Плаж,море,вълни носят ни по две черти!-Тема 80

  • 18 516
  • 682
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 832
Ех, момичета, всички сме минали през този вечен въпрос - бременна ли съм или не съм - според мен това изнервяне и полудяване идва от моемнта на повечето хормони, зашото и по време на лелката ставаме много емоционални и чувствителни! Йоли, изобщо не си за 4-ти километър, просто за тия бебета трябва яко нерви и търпение - нещо, което аз нямам! Стискам ти плаци скоро да си бременна, защото всяка една в този форум, го заслужава и ще бъде прекрасна мама един слънчев ден  Hug

# 646
  • Мнения: 1 185
момичета , излязоха резултатите и си мисля че не са мн добре и ми е мн криво и ревливо  Rolling Eyes

LH   3.78   IU/l   М(1.0-5. 8 ) Ж(фол 1.9-8.0; ов.11.3-59.0; лут 0.8-10
FSH   7.81   IU/l   М(1.0-10.5) Ж(фол 2.4-9.3; ов 3.9-13.3; лут 0.6-10
Estradiol   0.204   nmol/l   М(0.0-0.13) Ж(фол 0.08-0.79; ов 0.7-2.1; лут 0.0-1.13

# 647
  • Мнения: 611
Добро утро милички  Hug
Първо, я се стегнете малко всички ей, не може така, искам само да сте усмихнати и щастливи, а не депресирани  Naughty
Така, сега относно тестовете: ами, не се чудете, а правете, аз вече ги правя по-често, отколкото ходя до ВЦ-то  hahaha hahaha hahaha Joy Joy Joy
И на всичкото отгоре вече съм 87 ден от Ц. и все са отрицателни всичките, как пък един нямаше по-различен  Joy
Така, че: Радвайте се и бъдете щастливи, че дори и да дойде лелката сте късметлийки, винаги може да е по-зле, например както съм аз в момента, няма смисъл дори и тестове да правя, но аз пък си ги правя  Crossing Arms Mr. Green Laughing Отрицателни тестове, лелка няма, и какво ли още не, така, че горе главата и марш да направите по един всички и после на отчет, в т.ч. Нектаринка и Сузими и на всички останали Praynig
Хайде лек и успешен ден!   bouquet

# 648
  • Мнения: 1 442
Добро утро, мили мои!   food010

Niana , благодаря за закуската ..  Hug
Азирка не се отчайвай мила  Hug  Flowers Four Leaf Clover

Как сте днес? ... на мен ми е едно мързеливо добре, че днес съм почивка  ..  Laughing Аз продължавам да си чакам, дали да не направя някой тест  newsm78

# 649
  • Мнения: 4 954
Ванесита, аз това се опитвах да обясня вчера, ама никой не чува и депресарщината продължава.
Азирка, резултатите са добре. Леко завишен ФСХ, но много по-нисък от моя, или показва някакво изместване на овулацията (при мен е по-късна), или възраст (тези стойности са за над 30 години), ако ги нямаш е по-скоро първото. Покажи ги на лекаря си, но не виждам повод за паника от тях. Освен това много често такива завишени стойности на ФСХ са инцидентни (т.е само един цикъл)

# 650
  • Мнения: 21 332
Добро утро,красавици   bouquet

# 651
  • Мнения: 1 185
Съжалявам, не съм искала да звуча депресарско, но се стреснах и честно казано ме е страх. Нямам тези години, естлар, чела съм че може да е инцидентно, но ...Иначе ову предния месец бе на 14ти ден, а последния месец бе на 19-20 ден  Tired Обикн. е на 16 ти ден  Peace Ще си записвам час за АГ, но ще видя кога.  Peace Благодаря ви !

