Отговори
# 645
  • София
  • Мнения: 3 833
Много са ви хубави нещата момичета Wink Особено много ми хареса розовата жилетчица Heart Eyes Heart EyesАз в последно време направих няколко неща, които доста си харесвам. ( а това не ми се случва често). Искам да се оплача от Schachenmayr Original Bravo черна. Явно гранката, на която бях попаднала машината я беше закачала нещо и на няколко места беше много грозно разнищена и надърпана Sad Sad Иначе ето няколко от последните ми неща

Скрит текст:











# 646
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 402
OrleanAngel много красиви неща  Hug
Най ми харесаха  шапката и лентите за коса, нали съм баба на  4470 Как стоят на главата - не падат ли /нали не са еластични/  newsm78 и  зашиваш ли ги или са с някакви копченца   Embarassed

# 647
  • София
  • Мнения: 3 833
СЕдят точно по главата Wink Червената е с копченца отзад, а лилавата е с ластичка, която съм захванала за двата края на лентата Wink  Сега много ме е яд, че не ги снимах отзад Wink

# 648
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 402
СЕдят точно по главата Wink Червената е с копченца отзад, а лилавата е с ластичка, която съм захванала за двата края на лентата Wink  Сега много ме е яд, че не ги снимах отзад Wink
Това имах в пред вид. А ластичката колко е широка - колкото ширината на оплетеното или по-малко  newsm78

# 649
  • София
  • Мнения: 3 833
СЕдят точно по главата Wink Червената е с копченца отзад, а лилавата е с ластичка, която съм захванала за двата края на лентата Wink  Сега много ме е яд, че не ги снимах отзад Wink
Това имах в пред вид. А ластичката колко е широка - колкото ширината на оплетеното или по-малко  newsm78

http://www.lanasdeana.blogspot.com/2012/12/baby-head-bands-tutorial.html

Ето това представлява лентичката. Заради ластичката лентата може да варира с 1-2 см.

# 650
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 402
СЕдят точно по главата Wink Червената е с копченца отзад, а лилавата е с ластичка, която съм захванала за двата края на лентата Wink  Сега много ме е яд, че не ги снимах отзад Wink
Това имах в пред вид. А ластичката колко е широка - колкото ширината на оплетеното или по-малко  newsm78

http://www.lanasdeana.blogspot.com/2012/12/baby-head-bands-tutorial.html

Ето това представлява лентичката. Заради ластичката лентата може да варира с 1-2 см.
  Embarassed аз съвсем  друга ластичка  си представях  Banghead 
Благодаря ти  Hug

# 651
  • София
  • Мнения: 3 833
Да , разбрах. Затова реших нагледно да покажа какво представлява. Wink

# 652
  • Стара Загора
  • Мнения: 933
orelean angel,много,много касиви неща.На мен пък много ми хареса елечето ти.Много е интересно и нестандартно.Поздравления   bouquet. Чудно е!

# 653
  • Мнения: 34
Помощ! Плета одеало с прежда 37% памук+63%вискоза, но памука пуска влакна и черният ми анцуг побелява  Embarassed  Cry.
 Дали има нещо което да направя да спре да отделя власинки?

# 654
  • София
  • Мнения: 1 654
Момичета, добре че показвате от време на време плетки, че темата ни да
помръдва леко - сега се загледах, че я пишем почти цяла година  Simple Smile
Чудесни неща сте оплели   bouquet Много ми хареса розовата памучна жилетка,
ще я пробвам тази дропс шафран.

От мен (за втори път) жилетка от Zettl Nadine - български памук и полиестер за износ.
Жалвах се миналата година, изплетох цялата жилетка,
но трите чилета се различаваха по цвят и не можах да го преглътна. Тази пролет
я разплетох изцяло и я оплетох с редуване на чилетата, получи се много хомогенен цвят.
Преждата е мека и приятна за плетене, ако ми попадне в интересен цвят пак бих я пробвала.


http://carmelabiscuit.blogspot.com/2015/05/second-windsor-cardi.html

# 655
  • Мнения: 9 904
много хубава жилетка! И цветът също! Не знам къде си редувала чилетата, на снимките няма разлика.

# 656
  • София
  • Мнения: 1 654
Тити, благодаря ти!
Редувах ги през два реда, за да се получи хомогенно.
Отблизо и на живо, ако се загледа човек, може да се видят по-светли и по-тъмни редове,
но отдалече изглежда един цвят. При първото плетене миналото лято на живо много си личеше,
че до подмишниците е плетено с по-светъл нюанс, а нагоре с по-тъмен - бодеше ми очите  Embarassed

# 657
  • Мнения: 3 632
Сигурно вече сте я видели, но да ви покажа една бебешка шапка... и бебе де  Joy
Скрит текст:

Carmela, предишния вариант на жилетката ми харесваше, но и тази е прекрасна.

Моето тюркоазено, което почти беше станало шал, пак е на две кълбета  Blush ...

# 658
  • Мнения: X
видяхме го и бебето и шапката, а и одеалцето Simple Smile Heart Eyes
The ant is... аз я заплетох тази плисираната пола и се чудя - доволна ли си, харесва ли ти как стои?
Плета я от някаква коприна на Стенли... добра идея ли е?

# 659
  • Мнения: 3 632
Фри, толкова съм доволна, че започнах втора  Crazy
За съжаление няма кой да ми направи снимка, а когато не е облечена не стои толкова добре.
Кашмир/меринос от yarn paradise, но вече го няма, останали са ми 25 грама, значи за цялата пола са отишли 375 гр.
Коприната ми се вижда добра идея, само дали няма да е много тежка?
Може да има проблем при първия волан, който е 1х1  и много да се опъват бримките в горната част, където се слага ластикът? Или ако е по-тънка коприната да се започне направо с 2х2  Thinking

Вчера пренареждах запасите и си казах, че Н-Я-М-А да купувам нищо, днес обаче видях, че през май ДРОПС имат 21 прежди с 35% намаление  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт