След проливния дъжд дъгата изгрява, две чертички тя ни подарява!-Тема 79

  • 20 603
  • 731
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 571
Добро утроооо!   bouquet
Честито на Деси! Лека и безпроблемна бременност ти желая!
Естлар, стиснала съм палчета и на краката, да знаеш  Hug
Шокич, а така, появявай се по- честичко!
Всички останали- прегръдки  Hug
При мен нищо ново. Днес ще се чуя с професора, за да видим още какви изследвания трябва да направя и да си почвам тъпия хормон най- накрая, че това лечение леко ме плаши и ми се ще да го отмятам вече... От другия месец мисля да се връщам в игратааа  Flutter
Хубав и бебеносен ден ви желая!  Hug

# 706
  • Мнения: 935
Добро утро!   bouquet

Danito,много съжалявам за лошите резултати от СГ...Надявам се,че ще се намери бързо решение и скоро ще има значително подобрение.Стискам палци!  Hug
И аз съм с отрицателен тест за Б,на мен ми е 11-ти ден след О,но и БТ ми е паднала тази сутрин,така че честно да си призная,направо си чакам М...това е положението...  Crazy
Хубав ден на всички!   bouquet ...и чакам добри новини Wink

# 707
  • София
  • Мнения: 716
Естларче, не ти ли се изследва ЧХГ-то? Непрекъснато надничам, нетърпелива за добри вести... Успех ти желая!!!

# 708
  • Мнения: 4 954
Мне, не ми се изследва нищо до четвъртък Simple Smile и пак е ок, два дни преди цикъл, няма да ви държа в напрежение още дълго. Теста тази сутрин го препишках по стар навик за успокояване на нервите с ясното съзнание, че ще е отрицателен. Просто като видя едната черта се кротвам за следващите 48 часа и дишам.

# 709
  • София
  • Мнения: 716
В такъв случай - стискам палци на ръце и крака!  Hug

# 710
  • Мнения: 1 391
Добро утро!
От ранни зори сте захванали тестовете! Време е да се покаже някое бебче вече! fingerscrossed

# 711
  • Мнения: 426
Благодаря ви момичета за подкрепата  Hug
Вчера бяхме направо шокирани, ММ ми страшно се разстрои, прегледахме малко информация в интернет и той естествено си мисли най-лошото.
И на мен ми е тежко, но гледам да не показвам и да давам кураж, защото иначе ще е още по-зле.
В петък ще се видим с доктора от репродуктивната клиника и ще чуем какво предлага той.
Имам предвид и това, което препоръчахте вие за консултацията с андролог.
Притеснява ме само липсата на време, скоро трябва да заминаваме и не знам как ще продължим нещата в чужбина. Но това ще го мисля след срещата с доктора.
Благодаря ви още веднъж за куража  Hug

Успех на всички НЕчакащи! Нека да има добри новини всеки ден  Praynig

# 712
  • Мнения: 1 487
Деси тихичко честито, лека и безпроблемна бременност ти пожелавам!
Дани  Hug давай кураж на ТМ, дано успеете да направите план за действие докато сте още тук и успех в лечението  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed
In love with life стиснати палци за теб  EFP
Маняна и Естлар  Praynig
Афро  Sad може ли да е инцидентна стойността (да не си спазила условията), така или иначе с хапченца се овладява, така че бързо на еднокринолог.
Азирка  Hug

Пожелавам слънчев ден в душата на всички, въпреки прогнозите за буря.

# 713
  • Мнения: 699
Здравейте , момичета Simple Smile
Аз отдавна не съм писала, понякога ви поглеждам, но не стриктно. Отдадох се на малко отдих на душата Simple Smile Благодаря на всички , които вчера ми честитиха рождения ден във Facebook. Да почерпя и тук със закъснение Simple Smile
 При мен освен , че заместих 2-та с 3-ка Simple Smile , нищо особено. Този месец имах О от ляво/ там я чакахме от кога, защото нали там имам само тръба/ на 13-14.07. Ходех в " Надежда" на 12.07 на преглед и моята докторка ми каза да действаме тези дни с ММ. Прибрах се и си действахме подобаващо, даже и по 50 мин . лежах с вдигнати крака, по препоръка на ММ  Laughing Laughing . Той доста се увлече в това нещо. Горкичкият ми, така му личи , че иска да се получи. Аз не съм толкова стриктна в какво правя и как го правя. Но пък някак нямам усещането сега , че може да е станало. Има време ще видим Simple Smile  За това пък чакам до края на седмицата да ни се обадят от Фонда и живи и здрави септември правим ин витро.
 Хубав ден от мен Simple Smile

# 714
  • Мнения: 4 954
Красима, ако септември ще правите инвитро, отсега почвай с добавките - пчелно млечице, Q10, Pregnacare/FertilAid, спиролина. Не знам колко помагат, но досега глава от тях не ме е заболяла, само се чувствам по-добре.

# 715
  • София
  • Мнения: 1 691
Момичета, правя четвърт век, да ви почерпя   cook

Скрит текст:



И специално държа да си изберете от тези специалните!  stork-boy stork-girl
Има за всички, аз награбих няколко розови за всеки случай!
Скрит текст:

# 716
  • Мнения: 699
Естлар аз пия само Инофолик, д-р Персенска нищо друго не ми каза да пия, аз по моя инициатива исках да взимам пчелно млечице , но като разбрах , че засилва апетита се отказах , защото съм качила доста килограми за последните 3 *4 години, няма нужда и сега за няколко месеца.... Аз много избягвам сама да си начислявам някакви неща, даже и да ме боли глава взимам хапчета когато многооо ме заболи и вече няма накъде. А и сестра ми преди години, когато правеше опитите ин витро не взимаше особено много добавки. Абе, то каквото трябва да стане, ще си стане, аз така си казвам Simple Smile

# 717
  • Мнения: 6 833
Витаминка, честит рожден ден! Желая ти много здраве, щастие, любов и сбъднати мечти!   bouquet

П.П.Аз си взех от синките Wink

# 718
  • Мнения: 430
Добро утро   bouquet

Мелче, хайде треби гадините, махай миомата и да се захващате за работа  Hug
Есенче, много се радвам за хубавите резултати  Heart Eyes
Данито, кураж!!! За всеки проблем има изход и решение, важното е да се намерят добри лекари!!!
Мечтичке, днес по-добре ли си?
Шоко, подозирам аз, че си таен агент на ибей или на производителите на ТО и ТБ хехехе
Деси, как си??? Как каза на ТМ?
Кристи, няма ли ваканция за теб? (тази сутрин съм настроена да задавам въпроси хехех)
Естлар, след два дни да ни зарадваш  Hug
Маняна, имаш още време до Ц, така че не го отписвай. Никога не се знае  Hug
Нектаринке, започнахте ли да работите по въпроса хихих
Аз чакам О тези дни, така че започвайте да овулирате с мен.
Скрит текст:
Вчера ММ ме пита от кога започва периодът на разгонване и ме беше уморил от смях, даже ми каза, че ще започне да мяука като котараците,  та да е сигурен резултатът  hahaha

# 719
  • Мнения: 430
Честит рожден ден, Витаминке  bouquet  party023  Gift

Аз понеже искам близнаци, ще си взема най-лакомо и от двете хехехех  bowuu

Общи условия

Активация на акаунт