# 652
  • Мнения: 436
Мацки, по колко грама трябва да се пие от коензим q 10? Чудя се какъв да си взема. Ако може някаква навигация   bouquet

# 653
  • Мнения: 421
Добро утро сладурковци  Hug

Така ми се искаше да ви зарадвам,че много сте оклюмали от вчера май, но уви-колкото и да се взирам чертата си е едничка,но пък съм 2 дена преди Ц по принцип  Blush
Надявам се до края на седмицата чертите да се множат,множат....  Mr. Green
Въпреки че някои ужасен човек ме събуди,звънейки на вратата (така и не разбрах кой е-но ме събуди-значи е ''ужасен''  hahaha съм в настроение така че -има надежда ...по симптоми съм естествено бременна (най-вече заради гърдите), но каквото и да е-La dolce e vita както се казва  newsm47
Много ви благодаря,че сте ме мислели днес-много мило ми стана  Heart Eyes  Flutter

Много прегръдки мацки и само УСМИВКИ  Mr. Green

# 654
  • Мнения: 1 067
Радвам се, че съм ви развеселила   Grinning. Определено си представях този момент многооо по различно. Поне сега съм сигурна че няма да го забравя  Mr. Green
Азирка Аз не съм най запознатата, но резултатите ми изглегдат добре Hug
И аз чакам Нектаринка и Сузуми с добри новини Praynig. Някой друг няма ли да се тества също  Mr. Green
Минах през една аптека и си взех още един тест Whistling. Трябва да се занимавам с нещо докато дойде време за първия преглед. Те пък ми дали такъв с чувствителност 10UI/L, преди време толкова ги търсих и все нямаше Whistling
ПП: Нектаринче писали сме заедно. Няма да пускам палците, дано да е рано Praynig Hug

# 655
  • Мнения: 426
Здравейте и от мен  Simple Smile
Първо голямо честито на Мацето   bouquet Лека бременност и успех до финала  Hug
Amy развесели ме със съобщаването на ТМ  Laughing Ама те милите луди станаха с БТ, тестове за О, тестове за Б  Crazy
Ванесита дано скоро да се появи при теб, че то и твоето дълго чакане не е работа  Crazy
Азирка и аз смятам, че не са ти лоши резултатите. Не се притеснявай и да има нещо ще е поправимо  Hug
Сега, не знам вие колко сте луди, но аз тотално не съм в час  Mr. Green И ще ви кажа защо, закъснява ми 2 дни според календара в зачатие и 1 според приложението, което ползвам. И аз въпреки резултатите от последните дни обмислям да отида да си взема един тест  Joy
На всичкото отгоре в тази невиждана жега взех, че се разболях. Боли ме гърлото, обливат че горещи вълни и носа ми тече нон стоп  ooooh!
Пожелавам кураж и надежда на всички и чакаме добри новини от Сузими и Нектаринка  Hug
Сега прочетох Нектаринка, но надежда има, докато няма цикъл  Hug
Зла овца аз пие една таблетка от 120мг дневно  Peace

# 656
  • Мнения: 1 185
ейми , коя марка е
Аз сега имам само от 25 тестове
Др-те от нета ми свършиха.
дани, мн силни палчета стискам!

Мен ми е криво и защото вчера малко се сдърпахме с ММ и сега явно притеснението от резултата ми идва като преливане на чашата и така ми се иска тоя да не е на работа, а да е тук и да му се нарева и да го гушна... А то тръгна за работа сърдит  ooooh! Tired

# 657
  • Мнения: 574
Аз не пиша много често, но ви чета редовно. ЯЯЯ всички горе главите. Какви са тези депресии. Аз за сега съм се оставила на течението. Не меря температура, не следя нищо и гледам да не се впрягам като ми дойде. То за да стане трябва човек и да е спокоен. То става когато е писано, а не когато искаме. Първия път стана след 7 месеца и то когато не очаквах да е станало. Така, че тогава се уверих, че въпреки голямото желание нещата стават когато е дошло времето. Наслаждавайте на лятото и забравете лелкте и дано бебето Ви изненада приятно.

# 658
  • Мнения: 1 067
ейми , коя марка е
Аз сега имам само от 25 тестове
Теста е BB TEST. До сега не бях виждала по аптеките, само в нета съм го намирала.

# 659
  • Мнения: 832
Азирка, я горе главата и стига с тия ревове! Всичко ще е наред и според мен резултатите не са никак лоши, даже бих казала добри Simple Smile Всичко е въпрос на гледна точка - защо пък чашата да не е винаги наполовина пълна Wink

Довечера ще се сдобрите, ще се гушнете и всичко ще е наред!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт