Бъдещи майки в Русе 2014 - 2015

  • 38 576
  • 494
  •   1
Отговори
# 435
  • Русе
  • Мнения: 57
Добър ден на всички бъдещи и настоящи майки.Искам да попитам как се чувстват тези ,които им наближава термина.Аз съм с термин 31 юли,бебето било слязло в малкия таз,но аз нямам все още признаци за раждане пък е второ раждане.Нали уж казват,че при втора бременност нещата се развиват по-бързо.Искам вече да гушна юнака и да го нацелувам.Направо не издържам вече- все ми е топло,не мога да спя. Споделете при вас как са нещата.И ако пренося колко дни чакам преди да го предизвикат. С баткото ме изчакаха да ме хванат болките на 8 ден.Докато сега ми се иска да се случват нещата по-бързо,защото баткото ни е рожденник на 9 август.

# 436
  • Мнения: 187
Аз преносих. Терминът ми беше 09.05. На 16.05. трябваше да вляза в родилното за наблюдение- не за предизвикване на раждане. На 15 сутринта рано рано ме хванаха болки. Предишните дни не съм имала никакви признаци. А, всъщност 4 дни по-рано явно ми е паднала тапата, но не бях особено сигурна.

# 437
  • Русе
  • Мнения: 57
Здравейте на всички днес бях на лекар и доктора каза,че ако не родя до 7дни ще постъпя в родилното и ще предизвикаме раждане. Споделете как е,тези на които са им го предизвиквали.

# 438
  • Мнения: 408
Здравейте на всички днес бях на лекар и доктора каза,че ако не родя до 7дни ще постъпя в родилното и ще предизвикаме раждане. Споделете как е,тези на които са им го предизвиквали.
Пускат ти система окситоцин,следят тоновете на плода и чакат Simple Smile Така беше при мен поне.Аз бях на система Два дена подред,втория от 7 сутринта до 20 ч вечерта.

# 439
  • Мнения: 14 133
Здравейте на всички днес бях на лекар и доктора каза,че ако не родя до 7дни ще постъпя в родилното и ще предизвикаме раждане. Споделете как е,тези на които са им го предизвиквали.
Пускат ти система окситоцин,следят тоновете на плода и чакат Simple Smile Така беше при мен поне.Аз бях на система Два дена подред,втория от 7 сутринта до 20 ч вечерта.
   Peace На мен ми сложиха и вагинална таблетка / Простин/ , но аз постъпих спешно с високо кръвно. Родих нормално за 6 часа.
Късмет и здраво бебче на финала.  Praynig  Heart Eyes

# 440
  • Русе
  • Мнения: 57
Здравейте на всички днес бях на лекар и доктора каза,че ако не родя до 7дни ще постъпя в родилното и ще предизвикаме раждане. Споделете как е,тези на които са им го предизвиквали.
Пускат ти система окситоцин,следят тоновете на плода и чакат Simple Smile Така беше при мен поне.Аз бях на система Два дена подред,втория от 7 сутринта до 20 ч вечерта.
   Peace На мен ми сложиха и вагинална таблетка / Простин/ , но аз постъпих спешно с високо кръвно. Родих нормално за 6 часа.
Късмет и здраво бебче на финала.  Praynig  Heart Eyes
Благодаря за отговорите.Живот и здраве скоро ще сме с бебе

# 441
  • Мнения: 14 133

Благодаря за отговорите.Живот и здраве скоро ще сме с бебе
Heart Eyes

# 442
  • Мнения: 367
Леле тия хора значи масово отказват упойка на всички  Shocked
Пък на деня на отворените врати: има упойка, не се налага веднага да се плаща, не знам какво...
Единствено казаха, че ако си поискаш прекалено късно (над 6 см. разкритие) нямало смисъл да се слага, може би затова трябва да кажеш веднага като отидеш. Аз още не съм решила искам ли (по - скоро не), но така като чета после и да поискам май няма да ми сложат  Laughing, така че явно  си трябва предварителна уговорка.

На мене една приятелка ми разказва,че жената,която раждала до нея искала упойка,но й казали докато не заплати на касата не можели на й сложат.Тя нямала пари,а докато успее майка й да дойде било вече късно.Все едно ще избяга и няма да си плати  Rolling Eyes Rolling Eyes

# 443
  • Мнения: 14 133
На мене една приятелка ми разказва,че жената,която раждала до нея искала упойка,но й казали докато не заплати на касата не можели на й сложат.Тя нямала пари,а докато успее майка й да дойде било вече късно.Все едно ще избяга и няма да си плати  Rolling Eyes Rolling Eyes
Нямам думи.  #Crazy

# 444
  • Мнения: 87
Добър вечер момичета Simple Smile Първия път като раждах пожелах упойка,и в пред родилна зала ми взеха парите после ми дадоха касова бележка но това става в далечната 2008 сега ще разбера дали се е променило нещо Simple Smile

# 445
  • Русе
  • Мнения: 311
Зравейте. Аз родих нормално на 28 юли, не съм искала упойка затова не мога да кажа нищо по този въпрос.
 Доволна съм от раждането, от отношението също, мога да кажа само хубави работи.

# 446
  • Мнения: 120
На мене една приятелка ми разказва,че жената,която раждала до нея искала упойка,но й казали докато не заплати на касата не можели на й сложат.Тя нямала пари,а докато успее майка й да дойде било вече късно.Все едно ще избяга и няма да си плати  Rolling Eyes Rolling Eyes
Нямам думи.  #Crazy
Според мен не са искали да и слагат упойка.По незнайни причини предпочитат да не слагат.

# 447
  • Мнения: X
Здравейте. Къде в Русе има магазин с дрехи за бременни?  Rolling Eyes

# 448
  • Мнения: 43
В Уайкики в мола Simple Smile

# 449
  • Русе
  • Мнения: 57
Здравейте
Вчера родих със секцио и бях с пълна упойка.Искам да попитам някоя да е имала схващане в шията и раменете
Какво ви помогна на вас

Общи условия

Активация на акаунт