Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - тема №34

  • 61 016
  • 739
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 483
Какво ще кажете за тези филтри  http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001EHF29W/ref=ox_sc_act_titl … id=A3P5ROKL5A1OLE  newsm78 Май е най-изгодно, 12 филтъра и кана само за 33 лири.

# 631
  • Бургас
  • Мнения: 1 718
Момичета, има ли някоя от вас, която да пазарува памперси основно от амазон?По кое време ги намалят?Нямам предвид намалението, което беше през Април.

# 632
  • Мнения: 386
купих детски кроксове в розово за 6 паунда 75% намаление.   Sunglasses

# 633
  • София
  • Мнения: 1 020
Какво ще кажете за тези филтри  http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001EHF29W/ref=ox_sc_act_titl … id=A3P5ROKL5A1OLE  newsm78 Май е най-изгодно, 12 филтъра и кана само за 33 лири.
При 12 бр са по 2.75 паунда, при 4 бр са 2.5 паунда! Поне аз така ги смятам!

# 634
  • Мнения: 659
Какво ще кажете за тези филтри  http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001EHF29W/ref=ox_sc_act_titl … id=A3P5ROKL5A1OLE  newsm78 Май е най-изгодно, 12 филтъра и кана само за 33 лири.
При 12 бр са по 2.75 паунда, при 4 бр са 2.5 паунда! Поне аз така ги смятам!

По 2,75,ако смяташ само тях,но и кана върви в комплекта,по-изгодно е разбира се.

# 635
  • Мнения: 386
купих детски кроксове в розово за 6 паунда 75% намаление.   Sunglasses

# 636
  • София
  • Мнения: 4 493
Момичета, има ли някоя от вас, която да пазарува памперси основно от амазон?По кое време ги намалят?Нямам предвид намалението, което беше през Април.
Аз постоянно ги следя, ту има изгодни - намалени, ту няма нищо. Но сега с тоя паунд 2,52 лв, нещо хич не ми се струва изгодно

# 637
  • Мнения: 147
Купих с превозвач до немски адрес , при опит да си генерирам етикет за връчане на едната пратка не ми разрешава да променя немският адрес .Какво да направя за да пусна пратката от България и да си генерирам етикет за връчане?

# 638
  • Мнения: 103
купих детски кроксове в розово за 6 паунда 75% намаление.   Sunglasses
Това само за хвалба ли е  Grinning. Вместо да го поствате 2 пъти може да пуснете линка към кроксовете за тези, които имат интерес.

# 639
  • Мнения: 1 145
Купих с превозвач до немски адрес , при опит да си генерирам етикет за връчане на едната пратка не ми разрешава да променя немският адрес .Какво да направя за да пусна пратката от България и да си генерирам етикет за връчане?

Да, така е, сайтът не позволява промяна на адреса.
Извади си етикетът, който ти предлагат и на подател на кутията пиши бълг. адрес.

# 640
  • София
  • Мнения: 1 020
Какво ще кажете за тези филтри  http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001EHF29W/ref=ox_sc_act_titl … id=A3P5ROKL5A1OLE  newsm78 Май е най-изгодно, 12 филтъра и кана само за 33 лири.
При 12 бр са по 2.75 паунда, при 4 бр са 2.5 паунда! Поне аз така ги смятам!

По 2,75,ако смяташ само тях,но и кана върви в комплекта,по-изгодно е разбира се.

Ооооо това леко го изпуснах  Wink. Отворих линка от телефона и видях само 12 бройки. Да така разбира се, че е по-на сметка, ама какво да я правя тази кана, съвсем скоро си купих нова  newsm78.

# 641
  • Мнения: 1 604
Продай я в продавалник на по-ниска цена.

# 642
  • Мнения: 386
купих детски кроксове в розово за 6 паунда 75% намаление.   Sunglasses
Това само за хвалба ли е  Grinning. Вместо да го поствате 2 пъти може да пуснете линка към кроксовете за тези, които имат интерес.
аз го наричам проблем с интернета, което не е за хвалба  Joy
но ми стана интересно къде са се събрали мамите с уклон за купуване на детски кроксове   newsm78

# 643
  • Бургас
  • Мнения: 2 150
Вчера си поръчах тази пола http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00G56YCWK/ref=oh_aui_detailp … ie=UTF8&psc=1 Ук16, четох отзивите, че марката е умалена. По принцип нося 12-14 как мислите поръчания номер дали ще ми е ОК Rolling Eyes

купих детски кроксове в розово за 6 паунда 75% намаление.   Sunglasses
Това само за хвалба ли е  Grinning. Вместо да го поствате 2 пъти може да пуснете линка към кроксовете за тези, които имат интерес.
аз го наричам проблем с интернета, което не е за хвалба  Joy
но ми стана интересно къде са се събрали мамите с уклон за купуване на детски кроксове   newsm78

Може ли линк на розавите Кроксове и аз търся момичешки с голямо намаление Peace

Последна редакция: чт, 31 юли 2014, 21:43 от maya_76

# 644
  • Мнения: 147
Купих с превозвач до немски адрес , при опит да си генерирам етикет за връчане на едната пратка не ми разрешава да променя немският адрес .Какво да направя за да пусна пратката от България и да си генерирам етикет за връчане?

Да, така е, сайтът не позволява промяна на адреса.
Извади си етикетът, който ти предлагат и на подател на кутията пиши бълг. адрес.
Писах на амазон отговарят ми това :
Unfortunately, it is not possible for us to give you the return Address outside the Germany.

I understand very well that this is very annoying for you.

In that case, I request you to return this item direct to Amazon. If possible, please use the Amazon shipping package as well as the original package of the manufacturer. Please print the return mailing label and follow its instructions.

Етикета който са генерирали е с надпис на Hermes , само 15 дни ми дават за да върна артикула ?

Общи условия

Активация на акаунт