Цялата ОКТОМВРИйска дружина се моли за малката Марина - TEMA 9

  • 29 956
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 172
black_pearl_30 всеки ден чакаме добри новини от теб  Hug Изобщо не ни натоварваш, затова сме тук - да се подкрепяме, когато някоя от нас има нужда. Сигурна съм, че много скоро малката Марина ще бъде при теб  Hug

y.k. всяка вечер краката ми приличат на лапички и това е така от доста време. Подуват се на стъпалото и около глезените. Купих си по-удобни обувки, два номера по-големи и така карам за сега. Вдигай на високо, студена вода със сол и повече почивка Simple Smile Сподели с твоя лекар все пак, ако трябва да ти пусне допълнителни изследвания.

# 706
  • Мнения: 592
 newsm44 newsm44 newsm44

Браво на Малката Марина която се бори все така да се подобрява със всеки изминал ден!
А на мама ще и кажа да се пази повече и да мисли положитено за малката Сладурка ... smile3503

# 707
  • Мнения: 27
Страхотни новини от малката Марина.Продължавай да се бориш мило дете. Hug

# 708
  • Мнения: 6
Как може да си помислиш, че ще депресираш или отегчиш някоя от нас - не може само за колички, кошари и болежки да се говори. Това е част от живота, случват се такива неща и ние сме затова - за да те подкрепяме и окуражаваме   bouquet Аз рядко влизам и то главно за да разбера има ли нещо ново за вас и така се радвам като има подобрения, и не само аз ами и мъжа ми и приятелките ми. Позволих си да споделя историята ви. Макар и никой от нас да не те познава лично всички се молим да се оправи малката и да се успокоите всички и октомври всички  да имаме други теми - памперси, колики и т.н. Simple Smile

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 54
Браво на малката Марина! Господ бди над нея.
Аз пък съм малко притеснена. Днес бях на преглед и за щастие с моята принцеса всичко е наред, но вследствие на контракциите шийката ми се е скъсила. Терминът ми е чак за 07.10.2014 г. Сега едва влизам в 30 седмица и съм адски разтревожена. АГ искаше да ме оставя в болницата, но аз помолих да си лежа вкъщи и сега се чудя дали постъпих правилно

# 710
  • Мнения: 281
 Подкрепям другите момичета - едва ли има някоя от нас, която да е натоварена от това което ни споделяш black_pearl_30.  Много се радвам на положителните новини, които сподели днес. Моля се утре да са още по-добри и така с всеки изминал ден. Браво на Марина че не се предава, не се предавай и ти. smile3501. До утре с нови радостни новини.

# 711
  • Мнения: 177
Браво на малката Марина! Господ бди над нея.
Аз пък съм малко притеснена. Днес бях на преглед и за щастие с моята принцеса всичко е наред, но вследствие на контракциите шийката ми се е скъсила. Терминът ми е чак за 07.10.2014 г. Сега едва влизам в 30 седмица и съм адски разтревожена. АГ искаше да ме оставя в болницата, но аз помолих да си лежа вкъщи и сега се чудя дали постъпих правилно

Колко см ти казаха че ти е шийката?Аз също предпочетох да си лежа вкъщи и ако се засилят контракцийте тогава да вляза в болница. Въпреки че не знам каква е ползата от лежане,след като и легнала получавам контракций....

# 712
  • Мнения: 925
Браво на малката Марина! Господ бди над нея.
Аз пък съм малко притеснена. Днес бях на преглед и за щастие с моята принцеса всичко е наред, но вследствие на контракциите шийката ми се е скъсила. Терминът ми е чак за 07.10.2014 г. Сега едва влизам в 30 седмица и съм адски разтревожена. АГ искаше да ме оставя в болницата, но аз помолих да си лежа вкъщи и сега се чудя дали постъпих правилно
Благодаря ти за подкрепата!
Ако АГ те е посъветвала защо не отидеш. Има системи за успокояване на контракциите, Основно магнезий. Мене от това което ми се случи много ме  е страх и при следваща бременност ще се пазя като рохко яйце, макар че и това не е гаранция Sad

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 54
Не ми каза колко см ми е шийката, а и аз толкова се шашнаха, че не попитах. АГ ми каза ако отново получа болки веднага да и се обадя, а дори и да нямам оплаквания другата седмица задължително иска да ме види пак. Вдигна ми Магнерот -а на 3х2 и трябва само да лежа.
За късмет точно днес имах няколко огледа на квартири, но отложих всичко и гледам да се движа колкото мога по - малко

