След проливния дъжд дъгата изгрява, две чертички тя ни подарява!-Тема 79

  • 20 570
  • 731
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 833
Азукарче, добре съм, благодаря!   bouquet Имам леки болки в корема, довечера ще ходя на преглед.
На ММ направо му показах теста и той пита така ли трябва да е, защото втората черта е бледа  Laughing

# 721
  • Мнения: 430
Азукарче, добре съм, благодаря!   bouquet Имам леки болки в корема, довечера ще ходя на преглед.
На ММ направо му показах теста и той пита така ли трябва да е, защото втората черта е бледа  Laughing


Стискам палци, скоро да видите сърчице и да имаш една хубава и безпроблемна бременност  Heart Eyes

# 722
  • Мнения: 21 282
А,здравейте,милички   bouquet

# 723
  • Мнения: 2 497
Здравейте и от мен  bouquet Днес тичах по задачки и едва сега намерих време за малко да поседна пред компа... но може би и ще полегна - чувствам се уморена и сънена smile3507
vitaminka,  честит рожден ден - дано получиш най-желания подарък newsm67
krasima84nbirthday на патерица  bouquet
Dеsɣ, май че е твърде рано, но стискам палци да успеете да видите нещо и всичко да е ок Flowers Four Leaf Clover Да се похвалиш после Sunglasses

# 724
  • София
  • Мнения: 1 757
Витаминка честит рожден ден,здраве и скоро бременна   bouquet
Лисичке добре си дошла,как мина морето  Hug
Азукар гонене до дупка.....на яйцето,в момента всички котаци са разгонени,по цяла нощ мяукат и се гонят та и вие така  Hug
Красима успех мила,всичко което вчера си си пожелала да се сбъдва  Hug

# 725
  • София
  • Мнения: 1 757
Някой трябва да сложи линка на новата тема,че скоро трябва да се прехвърлим(пиша от тела и ми е сложно)

# 726
# 727
  • Мнения: 1 943
Деси, бременността вече ти се отразява, разсеяна си - линка е към мобилната версия  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=791098.0

# 728
  • Мнения: 6 833
Явно защото от телефона пиша   Mr. Green

# 729
  • Мнения: 777
Шоко за пролактина не съм чела особено и не знам с какви проблеми се свързва - ще се зачета.

Майче не може да е инцидент, защото преди 3 седмици беше инцидент - резултата беше около 1200. Не бях спазила нито спокойствието преди изследването, нито пипането на гърдите. А сега всичко си спазих...  Tired

Аз вчера бях с еднократно кръвоподобно зацапване. Днес имах една две капки такова, след това вече по-малко и по-бледо. Сега е кафеникаво и е по малко.. не знам какво става и на какво се дължи. Започвам да си мисля, че ще ми дойде /макар че много не ми се вярва/ - днес е 28ми ден! Никога не се е случвало подобно нещо - да ми дойде "по часовник" без хапчета..
Та ще почакам и ще разбера. Или утре преди работа, ако се вредя - съм на преглед  Peace

# 730
  • Мнения: 4 696
Afrodita, да не си бременна и ти, разсеяна си!? Laughing Вече пишем в новата тема!

# 731
  • Мнения: 777
Ами.. а дано, ама надали  Mr. Green
Изчезвам в другата тема  Hug Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт