К.О.Т.К.И.-те - 8

  • 27 099
  • 763
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 659
Аааа, карабинерите им са хубавци! Naughty
Няма да забравя преди години един - бях му до под гърдите! А аз знаете съм височка. Тогава се почуствах като джудже.  Joy

Госпожо, питай ги за тая седмица, пък и за другата, моля!  Praynig

# 721
  • Мнения: 14 480
Хубавци,хубавци Heart Eyes
Скрит текст:

# 722
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Вие да не сте се наговорили да ни дразните само, с разни снимчици на час по лъжичка?

# 723
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 592
То пък човек да не се пошегува, значи.  ooooh! Айде, разбирам да звучеше двуяко, ама пък при все че буквално съм написала, че се шегувам  Crossing Arms Мислех, че сме по-широко скроени  Whistling


Сосче, благодаря че сподели емоции с нас  Hug

Беличке, аз повече няма да настоявам - кой колкото е имал желание е разказал и показал, на сила не става  Wink

# 724
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Наистина... не разбрах какво се случи...но както и да е. Аз просто се лигавех.

# 725
  • Част от тайното общество на К.О.Т.К.И.-те
  • Мнения: 2 592
Не си проблема ти, а аз  Flutter И това ми изказване:

Откакто компанията отлетя, вижте какво културно и спокойно стана тука  Laughing Шегувам се, де.

 Mr. Green

# 726
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Това да е проблем... ooooh! Надявам се, че не е...

Аз се лигавех, като разпитвах... В крайна сметка който иска да знае  и види, да отиде.

# 727
  • Велико Търново
  • Мнения: 248

Сосче, мерси за снимките.  Hug Много е красиво Дуомото и денем и нощем, дано имам късмет да го видя някой ден.

Цлете, стегна ли багажа, ако не си, да идвам да скачам в куфара. Laughing

# 728
  • Мнения: 659
Фиоре, дъщеря ми ме майтапи, че от две седмици подреждам багаж. Аз съм отворила куфара и бях сложила 3 плажни кърпи и лекарства. Снощи и днес подреждам. А  за скока в куфара - може. Аз от право на три чекирани багажа ще ползвам само един. Не обичам да влача. Само още две малки каретки за ръчен.
Оставих си служебния телефон в офиса Laughing Минавам в нелегалност. Joy

Ариведерчи! Hug

# 729
  • Варна
  • Мнения: 4 221
Арведерчи, Цлете Hug! Най-най-прекрасното изкарване ти желая! Разпускай и пълни душата!

# 730
  • Мнения: 469
Цлете, весело изкарване!!!
А пък аз от вчера си имам Коко вкъщи  Heart Eyes
Мацки, добре завърнали се!!!

# 731
  • Мнения: 659
Благодаря, момичета!

Не бях излязла от форума и "видях" Ети. Hug Толкова се радвам за вас! Целувки на всички ви!
Като сте готови, ще дадеш сигнал за гушкане! Hug Heart Eyes
 

# 732
  • София
  • Мнения: 413
Госпожата  Hug До сега разглеждах всички албуми със снимки, които си качила и ми Напълни душата,страхотни са снимките, разгледах ги обстойно и много ми харесаха, Поздравления и благодаря за виртуалната разходка  Wink   bouquet  bouquet  bouquet
До сега съм ги подминавала тези градове в Италия, но ще се замисля сериозно за тях.
 
Цлете  Весело изкарване  Hug Hug Hug

Ети   Много се радвам, че вече и Коко си е у дома, сега ще ти гушкаш и целуваш на воля.  Hug Hug Hug

# 733
  • София
  • Мнения: 13 297
Ети, чудесно! Вече си най-щастливата мама!  Hug

Цлете, желая ти лек път и прекрасно изкарване!  Hug

Отивам да гледам снимки във фейса.  Wink Госпожата,   bouquet

# 734
  • Мнения: 14 480
Ети Hug Hug Hug Two Hearts
Сеньора Госпожата Hug

За всички останали  Heart Eyes
Милано-по договорка с индианците времето беше само за разходки.И да всеки цент си струваше видяното и преживяното.
За ТВ-какво да кажа-струва си и на живо.Това е от репродукцията.
Скрит текст:
Дворчето на манастира-
Скрит текст:
чистичко ,подреденичко.
И тук не се снима ,ама Пинакотека Амброзиана-
Скрит текст:
Зеленина,без много хора,статуи,спокойствие и тишина-това в целия град ,без топ центъра.Ми на почивка са хората.
И такива неща имат по улиците:
Скрит текст:
Една кола,която не ми е мечта,но добре изглежда Wink
Скрит текст:
Хайде и една вечерна снимчица-каналите-е тук народ имаше и заведенията фраш,морски специалитети и не само.
Скрит текст:
То и у нашенско Перловска,Суходолска се мотаят из града,но атмосфера и дух няма. Confused Просто едни канали за баняне на ц-------та Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт