След проливния дъжд дъгата изгрява, две чертички тя ни подарява!-Тема 79

  • 20 569
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19 698
shinzou, всичко може! Ако искаш, дай и дати за списъка Simple Smile

# 16
  • Мнения: 2 965
Здравейте момичета, отдавна не съм наминавала, но ви наглеждам. Hug  Някои не ме помнят може би.  Blush Стискам палци на всички ви!   bouquet

И да ви наръся малко  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 17
  • Мнения: 4 097
Запис за новата тема.

# 18
  • Мнения: 86
Привет момичета!

Много хубава темичка си имаме отново, Афро, благодарности!
Честити чертички на Клара и Рансън, да ви се преърнат в здрави бебоци!

Аз не съм писала от доста време, но ме налегнаха доста задачки на работата и само ви хвърлям по едно око.
Нали ви бях казвала за варикоцелето на мъж ми и че ще правим спермограма. Резултатите не са никак лоши, всички показатели са му над горна граница, което честно казано ме очуди и зарадва. Само се надявам да са я направили като хората. Изолирали са обаче ешерихия коли. Което ме втрещи. Как се е появила тая гадина там? Лекаря обяснил, че количеството, което са изолирали (10*3) не сочело остра инфекция, а мъж ми няма и никакви оплаквания, но било добре да се умори гадта с оглед на това, че правим бебе. И сега мъж ми зобка ципрофлоксацин. Не било необходимо аз да се лекувам, защото тая бактерия той не можел да ми я предаде на мен. Това изказване ме хвърли в оркестъра. И антибиотика не пречел на бебеправенето, да сме си работили по темата. Има ли някой запознат с ешерихията и може ли сподели опит? Ще съм много благодарна!
При мен нещата също са що годе добре - ТСХ-то е 1,7 и спирам да го мисля вече, на 4 поредни изследвания в различни лаборатории, без да съм взимала медикаменти, излизат резултати около тази стойност. Обаче пролактина ми пак е малко над горна граница, явно ще трябва да го правим него нещо. В понеделник имам час при новия гинеколког, а на 22-ри в клиниката, та се надявам много на адекватни съвети и лечение.
А ние между временно ще си се трудим, и без това овуто наближава, ще го гоним яйцето пък каквото стане.

# 19
  • Мнения: 1 700
shinzou, всичко може! Ако искаш, дай и дати за списъка Simple Smile

запази едно местенце и на мен  Peace ще ти пратя на лс

# 20
  • Мнения: 19 698
Няма проблем.

# 21
  • Мнения: 656
http://prikachi.com/images.php?images/577/7460577r.jpg
Какво мислите. Не знам как да го запиша - или +

# 22
  • Мнения: 1 421
Честито на Рансун и Клара! Лека бременност и пухкави бебчета!

Минавам да ви поздравя   Hug Всеки ден Ви чета и много ме радвате с положителните новини!

И ако някой иска син прашец  stork-boy babydust7 babydust7 babydust7

Успех на всички НЕчакащи !  Heart Eyes

# 23
  • Мнения: 1 700
Сузими за мен е ++   bouquet

# 24
  • Мнения: 4 696
Ехеее, кокло много прашец! newsm75 newsm75 newsm75 newsm75
Даниела, Шаказул, благодаря ви! Аз ви помня, макар че би мисе искало да не бях задържала толкова много в темата!
Клара, Рансън, честито! Пожелавам ви лека бременност!
Благодаря и за новата тема. Радвам се, че сте избрали моето предложение за заглавие! Wink

# 25
  • Мнения: 4 954
Бела ми, най-вероятно става въпрос за тези е-коли, които нормално се намират в... дебелото черво. Принципно, когато не са само там където трябва и имунитетът е по-слабичък, могат да причинят проблеми на други съседни, кхм, органи... Затова е казал, че ти трудно ще се заразиш. Би трябвало да можеш да се справиш с бактерия, която принципно си я има в човешкото тяло, особено, ако е и в малки количества. Той трябва да проведе лечение, няма да се отрази на бебеправенето в никакъв случай. Просто по-строга хигиена и, кхм, само банален секс,
Скрит текст:
предполагам разбираш как най-често става това "заразяване". Ако сте пробвали, шансът тези е-коли да са от твоята си флора е голям. Разбира се, това не е единственият начин да се зарази човек, да не го разпънеш на кръст сега.
Не приемай мнението ми за лекарско, но горе долу така си разсъждавам.

# 26
  • Мнения: 430
Ей ме и мене тука  Whistling
Афродита, червеното ми е любим цвят, та от мен имаш 6+
Пожелавам от сърце, тази групичка скоро да се превърне в отчетна.   bouquet

# 27
  • Мнения: 524
Ransun и Klarа честито и от мен Heart Eyes
Афродита  bouquet
тук съм следя ви но нямам много за казване Cry

# 28
  • София
  • Мнения: 3 390
Браво за двете чертички, момичета! Честито! Simple Smile
На мен ми излязоха резултатите за ИР.
кръвна захар-0мин.-4,94
                      60мин-5,29
                      120мин.-4,25
серумен инсулин-0мин-5,77 /реф.ст.2,6-25,00 на гладно/
                          60мин-38,12-/реф.2,6-25,00 на гладно/
                          120мин.-9,95мин./реф.2,6-25,00 на гладно/
Правих ги в Цибалаб, но тези еднакви референтни стойности ме съмняват нещо...
Някой пита за БТ-аз също я меря през целия цикъл, още от първия ден...

# 29
  • Мнения: 86
Благодаря ти много, Естлар!   bouquet Наистна е-коли обитават стомашно-чревния тракт, в частност дебелото черво. При жената пренасянето им във влагалището или пикочно-проводната система е тъй да се каже анатомично обусловено, особено при неправилна хигиена, вагинален секс веднага след анален, носене на прашки, пренасянето е много лесно. За това жените страдат доста по-често от цистит в сравнение с мъжете. При мъжа, обаче тези особености не съществуват, като изключим аналния секс без презерватив. Ние такъв секс не практикуваме, и двамата имаме изключително добра хигиена, нямаме други сексуални партньори. Та за това и се чудя. На мъж ми имунната система по принцип не е от най-силните и тъй като началото на юни пи антобиотик по друг повод, предполагам, че от там се е доразбутала съвсем, а и коравата му глава не слуша за витамините и всяка вечер меля като мелница защо трябва да ги пие. Много ще му дойдат два антибиотика два поредни месеца, ама няма начин, дано ги уморим бързо гадините. Поне сега за витамините се разбрахме. Искам и бърканицата с мед да му направя, като съм го емнала сега за витамините. Имате ли, момичета, рецептата под ръка, че търсих, търсих в другата тема и нищо не намерих. Много ви благодаря и приятна вечер. Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт