Бъдещи майки в Русе 2014 - 2015

  • 38 583
  • 494
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: X

Мерси, бях забравила за там.
А някой да се сеща за още някой магазин?

# 451
  • Мнения: 975

Мерси, бях забравила за там.
А някой да се сеща за още някой магазин?
Има и в едно магазинче срещу здравната каса, което преди беше на ул. П. Каравелов.

# 452
  • Мнения: 75
Здравейте , предстои ми секцио при д-р Узунова , някакво мнение за нея можели ?

# 453
  • Мнения: X

Мерси, бях забравила за там.
А някой да се сеща за още някой магазин?
Има и в едно магазинче срещу здравната каса, което преди беше на ул. П. Каравелов.

Благодаря  Simple Smile

# 454
  • Мнения: 187
Миналата есен си търсих панталон там. Имаше само клинове за анорексички.

# 455
  • Русе
  • Мнения: 57
Здравейте , предстои ми секцио при д-р Узунова , някакво мнение за нея можел
Аз раждах първото си дете в нейната смяна.Останах доволна,но раждах нормално.Моят съвет е имай й доверие и бъди спокойна.

# 456
  • Мнения: 75
Здравейте , предстои ми секцио при д-р Узунова , някакво мнение за нея можел
Аз раждах първото си дете в нейната смяна.Останах доволна,но раждах нормално.Моят съвет е имай й доверие и бъди спокойна.



Благодаря

# 457
  • Мнения: 43
Момичета кажете магазини за бебешки стоки в Русе?

Аз се сещам за Хиполенд, Джъмбо, Щастливото бебе, и един по Борисова до Елада. Други предложения? Търся легло, количка, пълно оборудване  #Crazy 

# 458
  • Мнения: X
Момичета кажете магазини за бебешки стоки в Русе?

Аз се сещам за Хиполенд, Джъмбо, Щастливото бебе, и един по Борисова до Елада. Други предложения? Търся легло, количка, пълно оборудване  #Crazy 

По Борисова има доста магазини, не е само един. Има два ПИФ-а, Штъркел и още няколко.
На Плиска има Донълд Дък доста голям...но и аз търся същите неща и нещо не съм очарована от това, което виждам по магазините, особено за количка...

# 459
  • Мнения: 116
Много качествено но не евтино стягащо бельо имаше в магазин " От игла до конец" на Борисова.

# 460
  • Мнения: 2
Момичета кажете магазини за бебешки стоки в Русе?

Аз се сещам за Хиполенд, Джъмбо, Щастливото бебе, и един по Борисова до Елада. Други предложения? Търся легло, количка, пълно оборудване  #Crazy 

Много хубав шоурум са направили на магазин Доналд дък в бл.Плиска ул.Плиска Simple Smile

# 461
  • Мнения: 2
Момичета кажете магазини за бебешки стоки в Русе?

Аз се сещам за Хиполенд, Джъмбо, Щастливото бебе, и един по Борисова до Елада. Други предложения? Търся легло, количка, пълно оборудване  #Crazy 

По Борисова има доста магазини, не е само един. Има два ПИФ-а, Штъркел и още няколко.
На Плиска има Донълд Дък доста голям...но и аз търся същите неща и нещо не съм очарована от това, което виждам по магазините, особено за количка...
Здравей за количка можеш да си харесаш даден модел в интернет и да отидеш в някой бебе магазин примерно Доналд дък и да кажеш, че искаш точно такава количка, и дадеш линк, аз така направих 2012г Simple Smile те ми я докараха моята, която си бях харесала и даже с отстъпка беше Simple Smile

# 462
  • Мнения: X
Момичета кажете магазини за бебешки стоки в Русе?

Аз се сещам за Хиполенд, Джъмбо, Щастливото бебе, и един по Борисова до Елада. Други предложения? Търся легло, количка, пълно оборудване  #Crazy 

По Борисова има доста магазини, не е само един. Има два ПИФ-а, Штъркел и още няколко.
На Плиска има Донълд Дък доста голям...но и аз търся същите неща и нещо не съм очарована от това, което виждам по магазините, особено за количка...
Здравей за количка можеш да си харесаш даден модел в интернет и да отидеш в някой бебе магазин примерно Доналд дък и да кажеш, че искаш точно такава количка, и дадеш линк, аз така направих 2012г Simple Smile те ми я докараха моята, която си бях харесала и даже с отстъпка беше Simple Smile


Проблема е, че не знам дали работят с марките колички, които гледам...освен това едва ли ще я донесат само да я видя. Иначе аз ще си я поръчам онлайн така или иначе, ама въпроса беше първо да ги видя, пипна, да сравня... Simple Smile

# 463
  • Мнения: 975
Незнам какви колички сте харесали, но най-добре ако видите някоя мама със съответната количка да я спрете. Така ще видите количката и ще получите информация от първа ръка.

# 464
  • Мнения: 153
Здравейте, Русенски мамчета! Искам да запитам тези, които са раждали в новото АГ какво изискваха (ви трябваше) за тамошния престой, както и необходимите неща за бебчето, и за изписването и на двамата?    Peace                     

Общи условия

Активация на акаунт