Има-няма лято, ЯНУАРЧЕТО с усмивки е богато! (53)

  • 52 063
  • 751
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 748
Честит рожден ден на Мишко! Честит празник на цялото семейство. Да сте здрави и сплотени.

Буби, честит рожден ден и на твоята майчица! И много хубаво да си изкарате в Гърция.

Елч, къде си се разбързала? Аз съм казала 9ти

# 346
  • Мнения: 1 687
дейзи, омръзна ми! едва се движа вече, 100 кила съм, подута съм като поничка, имам денонощни киселини, ще бухна вече от толкова сода, дето изпих, за хемориодите и ежедневните притеснения движи ли се-не се ли движи няма да говоря...

# 347
  • Мнения: 748
Елч  Hug  Все пак залогът си е залог, чакаме си 9ти  Wink шегувам се естествено. Много добре те разбирам. И с двете бременности се молех да се свършва, а преносих със 7-10 дни. Не че нещо те грее, но да знаеш, че виртуално сме с теб.

# 348
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Дами, да почерпя. Днес с мъжа ми прави 7 години от сватбата.

# 349
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Нощно, радвам се, че за теб това е повод запразник, желая ви до край дасте заедно и то щастливи

# 350
  • София
  • Мнения: 415
Нощни, честита годишнина. Желая ви още много по 7 и заедно да отгледате внуци и правнуци! Heart Eyes

Елч, и аз втория път нямах търпение да родя. Коремът ми беше огромен, тежеше ми, изморявах се, а последните дни не ми се излизаше и от вкъщи...

Да ви се похваля днес, каква случайна среща-гореща имах!;) видях Зайка! Heart Eyes изглежда като тийнейджърка, много енергична и усмихната както винаги. Алекс малко не беше на кеф и мрънкаше, но все пак поспа около 20 мин., та имахме възможност и да хапнем заедно! За жалост децата ги нямаше, ама няма пълно щастие! Mr. Green

# 351
  • Мнения: 183
Нощни -  още много по 7 години щастливи и обичащи се.

# 352
  • Мнения: 455
Нощни, честита годишнина! Живейте в любов, хармония и щастие до старини! Hug

Елч, с теб сме всички, и аз те разбирам какво ти е, но дните вече са преброени...малко остана.
Знаете ли, че аз с втората си бременност развих силна клаустрофобия. Явно от силното притискане и вечното недостигане на въздух.

Днес бях на работа, е, няма такава гадост - засипаха ме с работа, направо цял ден не мога да си вдигна главата.

Какче, чудесна среща сте имали със Зайка. Като й чета постовете, винаги си я представям усмихната.

# 353
  • Мнения: 369
Уау, какче, Еми  Embarassed Embarassed  bouquet Много благодаря за комплиментите! А пък Алекс е като Виктор, синеок чаровник! Пу пу! Успях да си го нагушкам  Heart Eyes Heart Eyes
Какче само да ти пакажа пак, че Мишко ми е одрал кожата  Mr. Green Heart Eyes


Нощни честита годишнина!  Heart Eyes Heart Eyes Здраве на цялото семейство!

# 354
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Еми, дано вечерта като си се прибрала да си се успокоила. Аз обичам, когато имам много работа, защото ми минава бързо времето.
Ние сме на моренцето, колко е спокойно през септември, водата чиста, райско е. С ММ сме си намерили един италиански ресторант до хотела и сме на ризото, талиатели и спагети. Установих, че ги обичам много!!!
Тръгнаха ли децата на градина? Как я приемат?

# 355
  • Пазарджик
  • Мнения: 169
Привет и от мен ,много ми липсвахте  Hug

 Аз изпратих мм и нашите,Нелката вчера тръгна на градина в нова група и госпожи,та денят ми беше кошмарен.Днес е по добре,нямам право на повече такива дни,сложила съм си усмивката и си повтарям,че и това ще мине.

Чакам декември-мм ще си дойде отново за празниците  Grinning

Нелката беше много щастлива,че е в групата на големите,има си мисия да успокоява новите ревящи деца,на мама героя е тя.Таня се наслаждава на последните си дни от ваканцията и чака с нетърпение у-щето  Grinning

Отивам да прочета назад

# 356
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Благодаря за пожеланията за годишнината!  Hug

# 357
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Тути, добре ли си изкарахте времето заедно. Интересно при такава раздяла стоплят ли се отношенията или се отчуждават хората?
Вие няма ли да заминавате за Англия?

# 358
  • Мнения: 81
Здравейте! И ние от вчера на градина. Влизаме и Вики ме пита" Мамо, защо плачат тези деца?
Аз - Ами мъчно им е за мама и тати.
Вики - Е те не знаяте ли че щи ги приберат довечера. Ти нали каза че нямало бебета тука. Защо плачат сега???????????? Shocked Shocked
добре се чувства малката Joy

# 359
  • Мнения: 369
Здравейте! И ние от вчера на градина. Влизаме и Вики ме пита" Мамо, защо плачат тези деца?
Аз - Ами мъчно им е за мама и тати.
Вики - Е те не знаяте ли че щи ги приберат довечера. Ти нали каза че нямало бебета тука. Защо плачат сега???????????? Shocked Shocked
добре се чувства малката Joy

Ехааа, браво!!  Party Калин пак от време на време реве сутрин и голямо пазарене пада.

Тути Hug Какви са плановете занапред?

Общи условия

Активация на акаунт