Русия 1

  • 1 067 603
  • 23 590
  •   1
Отговори
# 15 495
  • Мнения: 15 960
Това е по-скоро коронният кошмар на всички "бивши" комунисти и днешни първи евроатлантици, който ги буди нощем облени в студена пот - Русия ни напада и анексира.

# 15 496
  • Мнения: 2 886
Това е по-скоро коронният кошмар на всички "бивши" комунисти и днешни първи евроатлантици, който ги буди нощем облени в студена пот - Русия ни напада и анексира.
[/quote
Притрябвало й е да ни напада, щото.

# 15 497
  • инфантилно и разглезено хлапе
  • Мнения: 1 615
Това е по-скоро коронният кошмар на всички "бивши" комунисти и днешни първи евроатлантици, който ги буди нощем облени в студена пот - Русия ни напада и анексира.
Ама танграта бивш кумунист като борисов ли бил? Smile

# 15 498
  • Мнения: 2 375
Коронната мокра мечта на соц носталгиците и путинистите.
Да дойдат руските войски и да ни избият.

Изключително гнусно!
Пиша ти бавно, защото знам, че не можеш да четеш бързо.
Конфликтаааа междуууу големитеее ще засегнеееее Европатаааа. А ние не искаме товаааа.

# 15 499
  • София
  • Мнения: 5 247
Дали след като САЩ са признали Спутник V ще я има и в ЕС?

# 15 500
  • инфантилно и разглезено хлапе
  • Мнения: 1 615
Снимка от двореца на Путин

# 15 501
  • София
  • Мнения: 5 247
И какво трябва да покаже снимката?

# 15 502
  • Мнения: 2 886
Дали след като САЩ са признали Спутник V ще я има и в ЕС?
О, сигурна съм. Унгария вече я прилага, Чехия уточнявала процедурата, в Лансет се престрашиха да публикуват резултатите от изследванията, а те са впечатляващи, Блумбърг - също. И работели върху втори вариант, с една доза. Като се вземе предвид и цената, под 10 долара - въпрос на малко време е, според мен.

# 15 503
  • Мнения: 2 857
Вчера попаднах случайно на едно онлайн интервю с Пол Крейг Робъртс и бях потресен.
Не, че каза нещо, което не съм предполагал, но като се замисли човек и вникне в общата картина може да настръхне накъде върви Светът.
Тоталитаризъм в демократична опаковка.

Препоръчвам да отделите 1 час, ако имате възможност.

Първа част:
https://youtu.be/-4o8TgQGa_w
И втора:
https://youtu.be/WhfMIB1DUIc

# 15 504
  • София
  • Мнения: 4 668
Байдън е слуга на оръжейните бизнеси и либерастките и извратени интереси. Направиха всичко възможно да свалят тръмп и пробутат него. Много малко хора спорят по този въпрос. И те са почти само платени. Или от някакви малцинства.
По-добре повече пари за петрол и дори за Путин и обкръжението му, отколкото морален и демократичен разпад на целия свят. От 2те злини, по-малката. Въпросът е, че никой не пита нормалните хора.

# 15 505
  • Мнения: 12 337
Аз не се питам кой печели. Героите от филмите на Навални за корупцията печелят от отстраняването му. И тези във властта, които взимат подкупите и олигарсите, които ги дават са печеливши.  И разбира се че и едните и другите трябва да си платят.

Крайният ефект от всички т.нар покушения е неясен. Печелят само привържениците на своеобразната студена война с Русия и естествено плаща държавата със все хората си. Не ми се струват толкова лесни отговорите.

# 15 506
  • Мнения: 13 428
Скрит текст:
Снимка от двореца на Путин



Не си го представям Путин да сипва чайче на руса мадама на тази маса изглеждаща като от хотелски румсървиз в луксозен хотел

# 15 507
  • София
  • Мнения: 4 668
Що, ти си мислиш, че няма рота от 10 кетъринг готвача, които подреждат курабийки и режат ягодки? Не че съм против. Лошо няма. Ама не вярвам да я кара на пост и молитва.
И на кой да сервира, ако не на руса мадама? На рус мужик!?
Нищо лошо няма в снимката. Мен, лично, само масата ме впечатли.
Но много ясно, че няма да е маса от Икея.

# 15 508
  • Мнения: 12 337
И какво трябва да покаже снимката?

Вероятно, че Путин /както и всеки президент по света/ си има дворец,  като руският вариант е Кремъл.

https://www.rbc.ru/rbcfreenews/59b672519a794739f4a15a01

ПП Лично мен ме потресе, че русата мацка е 67 годишна в онзи момент. В гръб изобщо не й личи.

# 15 509
  • София
  • Мнения: 5 247
Толкова страхотни са им паркетните подове. Тук може би заради цветовете наоколо са постлали килим в синьо.
Кобзон тук още е жив...
Винаги съм се чудела цветовете от различни дървесни видове ли са или ги оцветяват..не съм в течение.

Общи условия

Активация на акаунт