# 714
  • Мнения: 925
Наистина ме трогнахте много!
По-лесно ми е като знам , че толкова много хора ме подкрепят и се молят за детето. Много се моля и аз и се надявам, че всичко ще е наред, не само с моето дете, но и с вашите. Трябва и аз да се настроя по-позитивно. Марина е жива и се бори и нямам търпение да си я видя утре.
Лека вечер момичета! txtloves

# 715
  • Мнения: 5 134
Наистина ме трогнахте много!
По-лесно ми е като знам , че толкова много хора ме подкрепят и се молят за детето. Много се моля и аз и се надявам, че всичко ще е наред, не само с моето дете, но и с вашите. Трябва и аз да се настроя по-позитивно. Марина е жива и се бори и нямам търпение да си я видя утре.
Лека вечер момичета! txtloves
Не знам истинското ти име, но всеки ден се моля за теб и за Марина. Ситуацията, в която сте, е толкова стресова и трудна: бих искала да мога да те прегърна отвъд разстоянието. Съжалявам много, че някои от лекарите са толкова груби и не отчитат твоите силни емоции. Опитай се да се фокусираш върху хубавите новини и не давай място на страховете, колкото и да е трудно!  Heart Eyes

# 716
  • Мнения: 227
Много ме радват днешните новини  Grinning black_pearl_30, мисля че много бързо се научи да диша самичка, виждаш ли колко е силно малкото ти момиче. Сега остава да започне да расте много бързо и съвсем скоро да можеш да я прегърнеш. А утре на свиждането да ѝ изпратиш много въздушни целувки от всички нас  love001

# 717
  • Мнения: 592
Наистина ме трогнахте много!
По-лесно ми е като знам , че толкова много хора ме подкрепят и се молят за детето. Много се моля и аз и се надявам, че всичко ще е наред, не само с моето дете, но и с вашите. Трябва и аз да се настроя по-позитивно. Марина е жива и се бори и нямам търпение да си я видя утре.
Лека вечер момичета! txtloves

Не само се надявай ами и бъди сигорна,че тя ще се оправи от сега показва,че е силен характер..
Утре като отйдеш да я видиш тя ще чака да и изпееш нейната песничка

Hug Hug Hug Hug Hug

# 718
  • Мнения: 925
Наистина ме трогнахте много!
По-лесно ми е като знам , че толкова много хора ме подкрепят и се молят за детето. Много се моля и аз и се надявам, че всичко ще е наред, не само с моето дете, но и с вашите. Трябва и аз да се настроя по-позитивно. Марина е жива и се бори и нямам търпение да си я видя утре.
Лека вечер момичета! txtloves

Не само се надявай ами и бъди сигорна,че тя ще се оправи от сега показва,че е силен характер..
Утре като отйдеш да я видиш тя ще чака да и изпееш нейната песничка

Hug Hug Hug Hug Hug
Всъщност вече съм качила песничката на телефона си и мисля да  й я пускам всеки път. Нашия татко е моряк и се наложи да се качи на кораб преди няколко дни. Ще бъде трудно, но ще се справим. Лека вечер на всички!

# 719
  • Мнения: 154
Браво на Марина, тя е нашето късметче и първото ни бебче в темата, всички нямаме търпение да прочетем, че има подобрение всеки ден, затова black pearl не само че не отегчаваш  никоя от нас, но и всеки ден ни пиши, защото всички се молим за малкото ти момиченце.Лекарите понякога са твърде груби и отегчени и аз на няколко пъти се сблъсках с такива, сестрите също.Сещам се преди два месеца, когато лежах първия път в болница и помолих една сестра да ми махне абоката понеже ме изписваха, тя изофка и така го издърпа, че ми направи ръката в кръв и ми изтръпна мускула, а аз съм бременна разстроена жена, дето се бори за живота на детето аи.Има много безсърдечни хора.Така че не им обръщай внимание на тъпите коментати, аз вярвам, че Марина ще е едно здраво и палаво дете Wink
Толкова хора се молят за нея, че съдбата й трябва да е много добра.

Моя преглед е в сряда и нямам търпение, че след всичките проблеми за какво ли не мисля.Надявам се да е добре моето момиченце и плацентата и шийката да са добре.Иначе гледам да лежа, но от две седмици имам някакви ужасни киселини вечер и не знам как да се справя с тях, досега никога не съм имала, така че помагайте Heart

Общи условия

Активация на акаунт