Присъдиха малката Алекс на майката на убиеца на майка й.
Убиецът не е показал разкаяние за убийството.
..... в лицето на Коста изкрещяха без страх: „Убиец!!! Как можа да убиеш майката на детето ти? Защо не пукна ти?!”. А Коста им отговори с: „А, не - ще я оставя да ме прави на маймуна!...”. Очевидно у него дори и след жестокото отмъщение не се бе пробудила милост към Деяна и гледаше на убийството като на възмездие и въпрос на „мъжка чест”. „Деяна никога не е имала връзка с онова момче, комшията - твърдят и до днес приятелките й. - Щяхме да знаем, ако е така – всичко си споделяхме.
С какъв акъл съдията присъжда детето на изрод.
Не мога да си представя изрод като Коста да има нормален човек за майка. Възможно ли е според вас добра майка да има син като този?