ФУТБОЛНИ ФЕНОВЕ .::22::.

  • 80 559
  • 717
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 11 478
Аз също не знам за кой да викмам измежду Реал, ливърпул и Байерн, просто...... Grinning
Поздравления за финала, donsita,  аз също съм имал щастието да наблюдавам барса на живо, на кампноу, 1/4 финал на ШЛ

# 166
  • Мнения: 11 550
Еха, браво на вас! Барса е друго нещо.

# 167
  • Варна
  • Мнения: 2 097
И аз да се наредя сред феновете, с трима мъже у дома, започнах и аз да гледам.
Бяхме на мача Барселона-Валенсия на 14.4. Голяма емоция! Бих отишла отново!

# 168
  • София
  • Мнения: 27 222
Смятайте на мен какво ми е последните години след като съм върл фен на Милан.  Laughing Confused

На финала съм по-скоро за Пуул.

# 169
  • Мнения: 11 550
Не симпатизирам на нито един от големите отбори, освен може би на Барса, но съм голям фен на един недолюбван, да не кажа мразен български отбор.  Sunglasses 

# 170
  • На запад от Сетагая
  • Мнения: 4 550
Смятайте на мен какво ми е последните години след като съм върл фен на Милан.  Laughing Confused

На финала съм по-скоро за Пуул.

Върл фен на Милан, а на финала "по-скоро за Пуул". Тццц... Явно не помниш 25 май 2005 г. в Истанбул.
И да подчертая, че не се заяждам. Израснала съм с най-силните години на Милан и съм фен на отбора. Не харесвам нито "мърсисайдци", нито мадридските "прима балерини".

В Рим се надявам на второ чудо, колкото и да е трудно.

# 171
  • София
  • Мнения: 27 222
И аз съм за Рома естествено ама всеки ден не е Великден. Wink
Никога няма да забравя Истанбул, но ние им го върнахме 2007 г. в Атина с гола с дупе на Супер Пипо.  Sunglasses

# 172
  • Мнения: 11 550
Не е истина Реал как се промъкнаха до финала. #Crazy 

# 173
  • sf
  • Мнения: 10 174
Те така и ще го спечелят. Направо ме е яд да гледам!

# 174
  • Мнения: 171
МНОГО ИСКАХ РОМА И БАЙРЕН ДА СЕ КЛАСИРАТ ЗА ФИНАЛ. Двата отбора са ми любимите, наистина вече ми писна От Реал и Барса. Като Левски и ЦСКА са......нищо интересно вече. Разбира се между двата отбора съм за Барса......ама то......
И тези Реал Мадрид все стигат до този финал, добри са  добре, но вече е скучно за гледане!
НАПРАВО МЕ Е ЯД ДА ГО ГЛЕДАМ!

# 175
  • Istanbul
  • Мнения: 168
istanbul fire,

# 176
  • София
  • Мнения: 27 222
13 за Реал!  #Crazy

Кариус?!?!  Shocked ooooh!

# 177
  • sf
  • Мнения: 10 174
Тегава работа, думи нямам!

# 178
  • Мнения: 11 550
Прогнозата ми беше 2:1 за Реал, но не предвиждах двата подаръка от вратаря на Ливърпул.  #Crazy  Пфу-у-у големи калитковци се оказаха. На полуфинала пак имаше подарък за тях от вратаря на Байерн. Съдията пък ги подпря на четвъртфинала срещу Ювентус и ей го на - Реал шампиони за амнайсти път.  Tired
Дано контузията на Салах да не се окаже много сериозна.  Rolling Eyes

# 179
  • София
  • Мнения: 27 222
Извадено рамо, т.е. би трябвало да е на линия за СП.

Общи условия

Активация на акаунт