Нашите кухни - тема 54

  • 95 750
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 558
Благодаря ви отново  bouquet!
Сега на въпросите:
- да, осветлението е с такава лед-лента, в канал, вкопан в дъното на горните шкафове.
Много хубава кухня!   bouquet
Това лед-осветление къде е включено?

# 76
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Благодаря ви отново  bouquet!
Сега на въпросите:
- да, осветлението е с такава лед-лента, в канал, вкопан в дъното на горните шкафове.
Много хубава кухня!   bouquet
Това лед-осветление къде е включено?

Има пуснат кабел зад гърба и самият трансформатор е в горния шкаф, над ключа за светване.

# 77
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Като разглеждах последно кухните тук, на Елфичка мисля, че е гърбът от плоскост, а е само с два газови котлона... Thinking

На елфичка котлоните са и настрани и огъня е далеч от гърба, който е като плота.

# 78
  • Мнения: 2 140
Ако си поръчам кухнята от едно място, а плотът - технически камък от друго, кой ще ми монтира плота и ще вгради котлоните. Не искам да използвам услугите на този, от който ще поръчам камъка, но не знам към какъв специалист трябва да се обърна за да ми монтира плот. Embarassed Идеи?

# 79
  • Пловдив
  • Мнения: 40 807
Ами пак дърводелец ти трябва...този,който ще ти монтира кухн.шкафове.

# 80
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Ако си поръчам кухнята от едно място, а плотът - технически камък от друго, кой ще ми монтира плота и ще вгради котлоните. Не искам да използвам услугите на този, от който ще поръчам камъка, но не знам към какъв специалист трябва да се обърна за да ми монтира плот. Embarassed Идеи?

 Ние в момента правим кухня и сме поръчали шкафчетата на дърводелец, гранита сме си го поръчали от друго място и те ще ни го правят. Идваха да вземат размери, ще ползваме техните услуги. А ти щом не искаш да ти правят плота те, може би трябва да потърсиш някой майстор, работещ частно.

# 81
  • Мнения: 2 140
Демек поръчвам плота по размери и го нося на тези с кухнята, нали така?

# 82
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
Демек поръчвам плота по размери и го нося на тези с кухнята, нали така?

 Оооо, не зная. Нашият дърводелец се занимава само с дърводелство, такава техника има. Не би могъл да ни направи гранитния плот.

# 83
  • София
  • Мнения: 1 391
Демек поръчвам плота по размери и го нося на тези с кухнята, нали така?

Въобще не го носиш никъде другаде освен в кухнята ти. За какво им е на дърводелците плотът? Той се монтира накрая, така че няма място в работилницата им. Относно това, кой да ти изреже камъка - ми като не искаш продавача да ти свърши тази работа си търсиш някой друг, който има съответните инструменти за обработка. Сещам се за фирмите, изработващи надгробни плочи например.

# 84
  • Мнения: 2 140
Този с камъка ще ми изреже съответните размери - аз ще имам готовите парчета за монтаж, но не искам той да ги монтира. Ако ги занеса направо в кухнята ми, котлоните как ще бъдат вградени?

# 85
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Кухнята се прави от фирма за мебели а плота от камък се прави от фирма за камък като те изрязват всичко което трябва, доставят и монтират, но размера на плота се взима след като е направен долния ред на кухнята.

# 86
  • Мнения: 2 140
А котлоните кога се монтират? Ако не искам тази фирма, от която поръчам плота да монтира - търся друга или? Какъв вид майстор монтира камък?

# 87
  • Раковски
  • Мнения: 2 170
Отворите за котлони и мивка се изрязват от хората обработващи камъка, монтажа на самия плот е е лесна работа и в повечето случаи го монтира човека правещ кухнята. Ако кухнята с камък може да решите да сложите мивката под плота а този вид мивки се лепят от хората обработващи плота.

# 88
  • Мнения: 132
Здр, интересувамв някой имали мнение за фирма Мебел Класик Варна, Благодаря предварително

# 89
  • София
  • Мнения: 1 398
Моля дайте съвет за марка и модел вграден аспиратор за помещение 28 кв.м ?

Общи условия

Активация на акаунт