Училищата в район Младост, София- IV част

  • 105 040
  • 739
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 532
Това е новина на сайта на МОН по повод приема на ученици с изкуства - http://www.mon.bg/?go=news&p=detail&newsId=2435

# 676
  • Мнения: 9
Здравейте, наесен и ние ще сме първи клас! Дайте мнения за 118, 125, Луис карол( 10) и Шилер(145), за преподаватели поемащи първи клас?

# 677
  • София
  • Мнения: 98
Малко новини за прием за ПГ към Шилер в квартала
Цитат
В отговор на очакванията на родителите Сдружение "Фридрих Шилер" поставя началото на сътрудничество със 131 СОУ "Климент Аркадиевич Тимирязев".
Сдружението има високи стандарти при организацията на обучението и за съжаление в 55-то и 145-то училище вече не може да бъде извършен прием поради запълване на капацитета на училищата.
Та в тази връзка някой да е чувал нещо за 131-во? Не знам почти нищо, освен, че повечето квартални майки бягат като дявол от тамян оттам, а сега след тази новина ми се струва атрактивно  Joy

# 678
  • Мнения: 2 298
Karina1212 във въпроса ти е и отговора.  Peace

# 679
  • София
  • Мнения: 17 595

Ако изборът ми е 131во, вероятно бих се замислила сериозно за домашно обучение.
Минах през него - за кратко, преди доста години, но все едно - ако не бях извадила късмета да се махна от там, вероятно щях да си остана в най-добрия случай с 8ми клас.
Впрочем, именно там за пръв път научих, че имало хора, които не знаят къде се пише "и" и къде - "й".
За справка, бях в 5ти клас когато за пръв път се озовах там. Махнах се в средата на 7ми. Материалът, изучаван в 5ти и 6ти клас - по всички предмети - и до ден - днешен ми е пълна дупка. По нещата, по които ми е било нужно (математиките) в последствие с много трудности съм наваксала... някак. И още не ми е комфортно. Ранната история на България ми е мъгла, а географията - изцяло - мътна Индия...

# 680
  • Мнения: 16
Искам да запиша детето си в ПГ,насочих се към 10(ЛК),128 или 39.Въпросът ми е по-скоро ако стигна до вариант без Луис Карол,към кое да се насоча.Сякаш клоня към 128,моля ако има желаещи  и с преки наблюдения от учебната обстановка в тези две бази,нека се включат със съвет.Благодаря предварително!

# 681
  • Мнения: 509
Ние сме в 39. Нямам наблюдение върху другите училища, но съм доволна от учителката, която ни се падна в ПГ. Детето ми също я харесва и ходи с желание на училище. В началото при него имаше период на адаптация и според мен госпожата много допринесе за това той да се чувства там спокоен. До колкото знам и другите деца от неговия клас много си харесват госпожата. За другата госпожа нямам преки наблюдения, но жената изглежда свястна.

# 682
  • sofia
  • Мнения: 1 190
Колко деца са в ПК в 39- то? И в 144- то, ако някой има информация?

# 683
  • Мнения: 509
В момента в 39-о са две паралелки 6-годишни. В тази на сина ми са 17 деца. Предполагам, че и в другата са толкова.

# 684
  • Sofia
  • Мнения: 143
Ние сме в 39. Нямам наблюдение върху другите училища, но съм доволна от учителката, която ни се падна в ПГ. Детето ми също я харесва и ходи с желание на училище. В началото при него имаше период на адаптация и според мен госпожата много допринесе за това той да се чувства там спокоен. До колкото знам и другите деца от неговия клас много си харесват госпожата. За другата госпожа нямам преки наблюдения, но жената изглежда свястна.
Подкрепям мнението по-горе, моето дете също е в ПГ в 39то в момента и сме изключително доволни и щастливи всички. Голямото дете е в същото у-ще в 4ти клас, където отново попаднахме на изключителен човек за класен ръководител и малчо ще поеме щафетата на есен в 1клас с нея.

# 685
  • Мнения: 98
Подкрепям мнението по-горе, моето дете също е в ПГ в 39то в момента и сме изключително доволни и щастливи всички. Голямото дете е в същото у-ще в 4ти клас, където отново попаднахме на изключителен човек за класен ръководител и малчо ще поеме щафетата на есен в 1клас с нея.

Candygirl би ли споделила как се казва вашата учителка?

# 686
  • Sofia
  • Мнения: 143
Подкрепям мнението по-горе, моето дете също е в ПГ в 39то в момента и сме изключително доволни и щастливи всички. Голямото дете е в същото у-ще в 4ти клас, където отново попаднахме на изключителен човек за класен ръководител и малчо ще поеме щафетата на есен в 1клас с нея.

Candygirl би ли споделила как се казва вашата учителка?

ПГ - г-жа Върбова, 4ти клас в момента - г-жа Ганчева

# 687
  • Sofia
  • Мнения: 756
Здравейте мами,дали има някоя мама на която детенцето сега е 4 клас или на есен да е 1 клас за 81 училище с мнение за добра госпожа за началната учителка?  bouquet

# 688
  • Мнения: 2 285
Искам да запиша детето си в ПГ,насочих се към 10(ЛК),128 или 39.Въпросът ми е по-скоро ако стигна до вариант без Луис Карол,към кое да се насоча.Сякаш клоня към 128,моля ако има желаещи  и с преки наблюдения от учебната обстановка в тези две бази,нека се включат със съвет.Благодаря предварително!

Мога да кажа към кое да не се насочвате - 10-то, в случай, че сте извън ЛК. Спестете си го.

# 689
  • Мнения: 39
Моля, за имена на добри учителки, който ще водят първолаци тази учебна година в 128-мо. Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт