Мъжът

  • 8 908
  • 84
  •   1
Отговори
# 75
  • Kопенхаген
  • Мнения: 663
Аууу.. Krasi колко сърцераздирателно  Cry

Чудя се пък авторката къде ли се дяна, да каже аджеба след толкова съвети и укори какво е решила?

# 76
  • Мнения: 46 631
Чудя се пък авторката къде ли се дяна, да каже аджеба след толкова съвети и укори какво е решила?

Може да й е провървяло и да няма време за нет  Mr. Green

# 77
  • Мнения: 0
Благодаря отново на всички, които се включват. Колкото повече се минават дните не ми става по- добре. Става ми по- тъжно, че нямам контакт с този човек. Каквото и да е това чувство- аз не съм на себе си. Разбирам го сама. Извинявам се, че не мога да се обосновя и да бъда адекватна даже и в този разговор. Хората около мен също разбират, че нещо не е наред. Нямам думи да ви опиша колко неадекватна съм от известно време. Но  може още, доколкото разбирам с всеки изминал ден. Явно има неща, които са извън възможностие ми да контролирам.

# 78
  • Мнения: 9 991
Благодаря отново на всички, които се включват. Колкото повече се минават дните не ми става по- добре. Става ми по- тъжно, че нямам контакт с този човек. Каквото и да е това чувство- аз не съм на себе си. Разбирам го сама. Извинявам се, че не мога да се обосновя и да бъда адекватна даже и в този разговор. Хората около мен също разбират, че нещо не е наред. Нямам думи да ви опиша колко неадекватна съм от известно време. Но  може още, доколкото разбирам с всеки изминал ден. Явно има неща, които са извън възможностие ми да контролирам.

Не е чак май толкова нормално да си обсебена от някой . То влюбване ,влюбване ама чак пък толкова. Игнация Амара си вземи , хомеопатия барем тя помогне .

# 79
  • Мнения: 1 136
Е в крайна сметка каква е стратегията , какще се запознаеш с него- като гледам по действията ти никак , хубаво е че си влюбена , но ти само това повтаряш и.........

# 80
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Честно казано, доста бих се стреснала ако разбера, че някой непознат линее от любовна мъка по мен. Яко трилър, сори, но ми е доста психопатско.

# 81
  • София
  • Мнения: 23 130
Също толкова психопатско е да си вярваш, че всеки втори мъж е готов да умре за теб. (Имах една такава позната, докато бях студентка.)

# 82
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Също толкова психопатско е да си вярваш, че всеки втори мъж е готов да умре за теб. (Имах една такава позната, докато бях студентка.)

Съгласна съм и аз познавах 2 такива.  Crazy

# 83
  • Мнения: 1 136
Психопатско си е , и аз бих бягала като ужилена .. Това не е нормално , поне като го види следващия път да му каже за какво става въпрос . Аз умрях да се смея на историята на Янемек за циганина , но си е страшно и аз имах един откачен , който ме следи почти година , облечен целия в бяло с бяла брада и коса . Бях си глътнала граматиката отвсякъде , че и с децата ме беше виждал . В началото не смеех да кажа на никого , защото си мислех че аз изперкам , споделих с партньора ми и той като поразпита за него се оказа , че моят обожател е лежал за опит за убийство и е освидетелстван с раздвоение на личността , но ходи с оръжие .. Ами психарско е  #Crazy

# 84
  • Мнения: 4 841
Също толкова психопатско е да си вярваш, че всеки втори мъж е готов да умре за теб. (Имах една такава позната, докато бях студентка.)

Съгласна съм и аз познавах 2 такива.  Crazy

 Mr. Green Аз и в момента имам такава колежка. Всеки мъж, който ѝ се усмихне и е любезен с нея, вече е силно влюбен и готов да положи света в краката ѝ, и със сигурност куриерите, които ни носят пратки, идват едни и същи лично и специално заради нея, а не защото имат райониране  Sunglasses

Най-забавното е, че тя съвсем искрено преживява фактът, че се налага да им "откаже", и може часове наред да се аргументира защо.
Излишно е да казвам, че всичко това се случва само и единствено в нейните представи.

Общи условия

Активация на акаунт