Първи Юни се задава,знам ще ставам мама! - Тема 76

  • 20 997
  • 730
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 833
Доти, тихо честито   bouquet Желая ти лека бременност  Hug

Прекрасно е точно на този празник да видиш две чертички  Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 1 143
cristi наблюдавам ви тайничко и чакам момента , в който ще се включа с някоя хубава новина  Mr. Green  Hug

# 62
  • Мнения: 935
dotiraz,Честити две чертички   bouquet Спокойно за реакцията на ТМ  Laughing Когато съобщих новината на ММ цял ден мълча,проговори ми чак вечерта...  #Crazy Laughing

# 63
  • Мнения: 1 726
Лелеее а аз си чакам на другата тема  ooooh!
Кой да види че има нова!!!
Афро, изненади праиш!
Оххх продължава бебевалежа!
Дотираз и на теб честито!!! Пухкаво бебче на финала след девет месеца!

# 64
  • Мнения: 154
dotiraz,честито! preggo
Скрит текст:
Аз днес също бях на бебешко парти  Mr. Green,на кумата ми,бебенцето и е на 20 дни и незнам защо,но нещо се стреснах.В предвид, че имам едно дете,не се държах по този начин,все едно за първи път гушках новородено,да не говорим,че при всяко хълцане или задавяне се стрясках супер много(аз съм голяма паника по принцип).Май бях забравила,колко са малки и какви непрестанни грижи се полагат.  ylinfant smile3504 Misc Baby Bottle

# 65
  • Мнения: 19 715
Буци, как беше сватбата?!

ioni_666 , не ни наблюдавай, ами пиши!

# 66
  • Мнения: 2 003
Доти - честито - пухкав финал!  Hug

# 67
  • София
  • Мнения: 1 757
Привет момичета
Доти тихичко честито и от мен   bouquet

Моят ден мина в разходка с ММ и малката.За разлика от повечето майки аз не избрах МоЛа за да се забавлява малката ми,а си направихме разходка до Камбаните и след това с Лифта,но горе на Витоша си беше зима  cold
Утре сутрин в 9 часа съм на преглед в Вита на АГ-да видим какво ще се прави.Трябва да съм в О утре,други ден,а нямам обичайните симптоми  newsm78,ще видим какво ще ми кажат утре.След това  ще ви пиша  Hug

# 68
  • София
  • Мнения: 153
Дотираз, честито и от мен!  Hug

Мел, късмет утре!  Hug

# 69
  • Мнения: 201
dotiraz, честито! Hug

Момичета, как ви се отразява дебненето на О?  Thinking Аз съм така -  Rolling Eyes #Crazy Shocked newsm78.
Съмнявам се в тестовете - дали показват вярно, дали изобщо ще ми отчетат, чудя се температурата защо така ми играе, къде ми отиде ЦС, защо ме болят яйчниците толкова рано, кога точно и колко често да прелъстявам ММ, че да не даде фира и т.н., и т.н.

Изобщо в големи размисли и страсти съм затънала!  Mr. Green

# 70
  • Мнения: 19 715
На мен ми е добре - мисля си, че правя нещо, за да се случват нещата или по-скоро се успокоявам, че нямам проблем там. Веднъж, когато се научиш да разпознаваш знаците, после е лесно Simple Smile

# 71
  • Мнения: 832
dotiraz  Hug честито и пусни кръвен, за да видим едно тлъсто ЧХГ Simple Smile

Шоко, не знам дали те се променят или е пр нас от хормоните - но хич не се сещат, че дори и безумни глупости да им говорим, това си има причина и че трябва да се съобразяват и само да ни правят щастливи. Мъже - какво друго да кажа, не могат да се сетят елементарни неща!!!! Cry

хайде, добре започна темата, Браво на Афродитка за старанието и прекрасното стихче!

хайде в юнската тема, да има повече  положителни тестове и от майската. Честит празник на всички малки и пораснали деца и до другата година всички да гушкаме по едно или да имаме по едно в коремите!  Hug Hug Hug Hug

# 72
  • Мнения: 385
Дотираз,честито!Лека бременност и здраво бебче на термин!
Много се радвам,че  EFP заваляха още от първия ден на юни  Heart Eyes Дано всеки ден има поне по един! Praynig и Кристи да се оплаква от работа по списъчето   Mr. Green

Веси,пусна ли втори кръвен?  Praynig

Мелfingerscrossed

Считам,че при мен О отмина и сега следва голямото чакане

# 73
  • Мнения: 699
Честита ни нова и прекрасна тема и браво на Афродита   bouquet А и прекрасни неща си сътровила за бебешкото парти. Simple Smile
 Честити нови и днес две черти на dotiraz . По хубаво нещо като за първи юни просто надали има Simple Smile .
 При мен- днес зет ми и прекрасните ми племеници дойдоха за малко на гости. Подарих им играчки за празника и малко ми преобърнаха апартаменти. После заминахме за с. Копиловци за събора. Занесох си и тортата и мини кексчетата- всички бяха очаровани. След това и с ММ се разходихме из гората за диви ягоди. Беше пълно, той милия изяде сума ти. А и от давна не бяхме правили нещо, което от началото на нашата връзка го правехме доста пъти....  Blush Blush Скрихме се на едно място хем сред дърветата и тревата та на бързо се  luvbed  Blush Blush Любов!!! Какво да кажа Simple Smile
 Вчера с един отрицателен тест си чакам МЦ и се нервирам вече , че се бави толкова. Искам много да идва, за да ходя да се стимулираме с Перси...
 А и честит празник на всички ваши деца/ тези , който имат/ и на вас, които чувстват все още детското у вас!
 

# 74
  • Мнения: 1 446
МУМ - моят ужасен мъж
СНЛ - световно неизвестен лекар. Идва от една случка с някакви лаборантки. Питаха ме кой ми е лекуващият лекар и после изтърсиха: Световно неизвестен!

Шоки, нИдей рИва! МУМ е за моя ужасен мъж, и със същата сила важи за Моя Умопомрачителен Мъж. Къде умен, къде помрачителен. Гушкам те и тебе, и Грахчето. П.С. Великите Везири са по-пичове от Султана, но едното без другото не може Wink

Дотираз, ЧЕСТИТО! Пълните ми душата, кифли мамини! Моето чаве е на 09.02 - ногу готино чаве! А МУМ също беше утихнал при \\. Бил си мислел с какви колички ше си играят с бебето Simple Smile))

,Кукканен, на мен са ми най- трудни двата дни преди М. Голямо дзверене в графиката пада. Онодил ме, не онодил ме - ВИНОВЕН!

Краси, преКРАСЕн ден сте имали!

П.С. Тестове нямам, прибирам се при Тиранозавъра с един ден закъсднение или с цикъл. Проблемът си е негов!

Общи условия

Активация на акаунт