забелязах,че и между крачетата се почва Sad ще се побъркам вече,дано се справим.Още веднъж мерси    bouquet

# 689
  • Мнения: 102
Една снимка от първия плажен ден на Руни с батко му:)



Обожава морето, шума на вълните, вятъра .... спи непробудно с мръдване само хранене - цял ден изкарахме на Силистар, браво на муцунката  Peace Очаквах да е доста по-трудно  Blush

А ако се наложи да ползваме АМ- изяжда количество от 120 мл вода и 4 лъжици - стават мисля около 130-140 мл количество - не съм се заглеждала Peace
a.l.e.n.a, как понесе малкия пътуването Simple Smile И аз се точа за моренце, но все още се чудя апарт-хотел или хотел да търся. Вие къде отседнахте- Царево?!

Общи условия

Активация на акаунт