Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Какво точно е марципан  Wink Няма нищо общо със заместителя на шоколад,продаван в Бг.

# 706
  • Мнения: 904
Какво точно е марципан  Wink Няма нищо общо със заместителя на шоколад,продаван в Бг.


Ее, това пък толкова пъти е коментирано, че не знам дали все още има някой който да не знае.

# 707
  • Мнения: 69
Какво точно е марципан  Wink Няма нищо общо със заместителя на шоколад,продаван в Бг.

# 708
  • Варна
  • Мнения: 1 560
dalina_50 и аз се очудих,че все още има непросветени  Laughing ,но прочети предната страница.
П.П sunny9876 като кликнеш на "марципан" в моя пост,се чете същото инфо от Уики  Peace

# 709
  • Мнения: 1 338
Видяхте ли уж намалените цени в Била - сега нали рекламират навсякъде, че са намалили някои регулярни цени и вчера съвсем случайно видях съответния знак на шоколадите Милка и се зачудих кое им е намаленото  newsm78 Винаги са били около 1,60-1,70лв като цена и сега си бяха пак толкова ...

# 710
  • Sofia
  • Мнения: 9 779
dalina_50 и аз се очудих,че все още има непросветени  Laughing ,но прочети предната страница.

Не знам на какво си се Учудила, не виждам непросветени на предната страница. Не съм запозната с бонбоните Моцарт и нарочно уточних, преди да се замъкна до Пени за тях. Не виждам никой от коментиралите да се е объркал с друго.

# 711
  • Мнения: 1 700
Видяхте ли уж намалените цени в Била - сега нали рекламират навсякъде, че са намалили някои регулярни цени и вчера съвсем случайно видях съответния знак на шоколадите Милка и се зачудих кое им е намаленото  newsm78 Винаги са били около 1,60-1,70лв като цена и сега си бяха пак толкова ...
не съм обърнала внимание на Милката.но вчера имаше знак на Хляба беше намелен с 5-10 стотинки,на някои сладки работи и на препаратите.може би ги ще ги регулират цените на дадени стоки всяка седмица,както правят с промициите  Thinking

# 712
# 713
  • Мнения: X
Благодаря Йованка !!

# 714
  • Мнения: 2 170
В "Пени" за първи път пускат турско краве сирене.
Пробвах, хареса ми в пъти повече от гръцкото "Софра",
в метална цилиндрична кутия, на кръгчета./800гр.- 8.90/

# 715
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 616
Какво точно е марципан  Wink Няма нищо общо със заместителя на шоколад,продаван в Бг.


Ее, това пък толкова пъти е коментирано, че не знам дали все още има някой който да не знае.

Очевидно има- такива, които смятат марципана за заместител на шоколада по време на бедност  Tired

# 716
  • Мнения: 306
Обожавам шоколaда Clever.За цената си ,този със стафиди и фъстъци ,ми е много вкусен.В нашата Била някъде от 20.12 беше изкупен всичкия и до сега не са зареждали.При вас как е,обръщали ли сте внимание дали го има в наличност?

# 717
  • Мнения: 1 700
Обожавам шоколaда Clever.За цената си ,този със стафиди и фъстъци ,ми е много вкусен.В нашата Била някъде от 20.12 беше изкупен всичкия и до сега не са зареждали.При вас как е,обръщали ли сте внимание дали го има в наличност?
и аз им харесвам шоколадите.не съм обърнала внимание дали им е свършил ,но днес Водата Clever беше свършила  #Crazy

# 718
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Привет дами, върхлитам с малко странен въпрос, издирвам ринг за стягане на торта, да сте виждали в Била или Карфур, ако да, на кой щанд да го търся, ето за това питам .
Благодаря Hug

# 719
  • софия
  • Мнения: 25 958
Привет дами, върхлитам с малко странен въпрос, издирвам ринг за стягане на торта, да сте виждали в Била или Карфур, ако да, на кой щанд да го търся, ето за това питам .
Благодаря Hug
Има в немските магазини.

Общи условия

Активация на акаунт