Цялата ОКТОМВРИйска дружина се моли за малката Марина - TEMA 9

  • 29 958
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 100
Наистина ме трогнахте много!
По-лесно ми е като знам , че толкова много хора ме подкрепят и се молят за детето. Много се моля и аз и се надявам, че всичко ще е наред, не само с моето дете, но и с вашите. Трябва и аз да се настроя по-позитивно. Марина е жива и се бори и нямам търпение да си я видя утре.
Лека вечер момичета! txtloves

Всеки ден ви мисля и с трепет очаквам позитивни новини от теб и от сладката Марина. Смятам, че всички тук се надяваме всичко да е наред и сме много щастливи, когато чуем такива хубави вести от вас! Целувки и прегръдки Simple Smile

# 721
  • София
  • Мнения: 230
black pearl както и другите момичета са ти писали с нетърпение очаквам да дойде следобяд и да кажеш как е нашето мъниче. И го казвам наше, просто защото и аз си го чувствам като мое детенце  newsm76.

leksita аз също в определени моменти имам ужасни киселини. Направо и ушите ми горят. При мен помага кисело мляко. Доста бързо ги облекчава и успокоява.

# 722
  • Мнения: 283
http://www.focus-news.net/news/2014/07/28/1948414/initsiativa-ka … al-sv-sofiya.html

Лично аз ще го посетя. Дано да ми помогне Simple Smile

# 723
  • Мнения: 1 235
Здравейте, момичета. Аз днес бях на лекар и констатацията - ще се влиза в болница. И, тъй като моята затваря, а лекарят ми е в болничен, се чувствам като сираче.  Sad Трябва да си избера сама болница, като съм се спряла на Шейново, Майчин дом и Втора градска, като последната ми я препоръчаха, защото отделението по патологична бременност било добро. Някакви отзиви в коя болница да вляза за лечение?

# 724
  • Мнения: 925
Момичета днеска имам страхотни новини!
Моята Маринка диша вече самичка newsm44 newsm44 newsm44.
Позволиха ми днес да я докосна след като се измих и дезинфикцирах. Момиченцето ми реагира отново на моят глас и на докосването. Правеше муцунки и си отвори за малко очетата.  770 гр е което е добре при условие, че бебета спадат след раждането. Страшно много се радвам и надявам, че от ден на ден ще става все по-добре. Няма нищо на този свят, да искам повече от това Маринчето да се оправи, да излезе от болницата здравичка и мама да се грижи за нея.
Лек ден на всички мами и само положителни емоции!
 txtloves

# 725
  • Мнения: 177
Здравейте, момичета. Аз днес бях на лекар и констатацията - ще се влиза в болница. И, тъй като моята затваря, а лекарят ми е в болничен, се чувствам като сираче.  Sad Трябва да си избера сама болница, като съм се спряла на Шейново, Майчин дом и Втора градска, като последната ми я препоръчаха, защото отделението по патологична бременност било добро. Някакви отзиви в коя болница да вляза за лечение?

Kleopatra заради контракцийте ли искат да те вкарват?Казаха ли колко е нормално да има? Sad

# 726
  • София
  • Мнения: 230
black_pearl_30 с такъв трепет чаках да се отчетеш. Ама много се зарадвах за добрите новини. Стана ми едно много щастливо и весело. Браво на Маринчето smile3501. Все по-силна ще става.

За втора градска единствено мога да кажа, че една от майките от площадката е раждала там и е много доволна.

# 727
  • Мнения: 172
black_pearl_30 прекрасни новини, толкова се зарадвах като прочетох поста ти  Hug Сигурна съм, че скоро всичко с Марина ще бъде наред и ще бъде при мама

# 728
  • Мнения: 33
black_pearl_30  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Супер новини.Дано всеки божи ден ни поднасяш само такива новини  newsm17

# 729
  • Мнения: 184
black pearl, браво, самостоятелното дишане е много добра новина. Килограми бързо ще наддаде, но още доста време ще е на сонда. Както и още много мрачни прогнози ще чуеш и не че няма известна доза истина в тях, но не губи надежда. За моя син какви ли не ми ги казаха, как едвам прескочил трапа, как едвам изкарал едната нощ... Плачеше ми се, но вътрешно вярввах, че всичко ще е наред с него. Стискаме палци за борбената Маринка.
За киселини - няколко глътки газирана вода ме облекчават доста.

# 730
  • Мнения: 154
И аз да се отчета днес, благодаря за съветите за киселините, ще опитам с мляко и сода.

Клеопатра, теб за какво ще те приемат, аз лежах в Майчин дом и съм доволна и от сестрите и от лекарите, малко са груби на моменти, но пък са добри специалисти, а и имат добра неонтология, а за моята бременност е важно.Теб, защо те приемат, как си, коя седмица стана вече.Важно е да си спокойна, тъй като това се отразява на бебчето ;*

Black pearl, щастлива съм като чета, че Марина става все по-добре и добре, вярвам,че скоро ще я гушкаш и целуваш :*

# 731
  • Мнения: 105
black pearl,   много ама много се радвам, очите ми се насълзиха... страхотна е Марина! Браво на нея, борбена, смела, голямо и уникално ще е това момиче да знаеш!!! Нека Бог да бди на нея Praynig и все с хубави новини да ни радваш!  Hug  bouquet

# 732
  • Мнения: 20
Записвам се и аз,ако може разбира се Simple Smile с октомврийско бебе термин 21.10  stork-boy

# 733
  • Мнения: 281
black pear, smile3501, прекрасни новини.  newsm17 утре да са още по - добри


 Ще имаме ли нова тема? Аз ви предлагам заглавието да си остане същото за борбената Марина

# 734
  • Мнения: 592
black pear, smile3501, прекрасни новини.  newsm17 утре да са още по - добри


 Ще имаме ли нова тема? Аз ви предлагам заглавието да си остане същото за борбената Марина

Да името на темата нека си остане всички октомврики сме с МАРИНА БРАВО НА МАЛКАТА ДУШИЧКА,че се бори smile3501 smile3501 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт