Русия 1

  • 1 068 925
  • 23 590
  •   2
Отговори
# 15 480
  • Мнения: 14 520
А Путин защо иска да убива Навални?

# 15 481
  • Мнения: 2 375
Ти сам помисли. Нямам нищо против критиката или против теб, но е абсурдно.
Мен не ме интересува особено защо не са успели. Факт е, че беше отровен. Другия факт е че независимо дали покушението беше успешно или не, привържениците на Путин до последен дъх ще отричат, че той има общо с това. Но няма никакво значение какво мислят те.
За това, че е бил отровен, позволи ми да имам съмнения. За теб е факт. Дай го да го видим този факт..

# 15 482
  • Мнения: 8 583
Доказано е че е отровен. Какво има да го обсъждаме. На руската версия, че е имал диабет и заради това е изпаднал в кома можем само да се смеем.
Това кога се случи?Кой го доказа?Навални за мен си е агент на чуждо разузнаване и мине ,не мине го активират

# 15 483
  • Мнения: 2 857
Моята теория е друга :
Новичокът явно се е залежал в големи количества някъде в секретни складове.
Поради сложните икономически условия в Русия, агентите са оставени да се справят с налични средства. За жалост пустият му новичок се е превърнал в старичок. Но дори и с изтекъл срок на годност, въпрос на време е да му уцелят  в извънлабораторни условия правилната дозировка .

Последна редакция: пт, 05 фев 2021, 09:36 от Doppel T

# 15 484
  • Мнения: 15 960
Този Новичок излезе много бошлаф работа. Ей ги арабите - Хашоги изчезна в консулството, та се не видя, няма санкции, няма протести, демократичната общност си продължава алъш-вериша с тях...Зло куче, ама наше куче.

# 15 485
  • Мнения: 6 976
За това, че е бил отровен, позволи ми да имам съмнения. За теб е факт. Дай го да го видим този факт..
Организацията за забрана на химическите оръжия откри следи в кръвта и урината. Ти се съмняваш, но какво значение има?

# 15 486
  • Мнения: 3 827
Аз съм сигурна, че ако Путин поиска някого мъртъв - дните му са преброени. Такива половинчати работи просто са изключени.
Не е решил, не ги е убил.... и много други има като на снимката по-долу ...
Вече не е толкова наперен, дори не сложи Навални в клетка както би сторил преди...

# 15 487
  • Мнения: 2 857
Бих рекъл, че наистина съществува "деволюция", като чета разсъжденията на някои хора, но това си е по-скоро еволюция в най-чист вид - адаптиране към околната средата.
Та, бъдете горди, един вид ...

# 15 488
  • Мнения: 2 375
"Байден пообещал заставить Россию "заплатить" за все."
Започва се. Да видим какви ще ги измъдри и този. 🤔

Последна редакция: пт, 05 фев 2021, 12:55 от _silence_

# 15 489
  • Мнения: 12 421
Ти сам помисли. Нямам нищо против критиката или против теб, но е абсурдно.
Мен не ме интересува особено защо не са успели. Факт е, че беше отровен. Другия факт е че независимо дали покушението беше успешно или не, привържениците на Путин до последен дъх ще отричат, че той има общо с това. Но няма никакво значение какво мислят те.

Трети факт е, че няма абсолютно никакво значение дали руските власти имат нещо общо с историята с Навални /и други/, опонентите до последен дъх ще ги карат "да си платят за всичко". Някак си във всички тези покушения се губи обичайният въпрос "Кой печели" и се започват увъртания от сорта на "Те за сплашване и назидание", "Те са разграден двор и всеки действа на своя глава" и пр.

# 15 490
  • Мнения: 6 976
Аз не се питам кой печели. Героите от филмите на Навални за корупцията печелят от отстраняването му. И тези във властта, които взимат подкупите и олигарсите, които ги дават са печеливши.  И разбира се че и едните и другите трябва да си платят.

# 15 491
  • Мнения: 2 375
Лошото е, че тези проблеми или конфликти засягат Европа. Не ме интересува ни най-малко Навални (с него всичко е ясно). Това е, че новоизлюпения президент започва мандата си със заплахи. Това не е добър знак. И ще го отнесем и ние, така или иначе.

# 15 492
  • Мнения: 14 520
Лошото е, че тези проблеми или конфликти засягат Европа. Не ме интересува ни най-малко Навални (с него всичко е ясно). Това е, че новоизлюпения президент започва мандата си със заплахи. Това не е добър знак. И ще го отнесем и ние, така или иначе.

И мен това ме притеснява, а от европейските държави ние сме с най-кофти  географско положение и в комбинация с тези некадърници, които ни управляват така ще го отнесем, че ....

# 15 493
  • София
  • Мнения: 4 668
Коронната мокра мечта на соц носталгиците и путинистите.
Да дойдат руските войски и да ни избият.

Изключително гнусно!

# 15 494
  • Мнения: 2 886
Хм, доста неадекватно ми звучи горния коментар... Какви мокри сънища, какви пет лева?

Общи условия

Активация на акаунт