Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 41 056
Търся нес кафе и течен перилен препарат за цветно...на промоция  Laughing

# 721
  • Русе
  • Мнения: 7 092
Привет дами, върхлитам с малко странен въпрос, издирвам ринг за стягане на торта, да сте виждали в Била или Карфур, ако да, на кой щанд да го търся, ето за това питам .
Благодаря Hug
В БИЛЛА в Ловеч преди време гледах точно такъв. Мисля, че беше на Fackelmann и струваше към 10 лв.

# 722
  • Мнения: 2 826
Има ли някъде на промоция електрическа цитруспреса?

# 723
  • под тепетата
  • Мнения: 9 565
Такъв ринг съм купувала от Метро.

# 724
  • Русе
  • Мнения: 7 092
Има ли някъде на промоция електрическа цитруспреса?
На плакат днес в ЛИДЛ докато чаках на каса видях накаква, която ще се продава другата седмица, но въобще не обърнах внимание дали ще е електрическа.

# 725
  • софия
  • Мнения: 25 994
Има ли някъде на промоция електрическа цитруспреса?
На плакат днес в ЛИДЛ докато чаках на каса видях накаква, която ще се продава другата седмица, но въобще не обърнах внимание дали ще е електрическа.
Отзивите от предишни пускания на електрическа цитрус преса в Лидл не бяха добри, което е странно предвид, че техните уреди като цяло са добри. Не знам тази, която ще пускат сега каква е. Peace

# 726
  • при палмите и алигаторите,FL
  • Мнения: 1 001
Благодаря дами Hug, явно в Била ще изпратя мама да напазурава, дано да има Praynig

# 727
  • Мнения: 1 338
Търся нес кафе и течен перилен препарат за цветно...на промоция  Laughing

И аз търся същите неща  Joy - Якобс промо пакета е свършил в Елитис и не се знае дали/кога ще има пак  Cry Прах вече взех на регулярна цена Tired, а за Якобс така се излъгах с Gold разновидността, която е намалена в Била - малко бурканче за около 4,80лв - страшна гадост  Sick

# 728
  • на Земята
  • Мнения: 294
Има ли някъде на промоция електрическа цитруспреса?
На плакат днес в ЛИДЛ докато чаках на каса видях накаква, която ще се продава другата седмица, но въобще не обърнах внимание дали ще е електрическа.
Отзивите от предишни пускания на електрическа цитрус преса в Лидл не бяха добри, което е странно предвид, че техните уреди като цяло са добри. Не знам тази, която ще пускат сега каква е. Peace
Следя редовно темата за ЛИДЛ,както и тази...не съм срещала недоволни от пресата,за това си я и взехме.Освен,че е много изгодна е и много добра.Нямаме забележка.

# 729
  • софия
  • Мнения: 25 994
Има ли някъде на промоция електрическа цитруспреса?
На плакат днес в ЛИДЛ докато чаках на каса видях накаква, която ще се продава другата седмица, но въобще не обърнах внимание дали ще е електрическа.
Отзивите от предишни пускания на електрическа цитрус преса в Лидл не бяха добри, което е странно предвид, че техните уреди като цяло са добри. Не знам тази, която ще пускат сега каква е. Peace
Следя редовно темата за ЛИДЛ,както и тази...не съм срещала недоволни от пресата,за това си я и взехме.Освен,че е много изгодна е и много добра.Нямаме забележка.

Пускам темата, пазарувам редовно и ми се налага доста да следя Mr. Green Вкл. бях купувала при първото й пускане и я върнах, защото беше много слаба. Пак казвам, не съм видяла каква е тази, която ще пускат. Разбира се, винаги може да се пита в темата за опресняване на впечатленията.

# 730
  • Мнения: 2 826
Има ли някъде на промоция електрическа цитруспреса?
На плакат днес в ЛИДЛ докато чаках на каса видях накаква, която ще се продава другата седмица, но въобще не обърнах внимание дали ще е електрическа.
Благодаря   bouquet Ще видя каталога за следващата седмица и ще сондирам мнение в съответната тема, както е посъветвала zvanche  Peace

# 731
  • Мнения: 460
Такъв ринг съм купувала от Метро.

И аз от там, но не се оказа много качествен.

# 732
  • Мнения: 1 338
Има едно топено сирене в Била, което до днес беше на промоция - 0,99лв - кръгла кутийка на триъгълници - казва се Margareta - никога да не си купувате от него - абсолютен боклук  Sick , някаква странна гума без вкус и цвят, рязах го с нож и въобще не мога да си представя ако трябва да се маже на филия как ще стане това.

И прясно мляко нямаше от това намаленото пак от същата страница, гледах и Лавацата уж пак със знак "Цена под лупа" , никакво намаление не видях.
Поне взех един хляб на Демеа (или Демея), който бше намален на 0,89лв и доста ни хареса.

Синята кутийка най-долу вляво

Последна редакция: ср, 07 яну 2015, 21:12 от Moringa

# 733
  • Мнения: 2 786
Привет дами, върхлитам с малко странен въпрос, издирвам ринг за стягане на торта, да сте виждали в Била или Карфур, ако да, на кой щанд да го търся, ето за това питам .
Благодаря Hug

Моя е от Била точно.
Имат и пластмасови.

П.п Moringa, мерси за инфото, днес по списък щях да купувам 2 от тези топени сирена   bouquet

# 734
  • Мнения: 306
Вече 20ти ден в Билата в кв. Симеоново няма от любимия ми клевърски шоколаад  Crossing Arms Crossing Arms
По другите Били в София има ли ???

Общи условия

Активация на акаунт