След проливния дъжд дъгата изгрява, две чертички тя ни подарява!-Тема 79

  • 20 602
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 832
Мел, дано всичко вече да е наред и да се изчистиш.

и аз изкарах една настинка на крак и сега чакам с нетърпение след  приема на антибиотик да видя дали съм зичистила  ешерихия коли-те.

стискам ти плаци и хайде пак в отбора на НЕчакащите  Hug

# 691
  • Мнения: 611
Десиии браво на теб, поздравления, желая от сърце всичко да е наред и лека бременност  Hug
Хайде всички НЕчакащи да продължават да радват с хубави новини  Praynig
Ние след 2 часа сме за СГ да правим... и да видим какво друго ще измислим.  Tired

# 692
  • Мнения: 436
Е нали уж сложихме край на лошите новини?! Sad

Данито, успех! Дано успеят да му помогнат и то бързо  Hug

# 693
  • Мнения: 656
Nektarina и с електронен става, но трябва да го държиш 2-4 мин. след сигнала.
Ох момичета много ми е нервно, Twisted Evil ей сега карах детето да чете и пише и се изнервих още повече. А лошото е и че на него му се навиках. Лоша майка съм   #2gunfire

# 694
  • Мнения: 777

Здравейте, момичета. Влизам през телефона само да ви кажа, че днес повторих пролактина и е 619,900 Sad
Притеснено ми е..ще видим кога ще успея да го обсъдя с доки...

# 695
  • София
  • Мнения: 11 784

Здравейте, момичета. Влизам през телефона само да ви кажа, че днес повторих пролактина и е 619,900 Sad
Притеснено ми е..ще видим кога ще успея да го обсъдя с доки...


Този пролактин много лесно ще го смънеш, аз бях с подобен преди 6 години след 3  месеца на бромокриптин по половинка беше 200

Дани, много съжлявам, най добре се консултирайте с лекар и питайте дали да я повторите СГ

аз продтлжавам да съм в гръцко,днес изгорях, мм и той, пия си дуфастон да не ми дойде лелката тук, симптоми този път никакви, миналия месец поне гърдите ме боляха, този път нищо

# 696
  • Мнения: 1 234
Мацето хайде да ни зарадваш с едно гръцко бебе или поне началото на живота му да е гръцки  Grinning
Данито съжалявам за лошите резултати....но помни, че с правилният лекар и медикаменти всичко се оправя  Hug
Есенче Мел и другите, които ви забравих мерси много момичета....  Hug Мел оплаквай се колкото искаш.....и 10 дена са много когато ти се  luvbed  Hug А на нас с ММ ни е трудно от сега.....а са минали 4 дни от операцията  #Crazy  smile3555 .....той ме успокоява, че е за хубаво поне и за мое най-вече здраве...Така като се замисля не че сме го правили през ден ама то когато е забранено е най-сладко  Flutter

# 697
  • Перник
  • Мнения: 728
Привет момичета! Simple Smile
Дани, много съжалявам за резултата от СГ, дано бързо намерите решение на проблема  fingerscrossed
Деси, честито! Лека бременност ти желая  baby_neutral
На мен на 18 ми дойде лелката точно на време и два дни бях като парцал, отдавна не ми се беше случвало да изкарам толкова зле първите 2-3 дни. Сега чакам да отмине и да налазвам мъжлето  Grinning за нови опити.

# 698
  • София
  • Мнения: 1 757
Знам, Мел! Нали и аз сума месеци пих всякакви хапове и пъхах глобули, затова те следя, нищо че не си личи!  Hug Просто ми беше интересно сега какъв препарат ще пиеш. Дано  него се изчистиш вече. fingerscrossed
Благодаря ти мила,сега съм на флажил глобулки и на фасижин хапове,ММ и той пак пие фасижин.На предното лечение само той пи фасижин а аз на клион глобули,но нямсше резултат,само дрожди излекувах....ще видим сега какво ще станее...
Благодаря ви момичета,дано се излекувам  Hug

# 699
  • Мнения: 2 660
Афродита, този пролактин на какво е признак?

# 700
  • Мнения: 2 663
Здравейте, момичета
Аз съм вече куку...забраних си да гледам форума, да търся инфо, да си гледам календара...и ето ме пак 2 дни преди очакваната лелка
...пак съм в паника...или по-скоро този път повече го мисля...бебеправенето като по учебник...ОБАЧЕ:
в деня на очакваната овулация беше всичко ок,  на следващия ден - кошмар.Удари ме зверска депресия, бях супер изнервена и с променливи настроения

12-и ден ми е след ову днес - ужасно уморена и подута, а спах доста.Освен това гърдите ме наболяват, бъбреците и кръста (не ми е симптом за МЦ )
Имах много странно жълтеникаво - белтъковидно течение сутринта...

В събота изпитвах адски вълчи глад.Бях неконтролируема.В един ресторант, докато ни сервират храната можеш да захапя масата и толкова много ми се ядеше пържено, че едвам дочаках рибата, на която се нахвърлих буквално.Тримата мъже на масата ме гледаха много странно - тъпчех, не можех да се контролирам.За протокола аз не ям пържено, макс няколко пъти в годината
От там цяла нощ почти не спах - има няма всичко на всичко 3 часа сън ми се събират.Бях ужасно жадна и през 20 минути ставах да пишкам

Неделята беше адова - депресия, може би защото не се и наспах...адски изнервена и ревлива целия ден
През последните 3 дни след първото ядене започва да ми се гади слабо, но в събота направо бях готова да тичам към тоалетната
Боли ме и главата...

Притеснявам се, че след 6 месеца резултат 0 съм полудяла и си внушавам
Имам време до теста и откачам

Ако този месец нищо не се е случило мисля да предприема проверка на тръбите, обаче нямам застраховка и ще ми струва скъпичко тук
Не знам какво да правя, освен да чакам и какво да мисля въобще
Имах нужда да споделя, кажете ми нещо - луда ли съм, дайте мнение, а бе нещо, все едно какво
Имам две деца, 4 бременности и сега се чувствам като пълен идиот - не си спомням какво беше или съм се стресирала много


# 701
  • Мнения: 4 954
Тест, тест и пак тест, но след два дни. Успех! Ако не издържиш дотогава пак е ок, просто с всеки ден шансовете да отчете правилни са по-големи.

# 702
  • Мнения: 2 660
Тест, тест, ама още сега.  Grinning Какво е това изчакване. На 12 ден тъкмо ще може да се види някоя сянка от черта, пък ще гледаме снимката, ще умуваме, ще ни стане едно вълнуващо... Носете си новите дрехи, момчета! Бих добавила: не си пазете тестовете за утре, момичета! Ей го ибей на една крачка, и там хора има, и те искат някоя друга стотинка, децата гладни, бензинът скъп....
Направете добро дело, правете тест всеки ден от 11 ден до 2ри ден от цикъл!
Боже, що не взема да продавам тестове..... Mr. Green

# 703
  • Мнения: 4 954
Ама само положителни да ги продаваш!
Мен пак започнаха да ме болят гърдите, това добре. Даже много добре, чак ме изкуши да направя проклетото Престо, което пак е с отрицателен резултат (нормално, 10-ти ден след О). След два/четири дни ще е решаващото тестване.

# 704
  • Мнения: 6 833
Шоки, страшна търговия ще завъртиш! Бива си те! hahaha

Общи условия

Активация на акаунт