След проливния дъжд дъгата изгрява, две чертички тя ни подарява!-Тема 79

  • 20 601
  • 731
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 833
Добро утро!

Tedi, на 23 ден ти е рано за тест! Имай предвид, че аз на 36-ти имах отрицателен Wink


Честит рожден на Краси, коята се загуби напоследък! Много щастие, късмет и сбъднати мечти!

# 676
  • Мнения: 4 097
Nektarina, началото на август.

# 677
  • Мнения: 656
Добро утро.
Nektarina аз първия месец започнах да я меря няколко дни след като ми свърши, сега не спирам и за ден, меря постоянно. Така че ако си все още в цикъл давай.
tedi1993bs недей да плачеш, след като трябва да ти дойде на 28 ме се струва че е рано за тест.
Лек и усмихнат ден на всички.   bouquet

# 678
  • Мнения: 1 069
Здравейте и от мен.
Много прегръдки на всички, и чакам лавина от 2 чертички.

Някой е писал, че е сънувал хубави неща. Аз също.  Heart Eyes Освен това сутринта БТ, която толкова ме притеснява последно време се беше повишила и ме зарадва.



Тиата тестовете за О задължително всеки ден по едно и също време, между 15 и 18 часа. Поне 2-3-4 часа преди това нито се пие, нито се ходи до тоалетна. Аз ги правих всеки ден в 16.30, към 12.30 последно ходих до тоалетна и никакви течности след това. Hug


Нектарина аз когато започнах да меря БТ първият месец започнах след края на цикъла си. Сега не спирам и в тези дни.  Hug

# 679
  • Мнения: 832
Теди, много бързаш с тия тестове. най-рано си направи ден преид закъснението и да е отрицателен, пак не е гаранция. хайде успех и не се филмирай излишно

# 680
  • Мнения: 5 173
Извинявам се за въпросите, обаче съм се нахъсала май 2015 г. да раждам! Mr. Green Mr. Green
Хаха, и аз така, но за 2012 Laughing, родих 6 месеца по-късно от заплануваното и съм забременяла от единствения път в месеца, в който правихме секс Mr. Green. Та, плановете ми станаха на пух и прах. А, дано ти да имаш късмет!

# 681
  • Мнения: 421
Здравейте сладурковци  Hug
сузуми-за този месец отървах...но уж от другия съм решила да започна, само че имам само от електроните термометри  newsm78
Теди-рано е още -изчакай няколко дена и тогава хем ще сме повече във филма  Crazy  Mr. Green
Алия-успех!!  Flutter
Хубав и усмихнат ден на всички   bouquet
ии...много положителна седмица  Mr. Green

# 682
  • Мнения: 1 391
Здравейте, дами!
Рансън, съжалявам за случилото се! Ти си мъжко момиче, знам, бързо ще минеш през това!  Hug
Деси, честито! Една лека и спокойна бременност ти пожелавам!  bouquet
Мечтичке, поздравления за добрите резултати! Пожелавам ти бързо възстановяване и скоро да се похвалиш!
Мел, какви хапове са на дневен ред този път?
Добре дошли на новите попълнения. Пожелавам ви скоро да се ориентирате към "отчетни".
Ние бяхме на палатка с приятели на Узана Фест. Беше страхотно! Вчера като се прибирахме се качихме до Шипка. Горда съм от малкото човече, което качи 900 стъпала без никакво усилие, освен с това, че непрекъснато ни ръчкаше да бързаме и да не се моткаме. Пих много, смях се много, сетих се колко много хора ме обичат и колко много аз ги обичам. Пречистих се, голям катарзис!
Много усмихната и позитивна седмица пожелавам на всички ви!

# 683
  • Мнения: 436
Ооо, какви хубави новини е имало през уикенда.
Деси, честито и спокойна и безпроблемна бременност. Дано да повлечеш крак!

Браво Есенче, и аз този уикенд се отдадох на палаткинги и партинг и сега ми е изморено, но заредено Simple Smile

Прекрасна седмица на всички, нека я запомним с бум на дучертичия

# 684
  • Мнения: 426
Здравейте момичета, днес излязаха резултатите от разширената спермограма на ММ и отново сме притеснени. Ще се срещнем с доктора края на седмицата и дотогава ще го мисля нон-стоп. И той много се разстрои като видяхме какво означава олигоастенотератозооспермия(дано съм го изписала правилно).
Има ли някой в групата, чийто мъж е с такава диагноза?
Ще пусна и резултатите в скрит текст, ако някой иска да ги погледне  Confused
Скрит текст:

# 685
  • Мнения: 4 954
Мила, новините не са добри и го знаете и без мнението на момичетата от форума. Желая ви успех, но за момента нещата са далеч от розови. Консултирайте се с добър андролог

# 686
  • Мнения: 832
Danito:)

Съчувствам ти за лошите новини, но можеш да си поемеш дъх - много двойки са чули тази диагноза и голяма част вече имат деца.

Дългата дума означава, че трите основни показателя в оценката на оплодителната способност са под нормата: брой, подвижност, правилни форми. С обстойни изследвания можете да разберете причините, да проведете лечение и/или да преминете към асистирана репродукция.

Прегледай трите или четирите заковани теми най-горе в този подфорум, за подробна информация:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=7.0

Там ще намериш случаи, подобни на вашия, и ще прочетеш добри съвети и щастливи развръзки.
Задължително ви трябва добър специалист, така че си изберете надежден лекар - д-р Мели Даскалова например.
Късмет и кураж!  Grinning

# 687
  • Мнения: 1 391
Да вметна, че току що си получих резултатите от антифосфолипидните антитела - всичките са отрицателни!   Hands Clap
Danito:), съжалявам за резултатите на ТМ. Пожелавам при вас да е обратимо и бързо да преодолеете проблема. Успех!

# 688
  • София
  • Мнения: 1 757
Привет дами
Данито дано намерите бързо решение на проблема  Hug
Аутум   Hug пия хапове и слагам глобулки за да изчистя микробиологията.Имам бактериална вагиноза и малък разтеж на бактерия.Трябва да ми е чиста МБ за да ми направят хистеро за махане на миомата,но изчистването се оказва трудна работа

# 689
  • Мнения: 1 391
Знам, Мел! Нали и аз сума месеци пих всякакви хапове и пъхах глобули, затова те следя, нищо че не си личи!  Hug Просто ми беше интересно сега какъв препарат ще пиеш. Дано  него се изчистиш вече. fingerscrossed

Общи условия

Активация на акаунт