Кратки въпроси – бързи отговори

  • 352 514
  • 6 192
  •   1
Отговори
# 5 775
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
от настолната версия -> от менюто горе вляво -> нови отговори - > oт списъка (трябва да има нов отговор в темата) с мишката посочваш темата и вдясно излиза кошче - натискаш кошчето и спира да излиза в известията.
При мен не работи ако съм пускала коментари. Ако само следя - да. Може и да е бъг...

# 5 776
  • Великобритания
  • Мнения: 1 974
от настолната версия -> от менюто горе вляво -> нови отговори - > oт списъка (трябва да има нов отговор в темата) с мишката посочваш темата и вдясно излиза кошче - натискаш кошчето и спира да излиза в известията.
Много , ама много благодаря
адски досадно е това

# 5 777
  • Мнения: 5 317
от настолната версия -> от менюто горе вляво -> нови отговори - > oт списъка (трябва да има нов отговор в темата) с мишката посочваш темата и вдясно излиза кошче - натискаш кошчето и спира да излиза в известията.
При мен не работи ако съм пускала коментари. Ако само следя - да. Може и да е бъг...
Влезеш ли в темата отново, трябва да направиш същата процедура, затова при теб не работи.

# 5 778
  • Мнения: 6 270
Взех нов таблет ,но изключително бавно ми зарежда батерията .На изключен  ,почти 6 часа се  зарежда напълно.Има ли нещо нередно  и да го връщам ли?

# 5 779
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Взех нов таблет ,но изключително бавно ми зарежда батерията .На изключен  ,почти 6 часа се  зарежда напълно.Има ли нещо нередно  и да го връщам ли?
На неговото си зарядно и кабел ли е? Включено в контакт, а не в компютър?

# 5 780
  • Мнения: 1 098
Здравейте! Търся малко помощ и яснота за избор на графичен таблет. Relaxed
Пълна мъгла са ми, но искаме да изненадаме детето /тийн/, т.е. няма как да питаме нея.
1. Не се знае меракът колко ще е, затова и не ми се хвърлят излишно пари. /100-200 лв
2. Да не е прекалено малък, за да може все пак да си рисува на него. /Гледах около 10х6, 10х6.25 инча/
3. Non-Display какво означава всъщност? Че няма дисплей и това, което рисуваш го виждаш направо на екрана на монитора, а там, на таблета не се вижда нищо или просто на таблета не може да се запише рисунката, или нещо друго...горните са някакви мои въображения/.
4. На този таблет или това, което рисува излиза само в черно-бяло или има и начин за оцветяване, гледах такъв, той е над 300 лв

Линкове от емаг ... Харесах си тези, най-вероятно най-скъпото е най-хубаво, но дали Rolling Eyes

# 5 781
  • Мнения: 638
Кой модел мобилен телефон на пазара в момента има най-добрата камера?

# 5 782
  • Мнения: X
Кой модел мобилен телефон на пазара в момента има най-добрата камера?
https://www.sony.bg/electronics/smartfoni/xperia-pro-i

# 5 783
  • Мнения: 472
Моля ви, кажете ми как да си пусна wi fi на лаптопа. Сигурно са нужни настройки някакви. Преинсталираха ми го, но сега не мога да го вържа към интернет. Като отворя този прозорец, на мрежата ми има X , а като я отворя, няма опция конект- не е активна. Лаптопа е Леново, ако има някакво значение, а оператора е Виваком

# 5 784
  • Бостън
  • Мнения: 13 682
Случайно на това Леново да има физически бутон за Wi Fi?

# 5 785
  • Мнения: 472
Случайно на това Леново да има физически бутон за Wi Fi?
Не, няма. И букса за кабел за интернет няма.

# 5 786
  • Бостън
  • Мнения: 13 682
A това:

# 5 787
  • Мнения: 1 281
Или лан кабела с адаптор към USB C? Извинявам се, ако е някоя грандиозна глупост, на работа така връзвам нет на докинг стейшън, когато съм в друг офис

# 5 788
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 654
Моля ви, кажете ми как да си пусна wi fi на лаптопа.
https://www.youtube.com/watch?v=9PeuTvpDQQQ

# 5 789
  • Мнения: 472
Справих се. Благодаря на всички!

Последна редакция: вт, 13 дек 2022, 22:50 от mmtomova

Общи условия

Активация на акаунт