Магията на изтока - тема 32

  • 31 381
  • 729
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9 188
Пуснете още музичка Party

# 46
  • BG
  • Мнения: 4 456
Спирита нещо  пак се губи.

# 47
  • DE
  • Мнения: 9 068
Изключително ми е неприятно, че на българския зрител се поднася това http://novinar.bg/news/nov-turski-serial-po-btv_NDY0ODs3Mw==.html вместо брилянтното изпълнение на Джи  Sick

Това не е много източно, но е забавно  Grinning та затова.


Айде и един Така  Heart Eyes



А да, Огури Шун чака дете. Надявам се да е страхотен татко, колкото и актьор  Heart Eyes

Гост, при мен си работи  newsm78

# 48
  • MJF
  • Мнения: 8 584
Sause baus! ,  то аз се извинявам за моите неясноти  Blush. Мда, корейски исторически сериали ги съкращавам "шапки". То покрай Tuon  Hug, се образовахме за всевъзможните модели шапки по корейските ширини.  Simple Smile Hug
Под самурайски имам предвид с тематика за самураите.

# 49
  • Мнения: 9 188
Изключително ми е неприятно, че на българския зрител се поднася това http://novinar.bg/news/nov-turski-serial-po-btv_NDY0ODs3Mw==.html вместо брилянтното изпълнение на Джи  Sick
Да,бе и след няма и месец да копуват нов сериал. Crossing Arms WhistlingТози ще ги изкара година/две,пък и къде по-лесно е да кажеш Коркут,а не да си чупиш езика с Ча Му Хьок no
Дано не сетят и купят нещо,че Ирис още го въртят по всевъзможните БТВ-та.Ако не знаят какво да минат през темата и списък ще имат.

 Thinking Имам колебания дали Kang Ji има и друг добър сериал освен Hong Gil Dong Rage






# 50
  • Toronto
  • Мнения: 683
Изключително ми е неприятно, че на българския зрител се поднася това http://novinar.bg/news/nov-turski-serial-po-btv_NDY0ODs3Mw==.html вместо брилянтното изпълнение на Джи  Sick

Щото са идиоти #2gunfire #Cussing out Кой знае колко пари са се изръсили за тоя боклук. Много се ядосвам! Ега си турската телевизия, то бива-бива обгазяване, ама... Само като го погледнеш тоя оръфлек, дето играе главната роля, то ти се отщява.
My Paparotti изгледан и харесан. Що не сте ми казали, че става въпрос за класика newsm78 Да съм го гледала 100 пъти досега.
Разбрах, че отложили концерта на Бочели в София, щото искали повече пари. Не ги срам. Не намирам Бочели да е нещо по-добър от този корейски тенор примерно. Мое мнение, ама такива с лопата да ги ринеш. Виж, глас като Павароти се ражда веднъж на 100 г. newsm78

P.S. Някой забеляза ли ми новия аватар? Flutter Захванах се с превода.

# 51
  • MJF
  • Мнения: 8 584
Tuon, нощен гост да каже героя му Тъпчо в текущите снимки дали се ориентира след крайна си дезориентация. Mr. Green Иначе си играе екстра бих казала.

# 52
  • Мнения: 9 188
Tупи,оръфлек Crossing Arms поне да беше Комшията Crossing Arms
От къде е аваатарчето?

Шош,играе,но само в  blahblah.Предишния му  ooooh! Incarnation of Money,ми Lie to Me или Coffee House.

# 53
  • Toronto
  • Мнения: 683
Tупи,оръфлек Crossing Arms поне да беше Комшията Crossing Arms
От къде е аваатарчето?

Да, Киво по можеше да се справи, ама то това е някаква евтина продукция. Честно казано, след като съм гледала Джи, не знам дали въобще мога да възприема друг в тази роля. И все пак недоумявам защо трябва да се дава римейк, а не оригинала.

Аватарчето ми е от Cunning single lady Heart Eyes

# 54
  • BG
  • Мнения: 4 456
Ориентира се Тъпчо и още как Hug
21,22 еп на Wonderful days много скучновати, едвам ги изгледах с превъртане.
Doctor stranger 8 eп ( мерси за линка, Тайна) с много лошо качество при мен, затова го отложих за теглене, със седми проблем нямаше, кристална картина беше, не знам защо така се получава.

# 55
  • MJF
  • Мнения: 8 584
Мда, откога казвам че Kang Ji трябва да си смени агентите. Хем май нещо  смени ама ефект няма. Whistling Crossing Arms
Мда, Wonderful days забрашиха какво снимат  ooooh!.

# 56
  • Мнения: 640
Wonderful days гледах до 24 епизод на руски и до 28 - картинки Laughing Във  vk могат да се намерят.

Когато видя My Paparotti се заливам от смях ,как го превеждах с гугъл и нищо не излизаше Joy

Започнах Goddess of marriage и после забелязах ,че не е преведен целия и
пак ще се чака. Има го на турски Grinning

tuparowa  Hug, ще изчакам превода на  Cunning single lady,че  вече забравих български. Laughing







# 57
  • София
  • Мнения: 15 457
http://doramatv.ru/doctor_stranger/series8

pavlinaio, ако тръгва с по-ниска резолюция, долу вдясно има цифри, аз слагам на 720 и качеството е перфектно.



 Аз чакам новата серия на Кап Донг и само рефрешвам.

# 58
  • Мнения: 6 746
Защо се мъчите с Doctor Stranger на руски, като е преведен на български Thinking. "Вещичките" го превеждат веднага и качват субтитрите по сайтовете до 1-2 дена след като са излъчени епизодите.

# 59
  • Мнения: 640
Тайна , аз не гледам  Doctor Stranger . Гледам  достатъчно
други  Mr. Green ,към десетина  Joy Joy  Един от тях е God's Quiz .На него се засичаме hahaha

Общи условия

Активация на акаунт