ТЪРСЯ ортопед във Варна,който да работи с направления?

  • 2 696
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 175
Моля ви,който знае що годе добър ортопед във Варна,който да работи с направление.Изчетох всички теми за ортопеди във форуми,но не намерих отговор на моя въпрос.Трябва ми за възрастен  човек,тоест за мен. Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 481
Аз мога да препоръчам двама. др. Георгиев в бившата градска му е кабинета. Другият е др. Мартин Гилев - не знам точно къде се намира сега, но ето това открих в нета, пробвай и дано да са актуални координатите
И двамата са добри.

# 2
  • Мнения: 13 799
Аз мога да препоръчам двама. др. Георгиев в бившата градска му е кабинета.

Момчил Георгиев работи в МЦ Хелиос до окръжна болница.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 611
  Още един глас за Момчил Георгиев. Работи и в бившата Градска-сега ДКЦ 1  Peace

# 4
  • Мнения: 481
Да, благодаря, че сте ме поправили в името на гилев.

# 5
  • Мнения: 13 799
Да, благодаря, че сте ме поправили в името на гилев.

Мартин Гилев също се спряга като добър специалист, ....  но на съпругът ми не можа  да помогне, това обаче не го прави лош ортопед.

# 6
  • Мнения: 175
Аз мога да препоръчам двама. др. Георгиев в бившата градска му е кабинета.

Момчил Георгиев работи в МЦ Хелиос до окръжна болница.

Да,записах си час за Георгиев в МЦ Хелиос,но къде е точно този център,гледах на картата със стийт вю и не можах да разбера? newsm78

# 7
  • Мнения: 13 799
Да,записах си час за Георгиев в МЦ Хелиос,но къде е точно този център,гледах на картата със стийт вю и не можах да разбера? newsm78

влизаш в двора на Окръжна от мястото където влизат линейките.
Продължаваш направо към поликлиниката, подминаваш междинната бариера. ЮВ ляво ти истава спешен центъра, в дясно паркинг. На края на паркинга в дясно  има нещо като уличка на която през уличката е разположена голяма ъглова сграда. Долу има аптека, горе е център Хелиос. Вход - откъм уличката.

# 8
  • Мнения: 175
Да,записах си час за Георгиев в МЦ Хелиос,но къде е точно този център,гледах на картата със стийт вю и не можах да разбера? newsm78

влизаш в двора на Окръжна от мястото където влизат линейките.
Продължаваш направо към поликлиниката, подминаваш междинната бариера. ЮВ ляво ти истава спешен центъра, в дясно паркинг. На края на паркинга в дясно  има нещо като уличка на която през уличката е разположена голяма ъглова сграда. Долу има аптека, горе е център Хелиос. Вход - откъм уличката.

 Peace Мисля че разбрах.То всъщност може да се мине и от Дойран нали,тоест отзад на Окръжна болница?

# 9
  • Мнения: 13 799

 Peace Мисля че разбрах.То всъщност може да се мине и от Дойран нали,тоест отзад на Окръжна болница?

Не не , дори  не стигаш дори до паркинга на поликлиниката на Света Ана ( там където има много аптеки и санитарни магазини )

# 10
  • Мнения: 175

 Peace Мисля че разбрах.То всъщност може да се мине и от Дойран нали,тоест отзад на Окръжна болница?

Не не , дори  не стигаш дори до паркинга на поликлиниката на Света Ана ( там където има много аптеки и санитарни магазини )


 Peace Peace Peace

Общи условия

Активация на акаунт