Бъдещи майки в Русе 2014 - 2015

  • 38 581
  • 494
  •   1
Отговори
# 465
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Здравей! За престоя в АГ-то: за теб
Документите от женската консултация, изследвания, кръвна група, лична карта.
Нощници - поне две. Чехли, вилица лужица и чаша.
Превръзки за родилки, бельо- може и за еднократна употреба.
Кърпа, шампоан, четка за зъби и т.н.
Термометър. Свещички Профенид (обезболяващи са), спрей Цикатридина за пръскане на шевоте - многи добре действа.
Стотинки за ТВ, фотоапарат, зарядно за телефона.
Минерална вода и шоколад - поне на мен след нормално раждане ми дойде идеало за подсилване.
За бебчо:
Памперси, мокри кърпи, две ролки кухненска хартия ( остават за АГ-то), бебешко олио ( бяха ми казали Бебино, но не ми го взеха него)
Дрешки - имат техни, но недостигат.
За изписването нещата ти ги носят в деня на изписване, но поне си ги нагласи, че моя ошашкан татко не ми донесе обувки,щях да си изляза по джапанки Simple Smile. И по принцип ида забравиш нещо могат да ти донесат.
Леко раждане и живо и здраво бебче!

# 466
  • Мнения: 153
Благодаря ти Нинив!   bouquet

# 467
  • Мнения: X
Здравейте, може ли да ми препоръчате педиатър от който сте доволни?  Simple Smile

# 468
  • Мнения: 996
Здравейте! Някакъв конкретен списък от Родилното има ли? От кое колко броя?

# 469
  • Мнения: X
Момичета, в родилното искат ли лигнин? Или може и превръзки за родилки?

# 470
  • Русе
  • Мнения: 1 033
Каквото искаш си вземи Simple Smile  Но превръзките за родилки са си ок.Даже и с гащи може да си стоиш, преди визитация акушерките предупреждават да ги махнеш, да не мърморят докторите  Laughing

# 471
  • Мнения: X
Каквото искаш си вземи Simple Smile  Но превръзките за родилки са си ок.Даже и с гащи може да си стоиш, преди визитация акушерките предупреждават да ги махнеш, да не мърморят докторите  Laughing

Благодаря. Значи ще взема превръзки за родилки и някакви нощни  Rolling Eyes че с  този лигнин ми се струва супер неудобно!

# 472
  • Мнения: 1 622
Момичета, за който се интересува от прегледи Фетална морфология и Биохимичен скриниг в Русе предоставям следната актуална информация:

http://invitrorusse.com/bg/news/show/63

# 473
  • Мнения: X
Здравейте. Искам да питам момичетата, които са раждали с епидурална упойка, имахте ли предварително уговорка с анестезиолог или гинеколог, тъй като по - назад в темата се обсъждаше, че често отказват да сложат упойка?

# 474
  • Мнения: 187
Аз не съм имала уговорка с никого и не получих упойка.

# 475
  • Мнения: X
Аз не съм имала уговорка с никого и не получих упойка.

 Confused А си поиска, така ли? И под какъв предлог ти отказаха?

# 476
  • Мнения: 408
Аз не съм имала уговорка с никого и не получих упойка.

 Confused А си поиска, така ли? И под какъв предлог ти отказаха?
Хаха,отказват под предлог,"че още малко остава,ти дотук щом си стигнала..."

# 477
  • Мнения: 187
Аз не съм имала уговорка с никого и не получих упойка.

 Confused А си поиска, така ли? И под какъв предлог ти отказаха?
Хаха,отказват под предлог,"че още малко остава,ти дотук щом си стигнала..."
Точно така се получи и при мен. По-напред в темата съм разказвала.

# 478
  • Мнения: 187
И на мен не ми сложиха. И докато бях в родилното разбрах, че е масова практика да не слагат упойки. На мен доктора ми каза, че разкритието ми е 3.5см и отиват с анастезиолога да направят едно секцио и след това ми слагат упойка. Върна се след 40мин и вече разкритието ми било 7см. Вика ми "каква упойка ей сега за един час си родила". Да ама не, след 5 часа и епизиотомия родих. После говорих с лекаря, който ми следи бременността и той каза, че е невъзможно така да ми се е увеличило разкритието.
Много ми е чудно защо така не слагат упойки тия хора.
Дано да имате повече късмет от мен, момичета.

# 479
  • Мнения: X
Това е ужасно! Защо изобщо казват, че я предлагат  ooooh!

Все пак има ли някой, което е успял да се възползва от тази екстра, да каже как става номера  Rolling Eyes?

Общи условия

Активация на акаунт