частна ясла в близост до красна поляна

  • 4 395
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте,
бих искала да помоля за съдействие. Интересува ме дали знаете частна детска ясла в район красна поляна?

# 1
  • София
  • Мнения: 1 774
В Красна поляна мисля, че няма. Има една удобна в Люлин зад заведението Адашите. Близо е до метростанция Люлин и е удобно. Дъщеря ми изкара там шест месеца преди близо две години /после ни приеха в държавна/ и бях доволна. Недостатък е единствено липсата на двор - има такъв, но е много малък и без съоражения. Изкарваха колички за бутане с крачета, като извеждаха децата.

# 2
  • София
  • Мнения: 204
И аз се интересувам за район Красна поляна.
Знам, че има някъде в малките стари блокове, но още не съм се ориентирала.
Не намирам никъде информация-възможно е да не е лицензирана.  Thinking
Ще се радвам и на информация за Люлинската, bibi 76-адрес (не знам заведението) и име на градината!
Предварително благодаря!

# 3
  • Мнения: 6 561
Дани, в малките стари блокове е "пчеличка", за нея ми разказваха момичетата от "штъркел", но нямам лични впечатления.
а в люлин е "криси".
ако ще ползвате кола - в старата част на "овча купел" е една от базите на "светлина", както и "цветен ден" (там приемат от 2+ години), може да ги погледнете, защото отнема десетина минути път.

# 4
  • София
  • Мнения: 204
Благодаря, sylviana!
Аз междувременно установих къде се намира "Пчеличка"-вече е с нов адрес.
За всички, които се интересуват, градината е в "Разсадника", бл.87 ,вх.2 на партер.
Лицето му е към пазара на Красна пляна.
Нямат двор, извеждат децата на близките площадки между блоковете.
Днес бяха на площадката до "Каса"-та.
В близките дни мисля да ги посетя, да разгледам и разпитам подробно. Wink
Трябва само да си запиша среща, тъй като без предварителна уговорка не става.

# 5
  • На десетия....
  • Мнения: 371
Danny Milanova как успяхте  да се свържете с детска ясла Пчеличка. Аз намерих някакъв сайт, но никой не отговаря на посочения телефон.  Ако си ходила на място ще се радвам и на лични  впечатления.

# 6
  • София
  • Мнения: 204
Здравейте,
не мога да изкажа мнение за яслата, тъй като не сме я посещавали.
Ходих преди повече от 2 месеца до там, на вратата има телефонен номер, за да уговориш среща, но не стигнах до такава.
Това, което знам е, че се помещават в апартамент и нямат двор, а водят децата на близките междублокови площадки. Виждала съм ги 2 пъти, като 8 деца бяха придружавани от 2 жени (не знам учителки или помощен персонал) и седяха на две съседни пейки ( не играеха и двата пъти), а жените пушеха седнали до тях. Това е една от причините да се замисля дали това искам за детето си  Thinking  -представата ми за игра навън е друга!  
Разпитах и за други частни градини в квартал Красна поляна, но май няма.  Sad
"Пчеличка" не беше най-добрия вариант за нас и продължих да търся вариант за държавна ДГ.
При нас късмета се усмихна и вече е приета с предходния набор (има това право като "януарче").  Wink
Успех в търсенето и избора!

Последна редакция: вт, 07 окт 2014, 09:19 от Danny Milanova

# 7
  • На десетия....
  • Мнения: 371
Danny Milanova Благодаря за информацията   bouquet

# 8
  • Мнения: 3
Здравейте мили момичета!
Ние посещавахме ясла "Пчеличка" за около 2 месеца. Бих могла да кажа, че не съм останала недоволна, особено когато детето ми бе гледано от Ани. Ани всъщност е собственичката и е една доста мила и грижовна жена. Ще я познаете защото при първата среща ви посреща именно тя. Другите две жени гледат децата, когато тя я няма. Това се случва доста често. От тях бях nо малко доволна. Случвало се е детето ми да се прибира с ако по дупето.
Нямат двор и водят децата в кварталните площадки. Апартамента е малко мрачен. Таксата е 380лв за месец. като цяло е това.
0884636368 е телефона за контакт.

# 9
  • Мнения: 1
Здравейте,
Искам да искажа мнения за "Пчеличка" в Разсадника. Моето дете подещаваше по-малко от 2 месеца тъй като освен мрачната обстановката която неотговаря за гледане на деца се оказа, че двете жени (който са на смени) който гледат децата дори не са педагожки. Една жена работи на смяна и се грижи сама за 5-6 деца. Няма никакво медицинско лице. Децата ходят болни. Пести от тока и децата стоят на студено. Моето дете го пращах с дебели поларени блузи и винаги я взимах от там студена. И най-фрапантното нещо се оказа, че тази Ани (която е собственичката) си позволява да бъде ГРУБА и понякога дори прилага сила. Детето ми когато я видеше започваше да плаче. Там децата не ги учат на нищо ( те нямат и образованието да ги научат). Да неговорим и че всички родители са на различни такси. Казва каквото си иска суми. Никога повече не бих си пуснала детето си на такова място.

Общи условия

Активация на акаунт