Q&A
Обобщени въпроси и отговори от темата *
Каква е продължителността на лятната ваканция в училищата?
Какви са промените в образователната система и оценяването?
Какви са изискванията за получаване на шофьорска книжка в Англия?
* Предложените въпроси и отговори се генерират машинно от автоматизиран езиков модел на база потребителските мнения в темата. Генерираното съдържание може да е непълно, неактуално, подвеждащо или неподходящо. Вашите оценки спомагат за подобряване на модела и неговото усъвършенстване.
-
Каква е продължителността на лятната ваканция в училищата?
-
Какви са промените в образователната система и оценяването?
Промените в образователната система включват нови стандарти и оценки, като се отбелязва, че ученик работи на ниво, което обикновено се очаква за пети клас по четене и писане и за шести клас по математика, въпреки че е в четвърти клас. Освен това има спомен за подкрепа, която се предоставя на учениците в училище, като се посочва, че отличниците и децата с проблеми получават повече помощ от тези със среден успех.
-
Какви са изискванията за получаване на шофьорска книжка в Англия?
-
Какви възможности има за децата по време на ваканциите, когато родителите работят?
-
Какви са температурите във Великобритания през пролетта и лятото?
Добре че ми е кротко бебенцето и сме проспали целия полет, даже на разбрах за закъснението.Кацнахме в Букурещ и за час и половина си бяхме у нас.Но летище Лутън с 4 етажа стълби до самолета си е живо мъчение, същата работа и на Букурещ.Пътувах само с раница за да са ми свободни ръцете за бебето.Мърморих и се пустосвах че съм тръгнала сама, но нямам друга опция ,а искам да постоя поне 2 месеца .Да заведем децата на море, планина и все пак имаме и баби и не можем да ги лишим от внуците им.Билета ми до Букурещ го взех за £32. Цените до България са безобразно скъпи.
Отивам само да доставя децата на бабите и се връщам. За връщането от Варна си намерих билет на добра цена, но отиването се наложи да е до Букурещ. На 30ти юли летим за 73 паунда на човек. Тази цена не можах да я намеря до Варна нито по промоциите нито без тях
Доколкото разбрах който е купил сутринта е имало наистина евтини билети, после са ги вдигнали