Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци, анкети - 24

  • 49 884
  • 728
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 243
Някой да се похвали от Активия?

# 16
  • София
  • Мнения: 13 261
Късмет в новата тема Hug
Дано донесат вече тея термоси

Сигурно още не са дошли от Китай.  Wink Колкото и да са бавили другите награди, все пак около втората/третата седмица започваха да ги носят. А до момента никой не се е похвалил.

# 17
  • Мнения: 394
Късмет в новата тема Hug
Дано донесат вече тея термоси

Сигурно още не са дошли от Китай.  Wink Колкото и да са бавили другите награди, все пак около втората/третата седмица започваха да ги носят. А до момента никой не се е похвалил.


колкото кравичките от септември миналата година, има хора още не са ги получили

# 18
  • Мнения: 2 974
Пробвах три кода от  Активия - нищо newsm12

# 19
  • Мнения: 705
Късмет в новата тема Hug
Дано донесат вече тея термоси
Сигурно още не са дошли от Китай.  Wink Колкото и да са бавили другите награди, все пак около втората/третата седмица започваха да ги носят. А до момента никой не се е похвалил.
колкото кравичките от септември миналата година, има хора още не са ги получили

и аз още си чакам дъската спечелена на 8 март  #Crazy

дано да ни е на късмет новата тема  Hug

засега само 2 чаши от кока-кола  Peace

# 20
  • Мнения: 394
Късмет в новата тема Hug
Дано донесат вече тея термоси
Сигурно още не са дошли от Китай.  Wink Колкото и да са бавили другите награди, все пак около втората/третата седмица започваха да ги носят. А до момента никой не се е похвалил.
колкото кравичките от септември миналата година, има хора още не са ги получили

и аз още си чакам дъската спечелена на 8 март  #Crazy

дано да ни е на късмет новата тема  Hug

засега само 2 чаши от кока-кола  Peace



я издайте  как ги нацелвате тия чаши, аз нищо не уцелвам там, само усмивка

# 21
  • София
  • Мнения: 6 194
Записвам се с хладилна чанта от Туборг. С Кока- кола и аз нямам късмет.

# 22
  • Мнения: 394
Записвам се с хладилна чанта от Туборг. С Кока- кола и аз нямам късмет.

с кодовете от бутилките ли, и в колко часа

# 23
  • София
  • Мнения: 6 194
Да, с кодовете от бутилките, не помня точен час, но беше през нощта, че тогава ми остава време. Бях събрала 15тина капачки и ги регистрирах една след друга.

# 24
# 25
# 26
  • Варна
  • Мнения: 482
От играта на Кока кола с капачките чаша + топка, но сина ми иска тениската, но тя не се пада. Сега ще видим на спаркс кока кола дали ще дойде след като попълних данните. Онзи ден от милка очила, но като попълвах формата сайта им заби и не знам дали е стигнала до тях. Писах им в фб, но засега нямам отговор.

# 27
  • Мнения: 394
От играта на Кока кола с капачките чаша + топка, но сина ми иска тениската, но тя не се пада. Сега ще видим на спаркс кока кола дали ще дойде след като попълних данните. Онзи ден от милка очила, но като попълвах формата сайта им заби и не знам дали е стигнала до тях. Писах им в фб, но засега нямам отговор.


явноо аз съм единствения карък с капачките и на колата и на пепсити, нищо и нищо не мога да открия там Sad, и аз да помрънкам може да има ефект

# 28
  • Мнения: 1 523
От играта на Кока кола и аз спечелих чаша.
Чакам 2-3 награди.
Късмет!  bouquet

Последна редакция: ср, 04 юни 2014, 08:30 от slan4ize_76

# 29
  • София
  • Мнения: 1 835
Здравейте, някой да е получил вече тениската от играта на Теди сокчетата? Как са им размерите?  Описани са 122 до 5 г. и 135 до 8 г.. Детето ми е на 7 г и е 120 см. и поръчах по-малкия размер. Ама дали не трябваше по-големия.  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт