GB- В очакване на слънцето тема 120 В очакване на новия шанс

  • 17 945
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 33 436
Дани, май трябва да кажа на мама да те включи в групата на нарцисите  Mr. Green

нИдей,аз и без туй съм в една група вече там,то ми стига  Mr. Green
newsm78

# 16
# 17
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388
Ей тук съм включена  Laughing
Скрит текст:

# 18
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Тери, за новата тема  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet   и за втория шанс  Heart Eyes  bouquet

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 30 279
 newsm51 супер тема

И аз не виждам проблем да се коментират новите им проекти тук, пък може да имаме поводи и Ханкер да коментираме.

Снимката им на бала е супер.  Heart Eyes Стоят превъзходно един до друг.  Peace

Този Й.Д. не е идеално лош, но си личи разликата им. Джейда ще стои до него много добре. И аз знам за Джейда, че има проблеми с детето си. Дано се оправят нещата.

# 21
  • Мнения: 2 685
    Тери за темата  smile3525 smile3525 smile3525

    Ние предполагам всички ще погледнем Ханде в новия сериал , дали ще гледаме -  ще видим как ще е всичко останало. И мен на пръв прочит  не ми харесва Йо. Дениз , но не съм го гледала никъде.
  И важното за мен е да го гледат в Тр. , да има рейтинг и Ханде да има успех . Добре е , че започва нов проект на есен ! Тъкмо е набрала инерция и има  фенове,  които я обичат ! Peace

# 22
# 23
  • София
  • Мнения: 30 279
   Тери за темата  smile3525 smile3525 smile3525

    Ние предполагам всички ще погледнем Ханде в новия сериал , дали ще гледаме -  ще видим как ще е всичко останало. И мен на пръв прочит  не ми харесва Йо. Дениз , но не съм го гледала никъде.
  И важното за мен е да го гледат в Тр. , да има рейтинг и Ханде да има успех . Добре е , че започва нов проект на есен ! Тъкмо е набрала инерция и има  фенове,  които я обичат ! Peace

И аз така мисля. За нея е важно да има проект възможно най-скоро. К.Б. има маса фенове, които ще го следват. В това отношение той проблем няма да има.  Peace

# 24
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 528
Баш за тая група си , Дани  hahaha hahaha hahaha

# 25
  • София
  • Мнения: 9 365
   Тери за темата  smile3525 smile3525 smile3525

    Ние предполагам всички ще погледнем Ханде в новия сериал , дали ще гледаме -  ще видим как ще е всичко останало. И мен на пръв прочит  не ми харесва Йо. Дениз , но не съм го гледала никъде.
  И важното за мен е да го гледат в Тр. , да има рейтинг и Ханде да има успех . Добре е , че започва нов проект на есен ! Тъкмо е набрала инерция и има  фенове,  които я обичат ! Peace

Краси - Йозджан е страшно добър актьор. Аз лично много го харесвам и според мен много ще си отиват с Ханде.

# 26
  • София
  • Мнения: 30 279
Бу, дано си права.

Иначе горе-долу биват.  Thinking

Скрит текст:


Ето го и с новата партньорка на Керем.

Скрит текст:

# 27
  • Мнения: 5 624
Mомичета, в Twitter Keрем е последвал Mehmet Günsür.

# 28
  • В света на мечтите... ❤
  • Мнения: 4 388

 Joy Joy Joy  Tц  Mr. Green

# 29
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Аз се радвам и за двамата,че ще имат нови проекти веднага, докато са на гребена на вълната, и докато феновете са запленени от тях NaughtyА дали ще се задържат там зависи от цялостната работа на новите им екипи.
Аз също много харесвам Й.Дениз - гледала съм два сериала и три филма с него, много е чаровен, има малко по-строго, сурово и мъжко излъчване.

Общи условия

Активация на акаунт