Новата седмица 18.10-24.10

  • 6 901
  • 109
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 697
Lali  вече трети месец съм на Клостилбегит и както се вижда не ми действа. Ще настоявам за нещо друго.

# 106
  • Мнения: 4 399
Цитат на: mimitarnovo
Lali  вече трети месец съм на Клостилбегит и както се вижда не ми действа. Ще настоявам за нещо друго.



А защо не опиташ с по-висока доза Клостилбегит. Докторът който посещавам ми обясни предварително Че ако няма ову с 50 мг, трябва да се опита със 100 мг. Ако и това не подейства, следващата стъпка е стимулация с инжекции.

# 107
  • Мнения: 697
Предпочитам ако е възможно да ми дадат нещо друго. Ако не по висока доза ще е.

# 108
  • Мнения: 4 399
Цитат на: mimitarnovo
Предпочитам ако е възможно да ми дадат нещо друго. Ако не по висока доза ще е.


И аз имах желание да опитам нещо друго защото при мен Кломида дава много страниЧни реакции. Обсъждахме положението с лекаря и той ми предложи и други възможности, но проблемът е Че всиЧко това са инжекции и за мен ще е трудно да ходя всеки ден да ме бодът. А и няма гаранции Че те ще ми понасят по-добре. Така Че се съгласих на втори на цикъл с Кломифен с надеждата Че този път няма да имам толкова страниЧни реакции. Оказа се Че и през втория цикъл не беше много по-разлиЧно. Други болки, ама пак болки. Това явно не е лекарство за всеки и затова и аз много се Чудя какво да правя, но може би ще дам още 1 шанс на Кломида защото всиЧко останало е още по-лошо.

# 109
  • Мнения: 3 634
Vjara, stiskam ti palzi tova da ti e poslednata doza Klomifen kojato vzimash i da imash edna hubava debela tlusta ovulazia sled koeto da zaradvash kakto i nas, taka i sebe si i muzleto si...
Shte hodish li da te gledat za obrazuvali se folikuli okolo 13 den na zikula?

Общи условия

Активация на акаунт