Русия 1

  • 1 068 243
  • 23 590
  •   1
Отговори
# 3 150
  • Мнения: 6 326
Вселена , по принцип за мецан се отнасяше това , той като типичен трол определя и мен като рускиня , при положение че няколко пъти му казах че не съм ... то няма лошо и да съм рускиня ,ама  не съм и това е .. и главната му опорна точка на мецан , като един истински комунист,поне такова мислене показва е че споменах веднъж че майка ми е басарабска българка ...това че съм родена тука и че баща ми е българин и че майка ми е българка  и че бесарабските българи са БЪЛГАРИ , а не руснаци . за мецан тези неща не са от значение . в болния му мозък някак си се роди идеята че аз съм рускиня и край ..мецан от тогава само това бълнува

Трол съм аз, трол е и Пламен, и герри и според теб всички са тролове, които не са на твоето мнение. А за бесарабските българи нямам нужда ти да ми обясняваш какви са, след като съм общувал с такива хора и много добре ги познавам. Както казах, те говореха помежду си на руски, мислеха на руски и типично по руски, считаха Русия за своя родина, а не България, а по България даже плюеха, те са си руснаци до мозъка на костите, истински руснаци са си.

Давай по-леко с обидите и с определенията, то се вижда чий мозък е болен, хората ти го писаха и в темата. Аз ако бях невъзпитан, щях да ти припомня, че една форумка ти каза, че си толкова тъпа, че е чудно как пресичаш улицата, но понеже съм възпитан, няма да ти го припомням Laughing

# 3 151
  • Мнения: 6 326
Искам да напомня, че срещу Хитлер е имало 40 (четиридесет) атентата.  Хитлер не е бил нито масово обожаван, нито политиката му е била възприемана без критика или без съпротива в Германия. 
Не е коректно да се сравнява Путин с Хитлер. .
Да така е.  Използвах само  клишето на което другарите така са свикнали с цел по лесното възприемане на информацията от тях.  Wink


Срещу Хитлер е имало атентати, защото дори и при неговия режим е имало частна инициатива и богати хора, и атентаторите са знаели, че ако ги хванат, ще ги екзекутират, но семействата им ще си останат богати и няма да мизерстват. Знаели са, че няма да изтребят семействата им до девето коляно, както е правил Сталин.

А срещу Сталин е нямало нито един атентат, защото първо, всички са знаели, че каквото имат, не е тяхна, а е партийно - специалното продоволствие, апартамента на Кутузовски проспект, личната Волга и дачата - вървят с партийния пост, загубиш ли партийния пост, губиш и всичко това, и по-важното - Сталин е избивал целите им родове. На Каменев са екзекутирани и двамата напълно невинни сина, като малкият е бил още дете. Такова зверство дори и Хитлер не е правил, а пък явление като Сталин никой друг народ освен руският нямаше да търпи.

Желю Желев обяснявам много добре във "Фашизмът", че комунизмът е още по-недемократичен от фашизма, че е още една стъпка назад, защото при фашизма е имало поне частна собственост и богати хора, някаква икономическа свобода, докато при комунизма и това няма. И дава този пример с атентатите срещу Хитлер и липсата на такива срещу Сталин.

А от двамата сатрапи кой е по-големият сатрап изобщо не може да има никакъв спор - както казва Желю Желев, комунизмът и Сталин са ликвидирали НА ПОРЯДЪК пъти повече хора от фашизма. Порядък е един разред в математиката, например единицата като я преместиш с един радред /порядък/, става десетица.  например милиони ако е ликвидирал фашизмът, до комунизмът е ликвидиръл десетки милиони. Разбира се, и двете са ужасни мракобесни човеконенавистни режими, но за комунизма и руснаците не се пише и говори толкова, колкото за хитлеризма.

# 3 152
  • Мнения: 2 375
Ти  Пламене и подобни сте тези, които не пропускате да спомете Сталин, Ленин, Горбачев. Толкова е скучно.

