В какво вярвате?

  • 15 733
  • 531
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 262
И аз съм Дева, но дали заради това съм толкова свободолюбива и мразя да ми се дават наставления и да ми се казва какво да правя?! Заради това напуснах майка си, между другото.

# 511
  • София
  • Мнения: 39 035
Аз почнах да бягам от вкъщи на 16. Много сме луди Девите! Скрити "лимонки".
В смисъл - изглеждаме много кротки и прилични, ама в един момент като подпалим метлата, става лошо.
Вярвам в зодии. Поне моята статистика ги потвърждава.
Е, има някои хора, които не са нещо особено. Но познавам такива, които са направо като извадени от описание на зодията в книга.

# 512
  • Мнения: 1 262
Много сме луди Девите! Скрити "лимонки".
В смисъл - изглеждаме много кротки и прилични, ама в един момент като подпалим метлата, става лошо.

Да, съвсем отговаря на моето описание.  Laughing Но по принцип не вярвам в зодии и нямам почти нищо общо с останалите неща дето се пишат за зодията.

# 513
  • Мнения: 9 016
Това със зодиите ми се струва много удобно за оправдание - ето, аз съм скорпион и затова сигурно съм толкова проклета  hahaha

# 514
  • София
  • Мнения: 39 035
Вярвам, че това, което говорим определя това, което сме.
Точно заради това гледам да не казвам: ами аз съм такава и такава заради това и онова.
И дъщеря ми гледам да я уча да не го прави.
Едно време въобще не отговарях на описанието за Дева. Обаче сега, от ден на ден ставам все по-педантична, пресметлива и претенциозна - точно отрицателните качества на Девите. А хич не ми се иска, честно казано.

# 515
  • Мнения: 428
От организирана религия към Астрология.  Hug

# 516
  • Мнения: 15 333
Вярвам, че това, което говорим определя това, което сме.

Мисълта може всичко!  Grinning

От организирана религия към Астрология.  Hug

Точно така трябва да бъде. Има толкова неща, в които хората вярват, дори без да си дават сметка. Разпиляване на енергия на вятъра е да се задълбава в една сфера и да се стига до конфронтация.

# 517
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Учила съм в университета астрология. Специалността ми е математика по принцип.
Преди да започнем си мислех, че ще е една приятна дисциплина на фона на останалите математики. Е, пак си посмятахме и то не малко.
Малко астрономия и много математика има в астрологията. Ако си отворя лекциите и си ги припомня спокойно мога да завъртя главите на много хора, които по принцип са податливи.

# 518
  • Мнения: 4 270
Учила съм в университета астрология. Специалността ми е математика по принцип.
Преди да започнем си мислех, че ще е една приятна дисциплина на фона на останалите математики. Е, пак си посмятахме и то не малко.
Малко астрономия и много математика има в астрологията. Ако си отворя лекциите и си ги припомня спокойно мога да завъртя главите на много хора, които по принцип са податливи.

Давай! Моля те!

# 519
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Няма смисъл, не съм манипулатор.
Нямам и влечения към такива залитания, не обичам да баламосвам хората.
Иначе щях да съм в темата за след смъртта, където някои хора обичат да пребивават.

В този ред на мисли, Ън, специални поздрави да носиш при следващия си репортаж за старата мама.

# 520
  • Русе
  • Мнения: 11 927

Иначе щях да съм в темата за след смъртта, където някои хора обичат да пребивават.


  Много добра тема.  Много интересни и диаметрално различни гледни точки се събраха там. Никога не казвай Никога, както се казва.  Peace

# 521
  • Мнения: 8 859
Няма смисъл, не съм манипулатор.
Нямам и влечения към такива залитания, не обичам да баламосвам хората.
Иначе щях да съм в темата за след смъртта, където някои хора обичат да пребивават.

В този ред на мисли, Ън, специални поздрави да носиш при следващия си репортаж за старата мама.

Ами щом четеш при нас защо не се разпишеш с твоята гледна точка? Simple Smile Ако успееш да убедиш четящите, че това са манипулации, ще бъде забавно и поучително най-вече. Sunglasses

# 522
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236

Иначе щях да съм в темата за след смъртта, където някои хора обичат да пребивават.


  Много добра тема.  Много интересни и диаметрално различни гледни точки се събраха там. Никога не казвай Никога, както се казва.  Peace
Беше добра тема, но се изроди. Ако случайно ме засечеш там да разправям как съм излизала от тялото си, моля те, свържи се с близките ми да ме заведат на психиатър.

....
Ами щом четеш при нас защо не се разпишеш с твоята гледна точка? Simple Smile Ако успееш да убедиш четящите, че това са манипулации, ще бъде забавно и поучително най-вече. Sunglasses
Благодаря за поканата, но няма да дойда, а и без това ти учтиво препращаш хората към другия форум, а там пък им говориш какви глупости пишем тук.  Sunglasses
Никого не желая да убеждавам.

# 523
  • Мнения: 8 859
Е, явно идваш, но инкогнито. Mr. Green Няма лошо, всеки е добре дошъл, пък по какъв начин няма значение.
П.П. Препращам хората в другия форум, тъй като все питат защо онази тема замря, обяснявам, че я преместихме в другия форум.
Убеждението ти, че онази тема се е изродила, ме изненадва, почти от самото начало тя се водеше от един и същи хора. Мненията, застъпвани там, не са се променяли по същество за повече от 500 стр.

# 524
  • Мнения: 9 016
Въх, и тема за след смъртта ли имало  newsm78
Сигурно е някъде из Алтернативния

Общи условия

Активация на акаунт