Отговори
# 60
  • Мнения: 69
Аз също не пия нищо- нито магнезий, нито витамини, само фолиева от дъжд на вятър, като се сетя, че си имам още в къщи. И аз съм на мнение ако няма нужда нека не пием различни химии под формата на лекарства. Защото ако почнем да изреждаме "ама това е хубаво да се пие, онова е хубаво да се пие...не знам къде ще му излезе края". Друг е въпроса вече ако някой медикамент наистина се налага да се пие, няма как ще го пием  Wink.

В момента се чувствам добре, нито контракции, нито схващания, нито отпадналост(дано си остана все така де Praynig), затова за себе си не виждам причина да пия каквото и да било

# 61
  • Мнения: 21
Нещо има дублиране на темата  Joy За момент реших, че тотално съм изкукала  Laughing Имаме си две еднакви теми! Simple Smile

Благодаря ти Simple Smile
Даваше някаква грешка при публикуването първия път, но явно се е качила. Писах да изтрият другата.

# 62
  • Мнения: 220
И от мен един глас за Диаспорал магнезии. Добре ми се отразява, не веднъж съм споменавала, трябва рекламно лице да ме направят.  Laughing При мен се явиха отново симптомите на бременост- болезнени гърди, умора и сънливост. При някой върнали ли са се тези симптоми

# 63
  • Мнения: 71
Здравейте мами как  сте честито за новата темичка.Имам едно питане аз пия магне Б6 и МАМА ВИТ и нош-па защотот имам леки контракции и питането ми е магнето и нош-пато ми свършват и се чуда ад продалжавам ли да ги пия АГ нищо не ми е казал кога да ги спра и незнам. Thinking Thinking Thinking Thinking

# 64
# 65
  • Мнения: 48
И от мен един глас за Диаспорал магнезии. Добре ми се отразява, не веднъж съм споменавала, трябва рекламно лице да ме направят.  Laughing При мен се явиха отново симптомите на бременост- болезнени гърди, умора и сънливост. При някой върнали ли са се тези симптоми
Моите гърди, особенно зърната, са толкова чувствителни още откакто съм бременна и само леко в сравнение с началото, се различава болезнеността в гърдите...умората при мен е много дори и нищо да не правя, а до преди месец не можех да спя а сега ми е трудно да не спя Simple Smile много ми се спи и то постоянно няма значение до кога съм спала и дали съм на работа...така че не си само ти Simple Smile)

Да се включа и аз към 80килограмовите, момичета не сте само вие, споко Simple Smile аз сега влязох в 5тия, а вече съм 80 Simple Smile не знам до края сигурно ще стана 100 Simple Smile)

# 66
  • Мнения: 15
И на мен доктора на два пъти ми изписва магнерич по схеми и ми го спира първо го пих в 3-месец към една седмица заедно с нош па,а сега 15 дена и пак ми го спря доктора, като ме кара да му звъня на три дена да му казвам как съм.
Искам да ви питам за гърдите някой забелязал ли е потъмняване на ореолите и дали е нормално  newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 230
Добро утро.
Първо честит празник на всички малки и пораснали деца, а такива като нас дето буквално носим детското в себе си Simple Smile. Пък и в момента от тия хормони сме си баш като малките деца Joy.
За магнезия - с първата бременност почнах да пия от края на 5-ия месец някъде. Честно казано не помня, но май беше Магнерот. Пих го до 9-ия месец и след това спрях. Макар че мисля че и тогава е късно. Доста преносих Рая. Но със система и готово - роди се детето.
ena_86, напълно нормално е да ти потъмнеят. Моите дори са станали доста по големи от обичайното.
Вчера се разхождах по детските магазини - нали трябва да гледам момчешки дрехи. За момента на нищо не се спирам да купувам, тъй като навсякъде са напускали летните модели. Иначе си харесах няколко комбинации - дънки, блузка и ризка. Много сладко изглеждаше, но е за по-голямо и разбира се сега за лятото.
Я да питам мамите с второ, което е разнополово - пазите ли дрешките от първото. Аз на Рая й пазя дрешките, ще видя какво мога да използвам като бодита, гащеризончета, ританки (имам такива в неутрални цветове), но се чудя с останалите какво да правя. Като планове не планувам трето, а тия дрехи много място заемат, хем са във вакуумни чували.

# 68
  • Мнения: 48
И на мен доктора на два пъти ми изписва магнерич по схеми и ми го спира първо го пих в 3-месец към една седмица заедно с нош па,а сега 15 дена и пак ми го спря доктора, като ме кара да му звъня на три дена да му казвам как съм.
Искам да ви питам за гърдите някой забелязал ли е потъмняване на ореолите и дали е нормално  newsm78

моите потъмняха и сякаш станаха по-големи...мисля,че е нормално...

# 69
  • Мнения: 32
Лелееее, много сте изписали момичета.
Видях, че си имаме нови попълнения - Добре дошли, леко бременеене и здравички бебчета!

Аз пия Нутри Маг 2х1 + витамини Пренатал.

AlexPJ сигурна ли си, че ти е казал скъсяване с 30 мм или каза 30%, че първото ми се струва множко и едва ли щеше да ти каже само да се проследява от тук нататък? newsm78

# 70
  • Мнения: 36
Лелееее, много сте изписали момичета.
Видях, че си имаме нови попълнения - Добре дошли, леко бременеене и здравички бебчета!

Аз пия Нутри Маг 2х1 + витамини Пренатал.

AlexPJ сигурна ли си, че ти е казал скъсяване с 30 мм или каза 30%, че първото ми се струва множко и едва ли щеше да ти каже само да се проследява от тук нататък? newsm78

Не, в момента шийката ми е 30мм, а за моите седмици трябва да е около 40мм.

# 71
  • Мнения: 1 831
Честит празник мами... Hug Hug Hug
Днес времето е отвратително за жалост  Confused
Искам да питам ,че нещо не мога да се ориентирам ,става ли да си пазариш он лайн от H&M ,отдавна се мъча да пробвам ,ама аз ли съм индиянка или май не става... newsm78 Embarassed

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 631
Май не 6u6ulina. И аз се мъчих

# 73
  • Варна
  • Мнения: 58
Честит празник на всички малки и големи деца  Hug. От HM, не може да се пазари онлайн в България. За витамините и аз не пия нищо освен фолиева. Гинеколожката каза да си взема, но аз упорито отказвам, не ми каза да има конкретна причина и затова се ослушвам още. Предната бременност също не пих. За дрехите от предното дете и аз си ги пазя. Въпреки, че сега пола ще е различен, мисля за бодита и дрехи унисекс да си ги ползвам. Другите или при приятелки или в някои дом за деца, че и аз имам много.

# 74
  • Мнения: 592
Здравейте и Честит Празник на малки и големи и на наще бебоци във нас Embarassed Hug Hug Hug

Аз май забравих вчера да добавя че доктора ми мери шиката на матката и каза,че е супер 4 см което  е много добре... Дано да е така Praynig Praynig Praynig Praynig

Искам да питам другите мами в 20 г.с съм а нащо бебе не спира да шава това е много хубаво но то шава много на често и постояно!
Искам просто да знам и при вас ли е така? newsm78 newsm78 newsm78

Аз пия Калци+желязо+ фолиева киселина

Общи условия

Активация на акаунт