# 3 153
  • Мнения: 1 479
Путин ... забрани официално на всички свои държавни служители в силовите структори да пътуват до България през лятото. До месец същата участ ще сполети и останалите държавни служители – учители, лекари, чиновници в държавната администрация. Изобщо всички руснаци, които живеят от държавата. А това са около 10 млн руснаци заедно със семействата им. Путин ги насочва към Крим. Целта е парите им да останат в рамките на Руската федерация. Санкциите са насочени не само към България, а към всички европейски държави, които са подкрепили санкциите на ЕС към Русия.
http://bradva.bg/bg/article/article-39886#.VRPFfI4YsSW

Към Сибир да ги насочи "русский мир" да строят и въпбще да не ги пуска в ЕС.  Laughing

# 3 154
  • Мнения: 2 761
Към сибир са се насочили китайците.

А иначе много жалко,че Бг ще остане без най-добрите си туристи,но който е засегнат да иде да се жалва на арменския поп Laughing
Прав е Путин да не ги пуска -що им е да ходят там,където водят политика срещу Русия.

Ето тука още по темата:
http://www.cross.bg/rust-tyristi-noshtyvki-1458337.html#axzz3V6Sb2RyL

# 3 155
  • София
  • Мнения: 2 031
законно избраният президент е принуден да напусне столицата, на влас идват хората изгонили президента и съседна държава нахлува с над 100 самолета в помощ на сваления президент. Звучи като "Де жа вю". Но САЩ и демократичната общност този път са твърдо за военната намеса, защото е извършена от Саудитска Арабия - флагмана на демокрацията в арабският свят. както казват на запад от Търн : "Ово е стандарт"

# 3 156
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Много ясно. Двуличието и двойния стандарт е в основата на евроатлантическите ценности.

# 3 157
  • Мнения: 14 478
А защо е нужно европейци или американци да ходят и да разтървават арабите като се бият.
Това вече свърши-тази политика умря! Сега ще си се бият и избиват колкото искат арабските им души и никой няма да им пречи.
Нали в крайна сметка за това се бориха? За да ги оставят на мира? Сега викат олеле.....елате да ни разтървавате.
Няма да има вече сини каски, войници на ООН, безкрайни хуманитарни помощи и прочее обгрижващи практики. Населението в арабските страни се угъсти, разплоди се до космически размери, огладня и вече никой не може да ги спре да почнат войните....и да си ги водят колкото искат

Последна редакция: чт, 26 мар 2015, 14:10 от Герри

# 3 158
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 541
...
А иначе много жалко,че Бг ще остане без най-добрите си туристи,но който е засегнат да иде да се жалва на арменския поп Laughing
Прав е Путин да не ги пуска -що им е да ходят там,където водят политика срещу Русия.

Ето тука още по темата:
http://www.cross.bg/rust-tyristi-noshtyvki-1458337.html#axzz3V6Sb2RyL

Искаш да кажеш, че в Бг са почивали основно руски служители от силови структури /забраната се отнася до тях, не до всички руснаци/?  newsm78 

# 3 159
  • Мнения: 1 479
Прав е Путин да не ги пуска -що им е да ходят там,където водят политика срещу Русия.
Строителите на "Русский Мир".   Joy

Семье зампреда комитета Думы по обороне Сергея Жигарева (ЛДПР) может принадлежать незадекларированная Квартира за $2,7 млн в американском штате Флорида.
http://top.rbc.ru/politics/25/03/2015/5512d33e9a79476ab2cc7755
 Joy

В доме, где живут Сечин, Тимченко и Лавров, продается квартира за $50 млн.
http://www.rb.ru/article/v-dome-gde-jivut-sechin-timchenko-i-lav … foto/7181667.html

военната намеса, защото е извършена от Саудитска Арабия
.... по молба на йеменски президент Абд-Раббу Мансура Хади.

Бунтовниците имат контрол над йеменските ВВС и арсеналът от балистически ракети.  Напълно нормална реакция от страна на коалицията от 10 държави  начело със СА в тази критична ситуация.

