Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 13 295
ЧНГ!
Днес погледнах в нашата Била и нямаше чорапчета.Тя е срванително скоро отворена,може би за това  newsm78

Още вчера писах, че не във всяка Била продават. От посещаваните от мен 6-7 магазина, само в два от тях продават. В единия (на "Пиротска" в "Малкия ЦУМ") са колкото да не е без хич  Grinning - на нещо като закачалки са нанизани чорапи тип терлик. Само в магазина на "Опълченска" има щанд с наредени дамски чорапогащници, тънки чорапи и всякакви други. В останалите 4-5 не съм виждала.

# 691
  • Русе
  • Мнения: 7 092
Не знам за БИЛЛА, че ми е далече, но в Пикадили продават много и най-различни чорапи и чорапогащи.
Има хубави детски фигурални чорапогащници и микрофибърни и тип мрежа, на много сносни цени(да се не надяваш). Същите в детски магазин в града са с 2 лв. по-скъпи.
И дамски има Golden Lady и също ми направи впечатление, че цените им са по-ниски от тези в магазините за чорапогащи.

# 692
  • София
  • Мнения: 13 295
Въпросът беше дали се продават чорапи в Била, а не какви са.  Wink Иначе наскоро купих "терлици"(мисля, че ги наричат спортни чорапи) на дъщеря ми. Като всички други са.  Laughing Още не са се скъсали. Бяха 3 чифта за 4 лева. И чорапогащници съм купувала - нормални, от обикновените са. Мисля, че предлагат 2-3 разновидности на Бела Дона и едни с българско име, но не си спомням кои точно бяха. Нищо особено.  Laughing В Пикадили изборът е мноооого по-голям.  Wink

# 693
  • Мнения: 306
Момичета , за съвсем обикновени чорапи става въпрос.В околността няма по-близък магазин ,в който биха могли да продават,а по тези студове не ми се ходи до Фантастикото ,което е поне на 5-6 км в едната посока.Там има голям избор от български и качествени чорапи на прилични цени.

# 694
  • Мнения: X
Аз помислих ,че си имат някаква тяхна марка и са хубави и затова попитах. Не беше с цел заяждане.
 Фантастико в нашият град нямаме .

# 695
  • София
  • Мнения: 14 931
Някой опитвал ли е бонбоните Моцарт /в Пени ще са намалени от утре/? Какво представляват и колко са вътре?

# 696
  • Варна
  • Мнения: 10 822
Някой опитвал ли е бонбоните Моцарт /в Пени ще са намалени от утре/? Какво представляват и колко са вътре?

Ако беше дала и снимка на въпросните бонбони, може би щеше да получиш повече отговори. Така по име на мен нищо не ми говорят, а не е като да не съм купувала бонбони от Пени.

# 697
  • Мнения: X
Бонбоните Моцарт оригиналните -няма как да са различни/ като опаковка и разфасовка може 
 
  Какаото Моцарт беше уникално .

# 698
  • София
  • Мнения: 13 295
Бонбоните Моцарт оригиналните -няма как да са различни/ като опаковка и разфасовка може 

Не е така. Като влезеш в магазин за бонбони Моцарт направо можеш да се сбъркаш от разнообразието. Но е много вероятно в Пени да продават един единствен вид.  Wink Аз не съм почитател на марципана, а почти всички видове са с марципан. Затова и не ги харесвам.

Погледни снимките на разрязаните бонбони. Най-различни са - https://www.google.bg/search?q=mozartkugeln&rls=com.microsof … =1366&bih=643

# 699
  • Мнения: X
Аха -ами аз основно съм яла тези .
Аз си мрънкам за какаото Моцарт / и аз не съм голям марципанен фен -предпочитам си Линд  -класически ./

# 700
  • Sofia
  • Мнения: 9 795
Някой опитвал ли е бонбоните Моцарт /в Пени ще са намалени от утре/? Какво представляват и колко са вътре?

С марципан ли са наистина тези, които ще са намалени? Вкъщи обожаваме марципан, може ли повече подробности за цена и вид?
Нали става дума за истински, бадемов марципан, а не това, което едно време минаваше за "марципан" през соца/ Rolling Eyes

# 701
  • Мнения: X
Ама това са бонбони Моцарт - демек оригинална марка - как може и да си помислите че ще са приготвени от нещо което е замествало шоколада по време на криза и бедност в България.
   / За инфо -в Пени се продава такаъв каков блок - подобие на шоколад - ако на някой пък случайно му липсва - ама едновремешният бг беше по -хубав - този е с палмово масло  Grinning  -  /  моята мила етърва по -миналата Коледа слециално го беше издирила и подари на децата ми - те бяха страшно очаровани Grinning /
     Бонбоните Моцарт са луксозни бонбони и самата марка е такава .
   Като тяхното какао друго не съм срещала  -имаше истински шоколадов вкус . 

# 702
  • София
  • Мнения: 14 931
http://www.kaufroboter.de/angebot/chocolamozart-kugeln-702483

Това са бонбоните - фирмата и вътрешността на бонбона е същата, в брошурата кутията е бяла.

# 703
  • Мнения: X
Цената каква е и грамажа същият ли е ?
От месеци насам брошури от Пени няма по кутиите / електроният вариант не ми помага /.

# 704
  • София
  • Мнения: 14 931
200 гр. - 3, 29 лв.

Общи условия

Активация на акаунт