Любители на Котки Тема 86

  • 32 021
  • 741
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 000
Joy Ох, много ме разсмя с това прасе.
Всъщност съдейки по външния му вид може и да е  Mr. Green

# 46
  • София
  • Мнения: 5 193
аааа искам да му намачкам корема!  Heart Eyes

# 47
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Цял ден седим в раницата, ама колкото може по-да се натъпчем  Crazy

# 48
  • Мнения: 1 000
Цял ден седим в раницата, ама колкото може по-да се натъпчем  Crazy


Леле , какъв бонбон! На фона на моя слон е едно малко сладкишче!

# 49
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Цял ден седим в раницата, ама колкото може по-да се натъпчем  Crazy


Леле , какъв бонбон! На фона на моя слон е едно малко сладкишче!

 hahaha Как слон, ти пък  Joy

# 50
  • Мнения: 1 000
Мира , не видя ли снимка му? Твоето пред него е една малка сладка перушинка  Joy

# 51
  • Мнения: 363
ахх...какъв сладък мъник, ще си го открадна да прави компания на Шери Grinning Heart

# 52
# 53
# 54
# 55
# 56
  • Мнения: 636
Благодаря ви много за подкрепата  Hug
Тази сутрин свършихме "работа", и пак след 10-минутно ровене, ровене, брееей много рови докато намести дупето.
Нищо по-различно не бе яла - давам и гранули и консерва / не че не намазва нещо и от масата  Sunglasses /.
Вода си пие - нормално. Тоалетната - изчистена.
Но защо рине като побъркана - не ми е ясно  newsm78

Мъжа ми вика - "Жега е, то ние сме омърлушени, та котката ли искаш да не е..."
Но аз не съм свикнала да я гледам да лежи, то малко диване Simple Smile
Утре ще я закарам до доктора - да види има ли нещо тревожно, или може би жегата и се отразява и на нея.

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 104
 LaughingОбещания данък от нас:



Ние с Bubbly можем да укриваме данъци като си използваме взаимно снимките  Party

# 58
  • Мнения: 1 198
Марианкова, хаха  абсолютноо  Hug
Страхотен чудесник е този твой котьо  Heart Eyes

Ние Белла я храним с мокра храна, но има сипано и гранулки и си хапва, от които си реши. Отделно като надуши някакво месце, веднага идва да си изпроси/открадне.  Laughing Яде пастет, кренвирши, салам, всякакви колбаси изобщо, но пък не яде риба. Рядко й се слага прясно млекце. 

Знам за мъжките котета, до 2 години, че не трябва да им се дава суха храна, за да не направят проблеми с бъбреците, прокървяват и не им понася  Sad

смехулка, само риенето ли е проблем ? Поведенчески да се държи по-странно ? Да е нещо по-бавна, да не скача или да се катери не както трябва ?  Thinking

Мира Иванова, този малък пух е мнооого красив  Heart Eyes Искам и аз един такъв  Heart Eyes

http://bmb2323.snimka.bg/animals/kote.825695.33590126.big  - нашественикът на чантите  Crazy
http://bmb2323.snimka.bg/animals/kote.825695.33590127.big  - дълъг кренвирш  Heart Eyes  Laughing

# 59
  • Варна
  • Мнения: 4 108
Благодаря Ви за хубавите думи за Късметка Simple Smile Хубаво коте е тя, игривичко и не е толкова куха лейка Simple Smile Скоро ще Ви покажа как минава през затворен комарник (плисе е, не е врата).
 Shocked
 hahaha

Общи условия

Активация на акаунт