Последна редакция: чт, 26 мар 2015, 16:28 от plamenhk

# 3 160
  • Мнения: 6 122
А защо е нужно европейци или американци да ходят и да разтървават арабите като се бият.
Това вече свърши-тази политика умря! Сега ще си се бият и избиват колкото искат арабските им души и никой няма да им пречи.
Нали в крайна сметка за това се бориха? За да ги оставят на мира? Сега викат олеле.....елате да ни разтървавате.
Няма да има вече сини каски, войници на ООН, безкрайни хуманитарни помощи и прочее обгрижващи практики. Населението в арабските страни се угъсти, разплоди се до космически размери, огладня и вече никой не може да ги спре да почнат войните....и да си ги водят колкото искат

И аз не мога да разбера защо да се месят. Като го направят всички реват "ама как може да се месят в суверенна държава", а после "е ама защо не се месят как може да търпят това" и т.н. и т.н. Въобще Запада винаги е виновен, но то не е много за чудене, защото богатите, силните и умните са в повечето случаи винаги мразени.

Цитат
Двуличието и двойния стандарт е в основата на евроатлантическите ценности.

А на Руско - Азиатско - Арабските ценности какво е в основата? Честност, вярност, доброта и висок морал ли?

# 3 161
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392

.... по молба на йеменски президент Абд-Раббу Мансура Хади.

Бунтовниците имат контрол над йеменските ВВС и арсеналът от балистически ракети.  Напълно нормална реакция от страна на коалицията от 10 държави  начело със СА в тази критична ситуация.
Тц. Не е нормална, както не беше нормално и нахлуването на саудитски войски във Бахрейн по време на тамошната арабска пролет с благословията на САЩ ... Но нали СА е  повече от съюзник, няма кой да ги порицае, няма да има санкции, няма да има натиск ... нали така.

# 3 162
  • Мнения: 2 761
Искаш да кажеш, че в Бг са почивали основно руски служители от силови структури /забраната се отнася до тях, не до всички руснаци/?  newsm78 

Цитат
Путин наложи жестоки санкции на България. Забрани официално на всички свои държавни служители в силовите структори да пътуват до България през лятото. До месец същата участ ще сполети и останалите държавни служители – учители, лекари, чиновници в държавната администрация. Изобщо всички руснаци, които живеят от държавата. А това са около 10 млн руснаци заедно със семействата им.

Това от линка на Пламен.
Иначе забраната не е до всички-ще чакаме другите ако имат изобщо пари за почивка да дойдат да ги оставят извън ол инклузива...

# 3 163
  • София
  • Мнения: 966
по молба на президента  назначен от САЩ след "арабската пролет"и преврат осъществен главно с тяхна намеса ,Саудитска арабия нападна и започна да бомбардира суверенна и независима държава като Йемен ... бунтовниците в Йемен -дефакто това е йеменския народ .. САЩ подкрепят и помагат за агресията , осъществявана от уахабитите и джихадистите от Саудитска Арабия .. ЕС и ООН мълчат .. представям си ако по молба на Янукович  Русия беше започнала да бомбардира Украйна ,какъв вой щеше да има ... това ако не е двоен стандарт ..

# 3 164
  • Мнения: 12 366
А защо е нужно европейци или американци да ходят и да разтървават арабите като се бият...

И аз не мога да разбера защо да се месят.

Доколкото разбирам, никой не ги упреква, че не се месят. Те си се месят. https://www.whitehouse.gov/the-press-office/2015/03/25/statement … n-situation-yemen
Учудването по-скоро идва от това, че позицията "The United States strongly condemns ongoing military actions taken by the Houthis against the elected government of Yemen.  These actions have caused widespread instability and chaos that threaten the safety and well-being of all Yemeni citizens." рязко се разминава с позицията на САЩ спрямо Украина, където поощряваше преврата срещу законно избрания президент.
Но разбира се, САЩ зачитат законността според собствения си интерес, а той се простира навсякъде, дори ми е странно твърдението "Тази политика умря" - напротив, разширява се.

Общи условия

Активация на акаунт