Нашите кухни - тема 54

  • 95 759
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 6 219
Не съм я показала, аз успях вече да я и разхвърлям.
Ще видя дали имам сносна снимка Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 589
Мариета ,много хубава кухня.Честито! Печката къде си я сложила,не я видях.Моята мисля с хладилника да бъдат на балкона.

# 32
  • София
  • Мнения: 6 219
Това е моята в процес на подреждане, все още без електроуреди. Не обичам горни шкафове. Не обичам и шкафове до тавана. На късата страна са мивката с две корита, отдолу шкаф за пликчета и кошче за боклук, до него пералня и завършва с шкаф за бутилки. Горе имам сушилник вътре в шкаф и шкаф за чаши със стъклени врати. Над пералнята има място за миялна машина Разпределението е правено според това кое къде ми е удобно да ползвам като готвя и тръбите за вода.

Скрит текст:


Плочките са заварено положение, но някак се вписаха. Следващият ремонт ще включва тяхното къртене и подмяна, но надали ще е скоро.

Цветът на стените е като тук http://myhappypond.com/wp-content/uploads/2012/09/chartreuse-flowers.jpg
 но няма фотоапарат, който да го улови. Не е толкова искрящ, един нюанс по-тъмен е. 


Не съм решила все още как би ми било по-удобно да направя - кухненски остров с шкафове и място за сядане или да оставя малка маса и на отсрещната стена да направя бюфет. А имам място да направя и двете едновременно. Тъй като така и не можах да го реша за половин година не съм купувала нито маса нова, нито други шкафве, нито столове, които също не мога да реша какви да са.   ooooh!
Също така нямам осветление над мивката - нищичко не харесах от предложените варианти.
Над релсата с кошница има място нарочно за още една релса или куки за тигани или нещо от сорта, което също още не съм го решила.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 560
mari_eta осветлението над плота със светодиодна лента ли е?

# 34
  • Мнения: 83
докато си взема техниката от поправка - и вече има нова тема, а и нова кухня  Hug
mari_eta, честито - със здраве да си я ползваш и много вкусотии да създадеш !
За контакти ние сме предвидили на две места на дългата страна тройки - нещо подобно
http://marmag.bg/bg/products/%D0%9A%D0%BE%D0%BD%D1%82%D0%B0%D0%B … D0%B0/0162014050/
което ще е скрито в шкафовете и още едно подобно на късата стена до прозореца - дали ще ми стигнат, ще видим... newsm78

# 35
  • Варна
  • Мнения: 910
В@ня, цвета на стената е много хубав и плочките наистина се вписват. За съжаление не мога да придобия представа за кухнята ти от тази снимка и описанието. Явно ще си почакам да довършите.  Mr. Green

Моята кухня е на финала, но ми се иска да я покажа наистина готова, а даже и обживяна, макар че на първо време ще е без аксесоарите, които искам. Така, че ще проявя търпение.

Шадоумен, гърба на кухнята вече е сложен, а ако и той не е проблем за смяна на двойни контакти с двойни конзоли, значи ще почакаме. Вече сме изчерпани от към сили и търпение.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 411
mari_eta а фурна/печка, плот, аспиратор не видях  newsm78  newsm78

# 37
  • София
  • Мнения: 6 219
В@ня, цвета на стената е много хубав и плочките наистина се вписват. За съжаление не мога да придобия представа за кухнята ти от тази снимка и описанието. Явно ще си почакам да довършите. 

За жалост нямам нищо по-свясно като снимка. Даже и проекта не знам къде ми е останал. Общо взето я направихме така, че всичко да подлежи на промяна, тъй като е ИКЕА и съответно може да се добавят разни елементи без особен зор, а това за което не съм сигурна как би трябвало да е просто го пропуснах и го оставих за после.

# 38
  • Мнения: 371
Мариета, честито и от мен!!! Каква ще е първата манджа, сготвена в този разкош???

# 39
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Благодаря ви отново  bouquet!
Сега на въпросите:
- да, осветлението е с такава лед-лента, в канал, вкопан в дъното на горните шкафове.
- печката е на остъклена тераса - вратата вдясно от бара води към нея - т.е. печката е точно отсреща и така ми е супер удобно.
- за първата манджа, хъм, чакай да помисля - вчера значи, ми...две торти правих, и разни други неща Crazy.

# 40
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
mari_eta, честито! Със здраве и желание (определено го имаш) да си я ползваш!   bouquet

# 41
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Благодаря, Танче Hug!

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 560
mari_eta мерси за отговора.Честита кухня и от мен  eat
П.П И аз се оглеждах за фурна и котлони Laughing

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 3 631
Мариетка,честито и от мен.Много вкусотий да приготвиш в нея.
У нас къртенето започна.Хирошима сигурно е изглеждала по подобен начин.Оказа се,че ще се прави и някаква вентилация за цигарения дим ,за която аз не знаех ,ама вече ми е все тая.
Поне проекта на кухнята е готов.Плота ,плоскостите и вратичките са избрани.Имам проблем с гърба.
Оказа се че никоя читава фирма няма едноцветен кремав гръб,който да е лак.Егер има но мат,а компромис не ми се прави.Още търся за сега.
Лекс груп доставиха уредите,миялната и тя е налична ,остава..... самият ремонт

# 44
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Мариетка,честито и от мен.Много вкусотий да приготвиш в нея.
У нас къртенето започна.Хирошима сигурно е изглеждала по подобен начин.

  bouquet

Не ми напомняй ooooh!...

Общи условия

Активация на акаунт